» »

Skurjen hard disk

Skurjen hard disk

rider97_ ::

Am crknu mi je disk, pa me zanima če se da na kakšne način dobiti iz njega dol podatke in kdo nudi te usluge, disk je še v garanciji.

Maxtor diamondmax plus 9 80gb ata/133
  • polepsal: perci ()

perci ::

Kaj to pomeni, da je crknu? Se sploh zavrti zadeva? Čimboljši opis stanja napiši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

rider97_ ::

ne vrti se, praktično ne duha ne sluha, računalnik je laufu poj se je pa ugasnu pa prsmrdel je vn. Tko de poj sm zalaufu znaova pa sm vidu de diska ne prepozna, kod da ga ni, pa sm probavu ga na druge IDE prklopt pa nč od nega.

SasoS ::

Odvisno v kakšnem stanju je mehanski del je možnost da samo zamenjaš ploščico. V tem primeru rabiš najt identični disk in zamenjat vezje. Ako je šel tudi mehanski del potem si v k.... Če pošlješ to kam na reševanje pričakuj račun od €500 pa tja nekje do €10K, odvisno od zahtevnosti. Vsekakor se to ne splača če nimaš življensko pomembnih podatkov gor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SasoS ()

tebodi ::

Tudi meni se zdi možno, da je šla elektronika, to bi bila seveda še najboljša možnost. Če so ti podatki pomembni, nesi na servis, kjer se s tem ukvarjajo, tam lahko neposredno pogledajo stanje vezja (ne prek biosa) in ti povejo, koliko te pride popravilo. Išči pod reševanje podatkov..

BlueNik ::

Kaj se da kje dobit samo te ploščice z elektroniko?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Back to robotika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
172463 (1729)    -S\/\/-  
»

Popravilo trdega diska

Oddelek: Strojna oprema
111555 (1228) Miha 333
»

Življenska doba podatkov na DVD-jih

Oddelek: Pomoč in nasveti
141991 (1991) Kekec
»

Samsungovi hibridni diski 2007.

Oddelek: Novice / Diski
383846 (2648) Mr.B
»

Prenos podatkov iz diska na...

Oddelek: Pomoč in nasveti
171092 (852) schurda

Več podobnih tem