» »

raziskovalec-zmrzne

raziskovalec-zmrzne

jos69 ::

A mi lahko kdo pomaga.Ko odprem raziskovalca je še vse v redu.My documents,my briefcase mi odpre normalno.Ko pa dam na my computers mi pa vse skupaj zmrzne.Naj povem ,da mi to začelo delati kar naenkrat.
Imam pa dva diska,Cd-rom in CDrw.
Uporabljam win ME.
  • spremenil: jos69 ()

ABX ::

Menjaj napajalnik, recimo 500W.

Ne resno, to je zelo slab znak ker če se ne spomneš kaj si na zadnje inštaliral na Pc in odstraniš lahko samo še c:>deltree c:\windows.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

Boljša varianta je format C:\..
To je rešitev za vse, ki se igračkamo z računalnikom, ker se Okna prej ali slej sesedejo.
Pa prej naredi Win98 sistemski disketo, da boš lahko namestil nova Okna. Sicer se pa lahko poslužiš tega, da imaš dve particiji, kamor daš dokumente, potem pa naložiš na sveže formatirano particijo.
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Tomi: niti ne. Sicer je res da tako odpraviš vse vendar to ti je isto kot če greš zdravniku in mu poveš da te boli prst na nogi, on pa ti amputira celo nogo za bit siguren :)

Če se ravna še kr pametno z PC-om potem vsa Win krama se naloži v c:\%systemroot% ter v c:\program files. Program files lahko pustiš na miru z izjemo iexplorer in msimn, ker na ta način veš kaj si imel inštalirano in lahko mirno zbrišeš kar ti ne rabi več.

Sicer še pametneje je imet dva diska oz. particije in back-up image z ghostom. Enostavno over-write-aš (pazi besedo) systemsko particijo in v 3 minutah so winsi spet gor popolno optimizirani.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

TheHijacker ::

V drug slot pomeni, da ga daj en PCI slot višje ali nižje. Odvidno kje imaš prostor. Po moje imaš ravno v tistem slotu, ki deli IRQ naslov s HPT kontrolerjem(4 ali 5). Poglej v knjigco od MB.

Sam imam podobno konfiguracijo kot ti, pa mi deluje BP...
http://www.google.si

ABX ::

Hijacker: e to bo to! :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Modri dirkač ::

Ta odgovor od Hijackerja je bil verjetno namenjen meni. Zvočno mam v 2 PCI SLotu in nikakor ne morem dobit zvoka ven:\.
Enkrat mi je javil v Winsih: da rabi IRQ 5,7,9.
Spodaj pa napiše
Prosti so: nobeden.
Everybody lies!

TheHijacker ::

Pa jo daj v tretjega... Probi še ostale kartice ven zmetat in jih eno za eno dodajaj not.
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hp - Windows 7 obnovitveni disk

Oddelek: Programska oprema
312657 (2380) Cold1
»

windows xp upgrade to windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
452726 (2282) bluefish
»

Program files iz C: na D:

Oddelek: Programska oprema
221349 (1072) lei
»

Ali se da tako namestit Windows?

Oddelek: Operacijski sistemi
61166 (1061) Maxtor
»

DISK NE GRE NOTER

Oddelek: Pomoč in nasveti
261125 (856) TheHijacker

Več podobnih tem