» »

cd ni za računalnik oz. kopiranje zaščitenega cdja

cd ni za računalnik oz. kopiranje zaščitenega cdja

assepi ::

Dobil sem cd, ki je zaščiten za uporabo na računalniku. Računalnik prepozna avdio datoteke, predvaja pa jih ne. Bere ga samo glasbeni stolp oz. podobne komponente. Zanima me, kako razbiti zaščito, oziramo narediti rezervno kopijo cdja. Poskusil sem že s Clone CD, pa mi na stolpu predvaja 3 sekunde in zablokira, čeprav na računalniku pokaže, da je kopija enaka originalu. Prosim za pomoč.
Nihče ne ve vsega
  • spremenil: assepi ()

CaqKa ::

exact audio copy si probal?

Witboy ::

sklepam da je to tista zascito k ma vmes prazno crto? mislm o tem smo ze veliko pregovorili... dgac pa dej nek selotejp cez pa dela.. saj men je :)

assepi ::

Vmes ni vidne prazne črte, exact audio copy bom pa poskusil!
Nihče ne ve vsega

assepi ::

Na žalost tudi z exact audio copy ni šlo. Pozna še kdo kašno rešitev, oziroma je imel še kdo takšno težavo?
Nihče ne ve vsega

LexLuthor ::

Si poskusil s programom Alcohol 120%?

#000000 ::

En dokaj star program www.audiograbber.com Lp

Hevidi ::

OK!

Tole mi je pa res požrlo živce... punca je kupila en CD prek spleta, kjer tovrstna zaščita in onemogočenost predvajanja na računalniku ni bila omenjena. Seprav je to zavajanje kupca.

Uglavnm, hotu sm nardit varnostno kopijo originalnega CDja, ampak mi ni uspelo.

Uporabil sem vse zgoraj našteto + drugo, seprav alcohol 120, clonecd, audiograbber, cdripper, exact audio coy, cd-DA extractor, BlindWrite, pa tut nerota...

uglavnm, NEUSPEŠNO! programi mi zaznajo dve audio datoteki in kup drugih, vendar pa ko jih zripa s CDja, je samo tišina...

Jst nimam nobene rešitve in sm obupal po neprespani noči.

Poklical prodajalko ji razložil problem in je rekla da je pripravljena vrnit denar...

D

PS - CD je bil z duhovno vsebino, zato verjetno tak odziv prodajalke...
PER ASPERA AD ASTRA

5er--> ::

PS: Stvar je odvisna tudi od CD/DVD pogona. Ne znajo vsi zripat.
Jaz bi probal še z Nerotom. [Dodatki (Extras) -> Shrani posnetke (Save tracks) F9]

Scorpia ::

Ali pa daš v stolp cd, kupiš kabel kjer lahko daš v stolp ''phones'' v računalnik ''input'' torej da je kabel na obeh strani isti kot da bi priklopih slušalke. Ne vem kako se reče oz. se ne morem spomnit. Pa paziš da ne daš preveč naglas pr stolpu da ne bo hreščal. Pol si dol snameš program za zajem zvoka iz zvočne npr. total recorder, kjer lohka v več formatih posnameš. Jaz nisem opazil da bi se kej kvalitet zgubila. Še lažje, če maš original cd, pa si posnameš kopijo ki je že nekdo naredil pred tabo in je tudi na internetu...

jan01 ::

jaz bi poskusil s alcohol 120% in zdraven obvezno s Alcoholer -jem (alcoholer dobiš npr tukaj)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

perci ::

uorabi flomaster

;-) ::

"uorabi flomaster"

Ja cel CD poštrihaj, pa bo delalo. Al pa salotejp prek nalepi, kot je že en rekel pa si ga preslišal.

Han ::

S katerim pogonom si poskusil kopirat? AnyDVD tudi ne pomaga?

Stepni Volk ::

"Duhovna vsebina" in kopiranje avtorskega dela nista ravno v skladu z notranjim ravnovesjem. Tudi z varnostno kopijo ne.
Ne moreš back-up irati celega življenja... morda je to nauk, ki ti ga poskuša sporočiti "duhovni CD."

;-) ::

HaHa Stepni Volk,

notranje energija CD-ja ne dopušča kopij.

Pyr0Beast ::

Hehehee, ...
... Zdaj globoko vdihnite ... :D
Si probal držat Shift, ko si dal cd noter ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Original glasbeni CD ne dela

Oddelek: Programska oprema
171859 (1474) vine
»

Iz CD v MP3 format (Help)

Oddelek: Zvok in slika
131569 (1386) Hammer123
»

Presnemavanje zascitenih audio CDjev

Oddelek: Programska oprema
212567 (2142) Pyr0Beast
»

Ripanje avdio CDjev??

Oddelek: Pomoč in nasveti
91071 (826) ender
»

A glasbeni CDji se ne dajo presneti??

Oddelek: Zvok in slika
71693 (1475) Wox

Več podobnih tem