» »

Win XP javijo napako

Win XP javijo napako

T-Mac ::

Mi bi znau kdo povedat kaj naj bi bila ta napaka, ko odprem npr kksnen movie mi v mapi nalaga filme, film k sm ga odpru mi ga odpre in zravn mi javi se napako, ki se glasi nekak tko, not pisejo te scene: explorer.exe 0x00000000 ne more read 6.0.2900.2180, ko npr kliknm ne poslji napake na microsoft, mi zapre use datoteke, filma pa ne???? Zalaufau sm nortona, a2, adware, spybot, registry mechanic, spyware, pa nc ne poprau??


Hvala za pomoc

farko ::

ko se računalnik zažene drži na tipkovnici f8 in ko ti odpre v dosu klikni na debug mode in napaka bi se ti morala popraviti.Če imaš internet je včasih dobro kakšno napako ki ti jo najde poslati kajti tudi tako se da rešiti problem.
farko

T-Mac ::

sem naredu to z f8 in debug mode, ampak ko mi pride u windowse mi zablokirajo??

no drugac sm pa tut poslau napako in kje zdej vidm popravke za to napako, a v upgrade windows a kje drugje a se sama popravi??

hvala za kksne odgovore

farko ::

Mislim da ti je vriajanta da poskušaš ponovno naložit windowse tako da jih zaženeš iz cd ter daš popravi.V kolikor se ti to ne posreči lahko formartiraš in ponovno naložiš windowse ker kaže da si fasal virus.Predno pa boš karkoli še popravljal pa neredi sistemski pregled scan disk ter ob enem še obkljukaj popravi morda bo zadostovalo.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deep freeze-a ne morem odmrzniti

Oddelek: Pomoč in nasveti
5992 (689) MIHAc27
»

CATALINA_OPTS environment variable

Oddelek: Programiranje
61331 (1193) xsenon
»

Moder ekran in restart računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
62489 (2403) Ruby
»

Po prijavi v Windows XP napiše odjavljam in se ponovno vrne na okno za prijavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
81120 (902) pviran3
»

resetera mi mašino

Oddelek: Pomoč in nasveti
161210 (1050) Tantadruj

Več podobnih tem