» »

Firefox problems

Firefox problems

Scherz0 ::

Mozilla Firefox (v 1.0.6.) mi povzroča sive lase! ;(

Dela ekstremno počasi, dokler ne zablokira (Not responding). Problemov je preveč da bi vse opisala, naj omenim samo da ponavadi ne dela tipka Back, ko dam miško na nek link se rokica sploh ne pokaže in linka ne morem odpret, včasih zablokira ko uporabljam scroller...
IExpl pa dela normalno. Probala sem že dol vrečt pa na novo instalirat, celo eno starejšo verzijo sem naložla pa nič ne pomaga.

Ne razumem v čem je problem, vse ostalo namreč dela gladko. Help :'(

civic_ ::

za začetek malo preglej z kšnim updejtanim antivirusnim, antispayweram. če se kaj takega meni dogaja...formatiram

clothes ::

Tudi jaz imam problem s firefoxom, pa bom vprasal kar tu.
Zakaj mi ne odpre ene strani (akvazin.com)? Napise, da je prislo do napake in mi ponudi moznost, da jo posredujem skrbniku sistema. To tezavo sem zaenkrat opazil samo na tej strani. Z IE pa mi normalno odpre.

Highlag ::

Poizkusi naložit FF ponovno, pred tem pa počisti vse za starim. Inštalacijsko mapo, ter mapo s profilom:
C:\Documents and Settings\uporabnik\Application Data\Mozilla

Mapo s profiom prej nekam shrani, da jo lahko obnoviš če je treba.

Potem naloži ponovno in poročaj.

Clothes:
Meni napiše isto pri IE ali z FF.
Never trust a computer you can't throw out a window

dolegar ::

error, ki ga vidiš na akvazin.com ni zarad FF ampak zarad sajta, ki ga N3 programerji ne znajo narest :D

To je dejanski error

An error occurred while evaluating the expression:
#PageColor#

Error near line 7, column 17.

Error resolving parameter PAGECOLOR ColdFusion was unable to determine the value of the parameter. This problem is very likely due to the fact that either:
You have misspelled the parameter name, or
You have not specified a QUERY attribute for a CFOUTPUT, CFMAIL, or CFTABLE tag.

The error occurred while processing an element with a general identifier of (#PageColor#), occupying document position (7:16) to (7:26) in the template file D:\INETPUB\FTPROOT\USERS\AKVAZIN\DEFAULT.CFM.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Android SDK]+[NetBeans][verzija 7.1.1]Project Compile Error

Oddelek: Programiranje
61249 (1157) KernelPanic
»

Local Area Connection" Doesn't have a valid ip config

Oddelek: Omrežja in internet
111413 (1216) 5er-->
»

Firefox 3 in klik nlb

Oddelek: Programska oprema
3220181 (16000) solatko
»

Računalniki se ne vidijo preko My network places

Oddelek: Pomoč in nasveti
81994 (1855) BaRtMaN
»

Problem s skupno rabo (sharing)

Oddelek: Omrežja in internet
5931 (849) dëych

Več podobnih tem