» »

Seznam datotek na disku ki ga ni več

Seznam datotek na disku ki ga ni več

Glicerin ::

Problem je sledeč: Disk se mi je skuril to je to in ne mi govorit o reševanju podatkov ker to ni mogoče je crknu in pika.

Disk je bil 160GB velik in na njem veliko robe. Nič življensko pomembnega ampak nekatere stvari bi rad na novo downloadal za arhiv.Na pamet se ne morem spomnit vseh programov in filmov ter muzike.Disk pa ni vseboval sistema, ker sem ga imel samo za shrambo.

Torej ali je mogoče na disku s sistemom ostal kakšen logo file z imeni datotek ki so bile na tistem disku.

Meamoto ::

...in ne mi govorit o reševanju podatkov ker to ni mogoče je crknu in pika.

'crknu in pika' ne obstaja. Če ga nisi ravno povozil s kakšnim valjarjem, je reševanjepodatkov vedno možno.

Kar pa se *.log file-ov tiče, pa ne, vsaj pod Windowsi, kolikor vem, ni nikjer log-ov z vsebino diskov.

Glicerin ::

Dobro ga je pa skurilo in pod prisilnim napajanjem se še lepo pokadilo iz njega.:(

Meamoto ::

Kar pomeni da ti je najbrž skurilo samo elektroniko. Najdi identičen disk in menjaj, če imaš možnost.

Če ne pa nesi na servis.. :D

Glicerin ::

Bom probu nest na servis pa bom vidu kaj bodo rekli.Drugač pa disk se je že prej čudno obnašal tko naprimer da se je med delovanje računalnika kar sam ustavil. Z scandisk-om ga sploh nism mogu pregledat. Z HDD regenerator-jem se je pojavilo kar po tisoče slabih sektorjev. Za disk me ne skrbi ker sm kupu že novgasamo dragoceni so tisti programi ki se jih ne bom vseh spomnu in nekaj filmov. Eh rabljena roba je tko al tko, ta je bla slaba. Saj je le disk crknu se ne sekiram. Nekaj novega kar sm pokvaru, važno da sm ful drugih reči poprvu :)

Meamoto ::

Pri servisu samo pazi, da ti ga ne pošljejo kakšni službi za obnavljanje podatkov,če ne boš plačal ogromno.

Rajši najdi serviserja, ki se mu da malo 'šraufat'.. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne zazna diska = crknjen disk?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
172566 (2359) bluefish
»

Skurjen hard disk

Oddelek: Strojna oprema
51421 (1114) BlueNik
»

Zamenjava elektronike na disku

Oddelek: Strojna oprema
211726 (1467) Azrael
»

Cena servisa?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
546439 (4767) deco16
»

IBM disk 80 GB

Oddelek: Kaj kupiti
352029 (1406) AngelOfDeath

Več podobnih tem