» »

cene po novem letu???

cene po novem letu???

voodoo man ::

Ali kdo ve ali se bodo cene komponent res pocenile pa novem letu (sprostitev carinskih dajatev), in za koliko

Justy ::

Seveda se bojo...sej se vedno, k jih za novo leto ful nabijejo oz. stanejo dokaj visoke, saj ma folk dosti dnara v tem casu in dosti kopuje, tko da za novo leto ni glih fino komplet racunalnik menjavat:D

yjj ::

Mislim da
Jebi ga

EASYdoor ::

samo upamo lahko
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Elemen_T ::

Jes vem samo to da se podražile ne bodo. Cene pa itak vedno padajo če še niste opazil...

Cr00k ::

Cene definitivno bodo

nando ::

koliko časa po novem letu bodo padle? en teden? ali več

Rott-von-weiler ::

Cene tak in tak vedno padajo in se dvigujejo zato je temu posvečat kakšno debato brezveze.Vedno pa je tak da ko nimaš dnara takrat so cene najnižje.:D

Shadowman-x ::

Če boš spremljal tečaj dolarja in cene komponent, boš videl, da je to zelo povezano. Sedaj pa dolar pada, kaj iz tega sledi ...

nando ::

mene zdej zanima, če se mi splača čakati ene pol meseca, največ 1 mesec ? ali naj grem kupit takoj v sredo po novem letu kompleten računalnik za 250 jurjov ???
8-O8-O8-O

Space Surfer ::

Glede na to, da cene lahko kvecjemu padejo, pocak tist mesec pa boz pol vidu!;((
CAUTION! Overclocking is addictive!

AlchemY ::

glede na to da dolar veselo pada :Dse morajo pocenit.
ce cakas en mesec je komopnento ki si je mislil kupit po vsej verjetnosti ze nasledila nova, boljsa za isto ceno kot je bila tist pred mesecem, tako, da je vprasanje ce se splaca cakat, ce hoces novejse zadeve....>:D

Justy ::

....ja in tak ki caka, ponevadi nikoli ne kupi recunalnika, ker ce pri nakupu racunalnika gledas kolko bos boljsega dobu cez en mesec in kolko zgubu ce en mesec pol ne bos nikoli kupu compa>:D

Tolip ::

Kdaj pridejo pa plate s KT133a? Na njih se ma mogoče splača počakat.

Belac ::

ma ko bojo prišli ven na trg(mislim ko se bojo prodajali)pentim bo amd tolk spustu cene da bo groza kr se hoče znebit konkurence!tko da do enega februarja začetk marca bi jst kr počaku pa bi trpel s starim compom še dva mesca!!

Belac ::

sory -pentium4- pa še do takrat zbral kej veš dnarja pa potem vse skeširal! zdaj se splača kupit rame v itliji pa plato za dvosistm.procom od abit pa mogoč tud geforca se splača še kr!seveda nakupovanje v sloveniji odsvetujem!!italija al gor sever!!

Laplace ::

Ravno včeraj sem bil v trgovini ELEKTRA in mi je ponujal novo Soltekovo plato SL57KAV-X znovim čipovjem KT133a.
Plata pa stane 42721 z ddv.:D

msmiha ::

Nekje sem ču pa ne vem kje :D , da bodo cene padle za 5%
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

DrSergioDJ ::

prva pocenitev, k sm jo jest opazu je pri Mlacomu ( sam, ni se tanov cenik na netu ) --> Duron 650 = 15.900 sit, ostudno poceni :D:D:D:D:D
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel s slabšim kvartalom kot je bilo načrtovano

Oddelek: Novice / Rezultati
234596 (3964) Matako
»

Kateri LCD TV?

Oddelek: Kaj kupiti
111217 (1122) flashek
»

kakšni so trendi padanja cen računalniških komponent?

Oddelek: Kaj kupiti
272421 (1500) Jan987
»

AMD Tbird 1.33ghz pa DDR Ram ? Kera plata ?

Oddelek: Kaj kupiti
271614 (1384) evoice
»

Cene RAM-a

Oddelek: Kaj kupiti
372886 (2196) Marjan

Več podobnih tem