» »

odkar imam x800pro ne morem v bios!!

odkar imam x800pro ne morem v bios!!

ace99 ::

kupil sem rabljeno sapphire x800pro in odkar jo imam v kompu ne morem nikakor v bios ker mi vse skupaj preskoc in gre direkt v winse. tko da ce hocem v bios morm dat nazaj staro grafo pol pa dela. tip od katerga sm kupu to je sicer reku da je on ni nc flesal sm se mi sumljivo zdi k ma odklenjenih vseh 16 cevovodov. probal bi jo flesnt v xt pe sm verjetno ne bo slo ce mi na zacetku vse preskoc???!!! bi slo mogoce z dodatno pci grafo???
ce se komu kej sanja kaj pa zakaj bi prosu pomoc.....tnx

Sami ::

Malo si zgrešil oddelek.:D

Lahko, da imaš ''prepočasen'' monitor in ne prikaže vsega tega takoj. Probi že takoj na začetku stiskat Delete pa boš videl...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

ace99 ::

ja k mislis da nism probal... hallooo
zmerej preskos pa se kar kol prtisnem

Silvo ::

Mogoče napajalnik?
Ko se računalnik prižiga potrebuje dosti energije,zato ga preveri.

lp.
Silvo

ace99 ::

dvomim k sm mel tud 6800gt not k verjetno se vec zre pa je blo cist ok.
mam tud 9600xt s kaetro grem glih tko normalno v bios. k mam pa x800pro not pol je pa od zacetka na ekranu sm ena crtica k pa pride do une faze k pise windows xp in laufa una crtica pa je slika. sm ze prec na zacetku del prtiskal pa nc.

WarMaker ::

Mogoče je pa res kej narobe z grafično (//kaj pa če je kakšna nekomšatibilnost med matično in grafilno? -> vem, tudi meni se mi to zdi nemogoče, vendar nekoč se Gigabyte in ATI nista preveč razumela..) =)

chucki ::

ze kot sm v prejsni temi napisu prav tako se en drug da x800pro ima 12 cevovodov on pa pravi da jih je 16 se pravi da je kartica fleshana. V resnici imas mogoce samo x800 z 12 cevovodi. Flashaj nazaj v original bios.

VASkO ::

caki malo, ti imas ze 16 cevovodov pa bi rad flashal na XT PE? s tem ne pridobis NIC, razen visjega takta, ki pa ga lahko pravtako nastavis v kakem orodju za navijanje (atitool, ati tray tools, riva tuner).
z XT PE biosem se flasha v glavnem zato, da odklenes vse cevovode. nekateri naredijo to tako, da najprej odklenejo cevovode, potem pa kar nazaj originalni bios dajo, da ohranijo default clocke (in 16 cevovodov) in potem navijajo rajsi softwersko.

glede problema pa nimma pojma kaj bi bilo. probaj s pci graficno.najprej se nastavi v biosu, da prikaze sliko najprej na PCI.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Graficne!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
764899 (3328) Sami
»

OC radeon x850pro ... 12 -> 16 pipelines (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
854945 (3484) mtosev
»

z x800pro nikakor v bios ???

Oddelek: Strojna oprema
21953 (762) Engineer_SLO
»

modanje x800pro

Oddelek: Navijanje
221296 (947) Veron
»

katero graficno? geforce 6800GT? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
834890 (3178) Jeronimo

Več podobnih tem