» »

OC radeon x850pro ... 12 -> 16 pipelines

OC radeon x850pro ... 12 -> 16 pipelines

1
2
»

Moonman ::

Tic je sedaj "povedal" vse.:)

Moda se lahko tisto, ki je na enakem jedru, pa še to seveda ne sme biti kako onemogočeno.
(laser cut in ostali hardwarski posegi)


EvilK|NG ::

Folk pa vseeno pravi na tujih forumih da gigabyte ni good za modanje ?!?
They said the gigabyte one isn't that stable and should switch back to ATi's bios for stability.
nekateri pa

Apparently all the Gigabyte ones have been sold out in New Zealand and I need a new card pretty quick. The Gigabyte ones are particularly good because they come with 16 pipelines enabled out of the box like the XTs and don't require flashing.
Play your Cards Right !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilK|NG ()

EvilK|NG ::

Kot vidim potem najbolši nakup je pri anni Grafična kartica HIS Excalibur Ati Radeon X800PRO Cena: 76.893,60 SIT, ima 1.6 ns in folk pravi da je ena izmed najlažjih graf za odklent ? grem buyat >:D
Play your Cards Right !

Cranchi ::

za 5k vec dobis x850pro, nevem pa kej je boljse :D
Get a Macintosh!

Dr_M ::

x850pro je za pci-e
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MR-OzO ::

za tak gnar dobiš X800xl za par jurjev več pa X800xl agp, ki je pribljižno tak hiter ko x800 xt.

jest10 ::

Ja seveda. Samo 20% razlike v frekvenci GPUja je med njima...:\

MR-OzO ::

Napisal sn pribljižno.v testih ni razlike vlke, po večini do 5 fps kar ni nekaj kar bi blo vredno tistega gnara več kolko stane XT.

Good Guy ::

če jo izkoristš lahkop tudi bolšji oz enak :D :\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

EvilK|NG ::

men se gre da bo čimbolj opazna razlika med zdejšnim geforce 6600gt agp k ga mam od gigabyta >:D
Play your Cards Right !

Dr_M ::

za ksno resno opazno razliko bos mogu pa posezt po 7800GTX. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

EvilK|NG ::

a si zihr , eno zdj sm se odloču jutr kupm u mlacomu x850xt , dj model mal prečekeri doom3 pa boš pol vidu kwa ti dela AA8-O z gf6600gt al pa x850xt jst sm mislu da bom zabrisu u smeti tole gf6600gt k sm vidu kako dela na 4x aa pa use do konca mam pa athlona 2.4 pa giga rama
Play your Cards Right !

chucki ::

Imam x800 z r 430 cipom pa sm vidu da ima x800 xl isti cip pa namesto 12 ima 16 cevovodov. Bi se dal flashat x800 v x800xl?

Cranchi ::

zal, sem ze jaz zgoraj uprasal in pravijo fantje da negre, sploh pa se od teh atijev flesha edino ena karta in se tista je za agp..
Get a Macintosh!

jest10 ::

EvilK|NG: Namesto v smeti pošli raje meni:D

Good Guy ::

x850 pro je enmu uspešno ratal fleshat na x850 xt je odklenu vse cevovode, spoustu freqvenco na default prejšnje karitce (x850 pro)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

VASkO ::

Kot vidim potem najbolši nakup je pri anni Grafična kartica HIS Excalibur Ati Radeon X800PRO Cena: 76.893,60 SIT, ima 1.6 ns in folk pravi da je ena izmed najlažjih graf za odklent ? grem buyat >:D


vidim, da sem zastonj trobil kaj se moda in kaj ne. X800Pro ViVo AGP se uspesno modajo vse po vrsti. ostale so hardlockane v GPUju in jih ne mores odklenit. poleg tega dobis v Avstriji taksno kartico za 52 jurjev, pri nas kosta pa 90.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VASkO ()

EvilK|NG ::

VaSkO sm mislu najprej poklicat ne skrb ce je vivo al brez ampak kaj mi bo zej itq dobim cez urco x850xt from mlacom AGP>:D
Play your Cards Right !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilK|NG ()

Raziel ::

Vasko, samo ni fora pri tem da mora biti ViVo verzija zato ker če naložiš bios od XT verzije ki imajo vse ViVo funkcijo, bi prišlo potem do nesporazuma pri kartici če bi nalagal na eno Pro kartico brez ViVo

VASkO ::

kaj ne poves. jaz to vem. fora je v tem, da imajo ViVo Pro kartice le v BIOSu disablane cevovode in jih lahko preprosto flashas. navadni Proji so na zacetku imeli le laser cut in so se dali tudi modat, zdaj pa imajo ze v GPUju blokirane cevovode in ne pomaga nobeno flashanje in povezovanje prerezanega mosticka.

zaenkrat je celotna PCIe serija nemodabilna, 100% modabilne so AGP ViVo Pro kartice (tudi x850 sem videl, da se da modat), to pa je tudi vse.

Raziel ::

No jaz samo pravim zato ker mam kolega, ki mi bluzi, on si je neke svoje teorije skupaj naredo iz tvojih izjav

Cranchi ::

hum mi ni zal da nisem dodal tistih 15k za x800xl, trenutno laufam svojo x800 na 436/515 in dosezem 4.5k 3dm05 z nenavitim cpujem, kar pa ni tako drasticna razlika ...
Get a Macintosh!

Tic ::

persona civitas ;>

Tic ::

persona civitas ;>

Cranchi ::

torej je ocitno po spacifikacijah X800 vanilla hitrejsi od 6800 non-gt

ali te razne prepustnosti podatkov, peak bendwitch nimajo kaj dosti vloge ?
Get a Macintosh!

EvilK|NG ::

A mi lahko kdo kle pove če že ima izkušnje da bi flasheral x800xt na x800xt platinum brez dodatnega hlajenja kot je tovarniški ???
Play your Cards Right !

sharp ::

Tovarniški hladilnik bo zdržal brez problema frekvence xt pe-ja,samo poskrbi da bo kartica delala stabilno na teh frekvencah.
Drive fast as your guardian angel can fly.

Good Guy ::

ne bo držal vsaj meni ni (sapphire)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

EvilK|NG ::

a za tistih bogih 20 pr gpu pa 60 pr memoriju se zacne grafa pregrevat ? kwa pa če daš cooler do konca mislm vem da je full glasn , al to sploh ni mozn , k na zacetku k przgem kompjutr kt da bi turbino užgou pol se pa takoj pomiri ?!?!pa da ga das pol na xt pe?
Play your Cards Right !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilK|NG ()

VASkO ::

hitrost ventilatorja lahko stelas z ATItool ali Ati tray tools programi. lahko pa ga direkt na molex priklopis pa se bo cel cas vrtel z najvisjo mozno hitrostjo.

EvilK|NG ::

offtopic?1!?

Moonman a mi lahk poves kaj se je s tvojo x800xt pe zgodil ??
Play your Cards Right !

Moonman ::

Nimam pojma zakaj je šla. Kar naenkrat so se mi pojavili artefakti in tako je tudi ostalo.
Naj počiva v miru.


mtosev ::

Mogoče prevelik OC. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Moonman ::

To se samo smej ... :\
Bila je zračno hlajena. Tako za BTW samo.

Kar te ne ubije, te naredi močnejšega (ko se finance opomorejo seveda:8) )
Moram jo poslati k viperjohnu, mogoče je še kaj upanja.


Good Guy ::

jst jo dobim prav od njega :D >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mtosev ::

Kdo se smeje?

Meni se samo to zdi mogoče. Zakaj bi drugače crknila. :\

Jaz sem mislo da sem svojo grafo ubil. Kriv pa je bil ATI Tool. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imam Radeon 9800 pro, pa bi jo zamenjal pocasi..S katero?

Oddelek: Kaj kupiti
432240 (1341) gandolfini
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711724 (8260) mtosev
»

Katera graficna za tale racunalnik

Oddelek: Kaj kupiti
321349 (947) aruga
»

a se splača kupit x800? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554156 (2844) Suli
»

nVidia Geforce 6800 Ultra ali ATi Radeon X800 XT

Oddelek: Kaj kupiti
312595 (1806) kuglvinkl

Več podobnih tem