» »

Kateri LCD TV?

Kateri LCD TV?

flashek ::

Najprej se opravičujem ker je teh tem že 300. Kupil bom LCD TV pa me malo zanima kaj mi predlagate. Kupujem nekje do 200.000 SIT.
Gledal sem tega Hyundai, vendar se mi zdi da bo 81 cm diagonala preveč za mojo sobo v kateri gledam tv nekje z razdalje 3m. Pa sem nato gledal še ta dva: Samsung in LG.
Kako velik TV bi mogel imet da bi lahko spodobno gledal tv?
Nekje sem zasledil tudi da se bodo LCDji pocenili v bližnji prihodnosti. A ve kdo kaj več o tem?

Hvala za odgovore.
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe
  • spremenil: flashek ()

tomaz 06 ::

Bodo brez skrbi da se bodo pocenili. A se spomnis kok je stal pred par leti digitalni fotoaparat ali pa prenosni racunalnik? Ce primerjamo z danasnjimi cenami je znesek kar veliko krat vecji... Pocak se mal, cena bo sigurn padla.

flashek ::

No sej pocenili se bojo 100%. Sam vprašanje je kdaj. Recimo kakšna 2 meseca največ bi lahko še počakal. Misliš da bojo cene v tem času kaj nižje?
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

Soniux ::

Po mojem bodo. Sicer so mojita stari sli kupovat nek Samsung, se pa niso se popolnoma odlocil, prav zaradi cene.

flashek ::

Aha. Torej bom verjetno še malo počakal. A mogoče ve kdo a bi bil LCD za diagonalo 80cm ali več prevelik da bi ga gledal v razdalji 2-3m?
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

DMX ::

2-3 metra/i za gledanje takega velika TVja so ziher daleč premalo. Sam imam 67cm(26`) LCDja in ga gledam iz 2.5m, pa je puna kapa.

če pa kupuješ 32` LCD, pa je ta prava bomba

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

če pa 26`, pa tega

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

flashek ::

Torej mi bo 26" ali 27" dovolj in bom lahko normalno gledal.
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

trdoreh ::

ta dva (nazadnje navedena) tv-ja sta kar vredu, lahko pogledas se sony bravia (big bang), baje je vredu...

kar se pa tice cen, logicno, da bodo padle, sej vedno padajo pri teh zadevah, res pa je, da tako kot cene padajo, tehnologija napreduje...upam, da ti je jasno, da se ne splaca cakat, pac, zberes denar in kupis s tem najboljse kar se da...

Lp

flashek ::

To je cist res ja. Ker tk lahko cakam do konc zivlenja pa nebom kupo kaj. Res pa je tud da če bi tak TV ki stane zdaj 200k, stal čez 2 mesca 120k bi mi bilo malo žal tistega denarja. Pač mislu sem, če bo res neka huda pocenitev teh TVjev v bližnji prihodnosti. Bom še šov mal u kako trgovino pogledat kjer imajo več teh TVjev pa bom malo primerjal sliko.
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe

trdoreh ::

hmmm, pol pa pocakaj , pa kupi po novem letu, lahko pa kupis kje na netu (npr. tujina), tako sem jaz naredu in prisparal 40k, pol pa tudi ce padejo cene...za tolko kot si ti napisal 100% ne bodo...

Lp

roli ::

Jaz gledam z razdaljo treh metrov CRT TV (72cm) pa ni nič prevelik.Za TV bi jaz nabavil projektor,pa zunanjo TV kartico,ki se priklopi na monitor.Res te pride malenkost dražje ampak še vedno.
http://www.r00li.com

flashek ::

Projektorja ne morem met ker nimam sobe take, da bi lahko normalno gledal.
AMD Athlon 64 3000+ ; 2x512 MB ; Radeon X700 pro ; ASUS A8N-SLI Deluxe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376028 (2881) kratos
»

Matična plošča Asus

Oddelek: Kaj kupiti
253286 (2660) MEDENA
»

19" LCD widescreen

Oddelek: Kaj kupiti
121725 (1408) ;-)
»

Monitor do nekje 85.000sit

Oddelek: Kaj kupiti
131645 (1365) sthep
»

Mnenje o tej konfriguraciji AMD64-6600gt

Oddelek: Kaj kupiti
242511 (2144) Depatres

Več podobnih tem