» »

TEŽAVE Z VENTILATORJEM EVERCOOL

TEŽAVE Z VENTILATORJEM EVERCOOL

beli_ninja ::

Kupi sem Evercoolov ventillator za thunerbirde do 1,5 ghz.
problem je, da prijatelj ima istega vendar mu ta teče na
15000 rpm meni pa doseže največ 5600 rpm
zmontiral sem ga na p3 fcpga, plošča je qdy synactix 2EP !! POMAGAJTE
:'(:O
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

msmiha ::

Preveri kakšno napetos mu pošlje mamaplata na elektriko zaventilator in pa, če mu prav kaže senzor. Ker 15000 rmp je res veliko in more bolit vsaj tako kot ventilator v avto
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kuglvinkl ::

Jaz imam tudi Evercoola ND-9 (dobil sem ga zraven) in mi takisto zmore 5600. Težava je v tem, da je ta cooler v kurcu. Zagotovo bom presedlal na TT Vulc. 6Cu (+ oz. 7200 je baje preglasen)
Your focus determines your reallity

luni ::

hehhe 15000 rpm... tvoj prijatelj ima ocitno sf00kan stevec obratov, ker se ventic 100% ne vrti tako hitro... verjemi da bi se zaceli sosedi pizdit :)
Artificial Intelligentia

beli_ninja ::

MOJ PRIJATELJ IMA DVA ISTA EVERCOOLA NA P3 IN OBA KAŽETA ISTO. RES.
V BIOSU MU KAŽE 9999 KER VEČ NE GRE. SISOFT SANDRA PA KAŽE OBA 15000 RPM.
ČASTNA REČ.
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!

Neo32 ::

Ja jest mam tud tega Evercoola, pa so obrati cist normalni od 5600 pa do 6000 (kukr ma dan), tud nad hlajenjem se nimam nc za prtozvat, Durona 950@1100 ohladi na 40°C ko je polno obremenjen. Zanima me pa nekaj, ta ventilator ropota kukr da bi imu Boeiga v sobi, tik preden vzleta in me to zelo moti ker ponoc ne morm spat. A je kaksn cooler k bi mal manj ropotal pa tud kr solidno hladil???

luni ::

sej ni finta v ventilatorjih tvojega frenda temvec v njegovi maticni plosci ki napacno steje obrate

pa nehaj pisat z velikimi crkami ker je tezavno za brat
Artificial Intelligentia

alien-w ::

Ah, nimas se kaj sekirat, pac narobe odcita obrate. Meni tudi trenutno ventilator (Blue orb) vrti s 337500obrati (lahko si ogledas tukaj) pa ceprav naj bi laufal s samo 70% moči. Samo bodi vesel, da laufa...

beli_ninja ::

Kaj pa pomeni CPU THERMAL THROTLING?
JEST MAN TO NA 50%. DAL SAM ŽE NA 85 PA NI NIČ BILO DRUGAČE. KAJ SPLOH TO JE?:'(
beli_ninja !!!!!!!!!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup HDD

Oddelek: Pomoč in nasveti
8780 (670) AnWar
»

Kater je najboljsi med tremi diski?

Oddelek: Strojna oprema
7988 (825) Racunalnik
»

15000RPM ventiji

Oddelek: Navijanje
321837 (1149) AngelOfDeath
»

Vulcano 6cu VS 6cu+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211539 (1126) Jux
»

Pregrevanje kište oz. Kitajski sindrom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91245 (1027) beli_ninja

Več podobnih tem