» »

popačen zvok med delovanjem diska

popačen zvok med delovanjem diska

JXS ::

v win2k in XP imam probleme z zvokom. Med predvajanjem kakeršnega koli zvoka se vedno zvok popači kadar se začne branje ali pisanje na disk. Primer: poslušam audio cd in zaženem kak program, ta program seveda je zapisan na disku in disk ga prebere zvok pa se ves čas branja diska pači. Tako npr. mp3jev ali divxov sploh ne moram predvajat iz diska saj je disk ves čas v delovani in stem je zvok popačen. Tega poblema nimam v win98/me samo v 2k/XP winsih. kaj bi bilo, vsekakor ni kriv hardware saj mi je stvar delovalo OK tudi v 2k/XP vendar iz neznanega razloga ne dela več!!?
  • spremenil: CaqKa ()

ginekolog ::

imam ENAK problem.

Zvočna je crative 4.1 digital, poskusil sem z vsemi gonilniki, kar sem jih našel. Poslušam recimo klasiko in ko je disk na miru, je ok, ko pa disk dela, pa se čuje hk,,, hk... tu pa tam reicmo na 5 sec. Mene to zeloooo moti... naj nekdo pomaga plz ! :)
Divers do it deeper.

Tero ::

Sumim na kake gonilnike za chipset. Če nimata obvezno instalirat ali pa zbrisat in pogledat kaj se pol zgodi.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

pikachu004 ::

jst sm imel enak problem ko sem imel win 2000. namesto PIO sm dal DMA in to je blo to ;)
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit BE6II (HPT366) in IBM DTLA

Oddelek: Pomoč in nasveti
141763 (1549) bastadu
»

kako lahko ugotovim....

Oddelek: Strojna oprema
6997 (880) eiht
»

Rabim Win98 zagonsko disketo NUJNO!

Oddelek: Programska oprema
101260 (1136) Huey P
»

XP-ji zmznejo pri inštalaciji...

Oddelek: Operacijski sistemi
341520 (1243) TheHijacker
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271189 (988) SpiDEr8

Več podobnih tem