» »

Črna lista hardwarea

Črna lista hardwarea

Xavier ::

Seas

Zanima me, če imate svojo "črno listo" hardwarea, na katero ste dali zadeve, ki so vas jebale u glavo in jih zato ne mislite več nabavit. Jaz imam na njej Matsonic, Celeron in Maxtor. Pa vi?

Fizikalko ::

Celeron, Asus, AverMedia

markko ::

Podn od podna so bli: CD pogon Samsung, DvdRw LiteOn, najslabši stvari k sem jih meu sta bli pa brez dvoma Geforcovi grafični in sicer dvojka pa štirka, podrobnosti pa ne vem. Uglavnem naštete zadeve so me jebale kdaj so mele cajt...
Hasta La Victoria Siempre !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: markko ()

tiborrr ::

Moja črna lista: Winbond CH-5 rami v kombinaciji z ABIT NF7, King Yes 400W PSU (dela ko en 230 wattnez).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

gamer ::

moja: intel procesorji (niti podrazno ne opravičijo cene, za moje pojme, pa sem imel doma od celerona 1,7 do p4 2800 northwood), Msi osnovne plošče (prva ki sem jo imel crkavala po obrokih, druga pa neverjetno počasna glede na čipset kt333), viking rami (se ne navijajo spljoh), Macron napajalnik 400W ko sem ga kupil sem ga v roku 2h ur nesel nazaj, dobil drugega... nobedn od njiju ni imel niti približno stabilnih linij dosti slabše od 3 leta starega noname 300W napajalnika, hyundai monitor (po dveh letih tako meglena slika kot da bi imel +5 dioptrije), Ati kartice z možnostjo "flešanja" (2 sta se po enem tednu ko sta bili odklenjeni skurli..., 9500pro po drugi strani delala kot urca)

zaenkrat je dost ce se pa se kej spovnm bom pa se dodal :D

RC14 ::

Cd-rom Samsung je jajc, večkrat ga ni hotu zaznat kot ultra DMA mode 2 ampak ga je zaznal kot PIO, sedaj z liteonom in necom ni problemov.

Maxtor disk (120Gb), zelo glasna stvar,se greje preveč, je počasen,skoz je nekaj ružu, uglavnem podn in ga ne bi kupil več.



Lp

sash ::

MSI osnovne plošče, so mi crkovale kr po tekočem traku in nato je sledilo še zelo arogantno in lažnjivo obnašanje prodajalcev glede garancij ;( , pa s LiteOn CD in DVD snemalniki mam nekam slabe izkušnje.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Sycroft ::

jaz imam slabe izkusnje z MSI firmo nasploh, plata crkuje po obrokih kot je ze nekdo povedal, zamenjal pa sem v 4h letih ze 6 CDRW enot 8-O (jasno z garancijo), da tukaj ne govorim o prijaznih prodajalcih ko je treba uveljavlat garancijo:)

gfighter ::

Zanimivo, jaz imam pa ravno z MSI dobre izkušnje. Imam dve plati doma, ena je stara 6 let, ena pa 3 in obe še vedno delata....pravzaprav nikoli nisem imel niti enega problema z njima. Je pa res, da je to odvisno od primera do primera, pa še e-misija (zastopnik za MSI) je, kar se garancije tiče, poden od podna. Na moji črni listi je pa drugače Zoltrix (prodajajo cheap zvočne) in vem, da že iz principa nikoli več ne kupim ničesar njihovega. Sami problemi...

Jan987 ::

grunding dvd predvajalnik 8hišni kino) ki ga mam 2 mesca in je bil dozdej doma 1 teden delov pa je 3dni. In polti dajo po 43dneh nazaj robo ki naj bi jo popravli a je pokvarjena. zdej je spet na servisu!!!

markko ::

Prej sem pozabil še na dve obupni zadevi. Prva je Epson StylusColor 600, druga pa sicer ni ravno hardver je pa vseeno tolk jebena stvar, da jo eniostavno moram omenit - Yamada 6600;( Groza vseh groz, bom ponovil iz mojega zgornjega posta, oboje je jebal kdaj je mel cajt!!!
Hasta La Victoria Siempre !

jest10 ::

Aopen plata(pozabil katera) na KT266 čipovju. Nad 136MHz FSB ni delal USB, na odklenjenem athlonu sta bila mogoča le 7,5(original) in 8x množilnik(pa sem večkrat odklenil procesor, zato tu ni razloga za napako), po malo manj kot dveh letih so mi šli kondenzatorji.

Mercury 350W napajalec, ki je bil zraven ohišja. Linije obupno nihajo, rahlo bolje je po dodanih kondenzatorjih 7mF na 3,3V in 10mF na 5V.

Saladin ::

Yamada predvajalnikje kul, samo pri podnapisih moraš biti bolj popustljiv.

Drugo pa so Yamada 5.1 zvočniki (ne vem ime modela, gre se za drugo v njihovi seriji, srebrn, z malimi kvadratnimi sateliti).
Poden od podna. Woofer nabija že pri najnižjih glasnostih (čisto votel bas seveda), medtem ko sateliti komaj kaj iztisnejo iz sebe.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zako ::

Moja crna lista:

- LiteOn 52x CD-ROM; CD-RW 52327s pa deluje odlično:>
- Shutlle MVP43N -> Samo 266MHz DDR RAM sprejme, če sm dal not druge RAMe enostavno ni bootalo
- ATI radeon 9600pro 128MB noce enostavno delat na ASUS p4pe/xt (i845pe), sam se moram malo probat zadevo
- veliko noname CD-ROmov (Cyberdrive 32x,...)
- Maxtor disk 120GB (glasn za po*****t)

LP
Zako je zakon!!!

Jan987 ::

no name napajalci

pinx ::

Zamerla se mi je plata ECS K7VTA3, nima NOBENIH nastavitev... ne morš spreminjat voltaže... v glavnem za en drek. Poleg tega mi je na njej napihnilo kondenzatorje ;((
Samsung DVD-ROM je mel edino probleme s pladnjem, branje super.
Nikoli več ne kupim IBM/Hitachi diska... sem mel pred kakimi tremi leti not IBM 60GB, ki je delal pol leta in crkno. Isto drugi IBM. Me na servisu vprašajo, če hočem IBM 80GB al Maxtorja 60GB. Hvala, IBM-a nočem več.

mzidy ::

IBM 80GB crknil(itak je vsak drugi al tretji)
Maxtor 160GB(glasn, hladit ga morn, sej druga pa že skor ne more it narobe):\

Dr_M ::

Westeren Digital, Seagate, Asrock, Intel...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

iskra ::

-- IBM 40GB Deathstar - še laufa ma vsake tolko spušča kokošje zvoke iz sebe, škrta ko proteza od babice in random crkuje - za sestro je že dober ma bo treba novega. IBM/Hitachi odpade 4ever.
-- Zalmanovi ventilatorji - groza. Kao firma in pol začnejo šrajat po pol leta 24/7 na ~9V.
-- Asus brezžični router 500g, WLAN PCI in PCMCIA kartica - groza za konfigurirat. Ko se bo naslednjič nabavljalo takšno opremo, Asus zame ne obstaja.
-- No name napajalci (piskanje).
-- No name ohišja (porezani prsti).
-- No name slušalke/zvočniki (zvok in piskanje/šumenje/škrtanje).
-- Celeron procesorji.
-- Canon BC4400 printer/kartuše - nikoli več ne kupim BJ printerja v nižjem razredu, ki deluje na kartuše s 3ml barve in spužvo za 3kSIT.
-- Miške pod 5kSIT (predvsem wannabe firme - strašna ergonomija, odzivnost, gumbi, ...).
-- Tipkovnice pod 5kSIT (isto kot miške).
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

jeggy72 ::

V zadnje pol leta sta mi crknila 2 diska HITACHI 160GB SATA.

Microsoft ::

Pioneer DVD-ROM DVD-106. Nekaj CDjev ne bere.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zheegec ::

Revoltec ATA kabli, LC Power 550W.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Steinkauz ::

IMB diski, no name slušalke, SmartBuy cdji(enkrat sem jih kupil 50 in od tega jih je blo 45 sfukanih:\ -NEVER AGAIN) pa še kaj si se našlo:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

Dr_M ::

aja jest bom dodal se HP deskjet tiskalnike, pa canyon usb ohisja za diske.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kopriwa ::

Hitachi diski (ne iz lastnih izkušenj, probleme majo tisti, ki sem jim svetoval naj ta krš kupjo), skoraj vsi NB venti mi grejo na živce (sploh njihov zvok, ki postane s časom obupn)

Athlon 64 ::

En frdaman epson tiskalnik pa samsungov cd-pogon. Ah, pa še SiS grafična.
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737993 (4795) floyd1
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716233 (8272) Vlad Tepeš
»

Kakšno računalniško konfiguracijo imate? (nasplošno vaš hardware) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
937350 (5798) ialexxb
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310080 (7265) Keyser Soze
»

Kaj spremeniti pri tej konfiguraciji?

Oddelek: Kaj kupiti
331714 (1388) frudi

Več podobnih tem