» »

Nero&boot-CD

Nero&boot-CD

sebo7777 ::

Ok, mam ta novga nerota, pa bi naredu bootable cd(Z win 98 zagonske diskete)...
Pa nero noče...
Kdo ve?

snap ::

a si lahko bol specifičen... noče???

sebo7777 ::

Ok!
K daš na funkcijo burn BOOT-CD in vstavš disketo ... Ti noče pod nobenim pogojem "narest kopijo disketa-cd".
V nero 5.0 se je to dal.

snap ::

hmm... zal nebi vedel... men dela nero cist fajn. amapak ceu nacin tega boot-cd snemanja pr nerotu mi ni nc usec kr mores dat disketo notr pol pa k posnames ti boota kukr z diskete da pa dobis ostalih 650mb placa mors zamenjat na d:\(ali karkoli drugega pac)... en moj frend je meu en prou fajn program k si z njem lahka delou boot-cdje . ga bom uprasou kerga...
Vem da nič ne vem, drugi pa še tega ne vejo.

sebo7777 ::

Hvala...:)

Gh0st ::

ermmm....... no ka smo ze pri nero-tu, mam eno vprasanje:
kako recimo nardit kopijo CD-ja? recimo da prekopiras CD na disk in potem zapeces vsebino na CD, ampak potem to ne dela!
recimo predkratkim sem moral narediti kopijo igre halflife, ker mi je sestra spraskala CD (dont ask how), pa enostavno noce "klonirat CDja".
v bistvu bi jest rad en program ki bi naredil na disk TOTALNI klon CDja in potem spet TOTALNI klon nazaj na CD.
kopiranje on-the-fly pa mi ne dela....
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

bastadu ::

A ni ravno zato CloneCD?

Tr0n ::

Nalozis nerota. Preskocis nadlezni compilation wizard. Gres v Recorder / Choose Recorder. Izberes Image Recorder. Izberes File / New... CD-Copy (nastavis kar je potrebno (zadostuje ze izbira direktorija za image file in izbira CD-R drajva, ce jih imas vec. Copy ... in to je to. Sedaj bo se analiziral CD in te nato vprasal za ime image datoteke. Ko ti naredi image, das pa samo File / Burn Image...

Gh0st ::

uh hvala, samo eno vprasanje... tole bo slisat mal lamersko...
kaj je image?
hvala za odgovor...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

sebo7777 ::

Simpl k pasulj, image ti naredi celotno kopijo CDja in ti vse file, datoteke... "skompresira" v eno datoteko(image file).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč pri nero-tu

Oddelek: Pomoč in nasveti
152009 (1864) pepek11
»

Snemanje filmov z Bin datoteko

Oddelek: Zvok in slika
351614 (1362) danielka84
»

Kako nredit "boot CD"?

Oddelek: Programska oprema
163419 (3214) Sims
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452320 (1691) BlackHole
»

Kako posneti Linux Boot CD ?

Oddelek: Programska oprema
71199 (1132) Administrator

Več podobnih tem