» »

pomoč pri izbiri tiskalnika

pomoč pri izbiri tiskalnika

sylver ::

LP


Odločam se za nakup tiskalnika

in sicer med temi:

HP DJ 3845

HP PhotoSmart 7450


Sedaj imam multifunkcijsko napravo, kupljeno pred 1 mescem in jo že prodajam, ker porabi barve brez da printam 8-O
in sm klical serviserja za ta model in je reku da je to normalno da se ob zagonu naprave barve rabijo 8-O ;(( ;((
in sem poslal vse v P.M. in bom prodal to napravo ki ne mislim kupovat barve vsak dan!

Hvala

Mr_Globus ::

Dany za 22k maš tega laserca. Če si prej printal večinoma črno se ti to splača. Toner ki je zraven je za 1000 strani, pol pa ga za kakih 8k refilaš za 3000 strani.

Zheegec ::

Nabavi Lexmark E230 laserca, ali pa Canon IP2000 (poceni kartuše, refill 24 dobiš povsod).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

OldSkul ::

IP2000 pravtako hitro troši kartuše - predvsem zato, ker so tako majhne.

Priporočam laserca.

Zheegec ::

Ja, ampak barvni laserci so dragi, črno-beli so pa... pač črno-beli :D Glede na stran je pa seveda laserc ~4x cenejši kot ink-jet.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sylver ::

Aha torej se mi splača kupit laserskega? sam upam da mi ta laserski ne bo rabil barve (črne) tudi ko ne bom printal...kot mi tale rabi...ki ga sedaj prodajam 8-O
o.k.....mega....sam da tega mojega prodam...sm bz dajau zanj 35k....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sylver ()

bobby ::

kupi 2 tiskalnika

1 črnobelega laserja (recimo čipass laserja od samsunga,cca 22000sit z ddv za črnobelo tiskanje-ima toner za 1500 kopij že notr, kok je nov toner pa ne vem)

in nenega čipass barvnega za takrat,ko boš printal v barvah.

pocen rečitev za daljši čas,...


any question?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

sylver ::

Amm ja
a ni dovol če si kupim sam samsunga za 22k? ki printa črno?
ker meni ne rabi barvno.....črno je dovol :)

Zheegec ::

Potem itaq laserca.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

perci ::

Jst nimam izkušenj s samsungom, ampak z hp 1020 tut ne boš dosti falil. Ma ze 1200 dpi, pa v Bofu sem ga videl za 25 jurjev, sam mislim, da jih nimajo več. Kaj pa vem - za tri jurje razlike, bi se morda vseeno odločil za hp, še če boš refille iskal, te zna ceneje prit.

dolenska ::

ali pa nabavi laserski tiskalnik Minolta page pro 1350E al pa 1350W stane 21 jurjev pa ima za okoli 2000 strani tonerja. deklariranoje 1500 vendar jih naredis tut do 3000 strani. mislim pa da naredi okoli 20strani na minuto

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

Mr_Globus ::

eko tlele je hp 1020 za 24k. Za 2k več res raje tega ker ma duplo ločljivost od samsunga

sylver ::

No folk kaj pravite na ta HP LaserJet 1020?
ima kdo kake izkušnje pri temu?
kaj pa tonerji kok stanejo?
lp

Mr_Globus ::

lahko pa tudi lexmarka. Tlele je 42%popusta tako da pride isto ko hp. Pa še zlati monitor je dubu v monitorju

Zheegec ::

Lexmark E230 je en najboljših lasercev v svojem razredu, stane pa 20K. Se zelo splača, edino malo velik je :D
Ali pa E232, ki pride malo manj kot na zgornjem linku 0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sylver ::

aha torej ta E232 je bolši od E230*?
hm torej 28k rabim odštet..hmm...ja ok sam da tega prodam pa ga takoj kupim :P 8-)

ok sam zdaj upam da mi ne bo še kdo napisau še kakega dobrega že tako sm v dvomih med tem lexmark E232 in hp 1020.razlika je nekje 4k....torej hp ali lexmark?

SynTax64 ::

Glej jaz imam HP 1020, pa ti povem da za svoj denar tiska specialno!
Enkrat sem testiro,ko sem sprintal celo knjigo,se pravi 43 strani, pa mi jih je natisnil v pičlih 200 sekundah,ali malo manj kot tri minute in pol!Res brez zajebancije!!!
Kar se pa tice kartus oziroma tonerjev, za ta tiskalnik stane toner okrog 13.000 sit, ce pa ga das samo napolniti z praskom pa okrog 4-5 k sit!Z enim polnjenjem natisnes okrog 1500 - 2500 strani,odvisno od pokritosti papirja!
Slike oziroma text printa zelo ostro!Tak da odlocitev je tvoja,jaz ti povem da je za ta denar enkraten!!!:D :D

sylver ::

A je res, da moreš imeti poseben papir za laserca? al je lahko navaden a4?
a je res da slike printa slabo? a je res da printa motna besedila? slike?

hvala

Kami ::

1. Navaden je lahko.

2. Po mojih izkušnjah printa slike zelo lepo niti malo motno

mzidy ::

Canon IP3000 -> zadovoljen, da ne morem biti bolj. Komplet štirih kartuš dobiš za 4,5k prek Bolhe pa še CD-DVD-je lahk printaš8-)
Cena: povsod ok. 23kSIT;)

sylver ::

aha kaj pa ta Canon IP3000 ja res dober? sam to ni laser..to je obični ne?
aha in praviš da so kartuše poceni...kul :D
hehe
hmm zdaj sm še bol v dvomih...:\


sm našu test
klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sylver ()

dolenska ::

ja canon je pa zelo dober tiskalnik. moj sorodnik ga je kupil in je zelo zadovoljen. na cd-je lahkotiskas, ima duplex, pa veliko resolucijo in poceni kartuse. zelo dober tiskalnik za malo denarja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tiskalnika

Oddelek: Strojna oprema
122879 (2599) francek1
»

kateri cenejši laserski tisklanik

Oddelek: Kaj kupiti
142077 (1769) mersol
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324895 (4250) dolenska
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
153729 (3473) Nebomgabiksa
»

En zelo poceni printer.

Oddelek: Kaj kupiti
231647 (1341) Jan987

Več podobnih tem