» »

PC Anywhere 10 & WinXP

PC Anywhere 10 & WinXP

teac ::

A kdo kaj ve o nekopmatibilnosti med tema dvema programoma! Namreč, jaz si inštaliram PC Anywhere na XP-je in mi javi, da tega programa, pa pod WinXP ne more poganjat!!! Grem na symantec.com, tam pa piše, da je kompatiblen z Win9x in Win2000! Torej bi po tej logiki moral bit tudi z WinXP! Ali pa ne?!?!?
A ma kdo PC Anywhere 10 inštaliran na XP-jih?!
  • spremenilo: teac ()

Tr0n ::

Nopez, mas pa v XPje ze vgrajene Remote desktop zadevo.

teac ::

Vem, samo jaz NE RABIM Remote desktop, ampak PC Anywhere....to pa ni isto, ker to kar je v WinXP že vgrajeno, je bolj tak....PC Anywhere pa je mislim, da dosti bolj močen program kot pa ta zadeva vgrajena v XP-je!!!

andrej ::

kaj tocno rabis? Oz. zakaj potrebujes ravno PC Anyware in ne RD?

Ce ne pise da dela tudi v XP potem raje ne daj gor.

Koci ::

Teac: kako deluje ta PCAnywhere in kje se ga dobi?
Panta rei!!

teac ::

PC Anywhere je program s katerim lahko upravljaš z drugim računalnikom. Iz izkušenj vem, da deluje hitreje kot RD v WinXP (odgovor na tvoje vprašanje andrej). Pa še bolj pregleden je!!!
Še dodaten razlog pa je, ker nimam kabla, da se jaz povezujem na drug računalnik z računom, kateri je ustvarjen samo za ta namen in je brezplačen (oz. ga plačuje ena firma)
Res pa je, da je za prevzem kontore na računalnikom potrebno imet PC Anywhere na obeh računalnikih
(normalno)!!!

andrej ::

glede hitrosti ne morem rect, ker nisem delal primerjave. a lahko navedes par cifer? a si izklopo razne UI featurje za RD?

za dostop do RD masina ne potrebuje celotnega RD-ja. Lahko uporabis klient ali celo Active X komponento, ki je na voljo za vec sistemov, XP, w2k, win9x...

Koci ::

Kje se ga dobi?
Panta rei!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponoči so mi vdrli v PC-je.

Oddelek: Pomoč in nasveti
202408 (1339) AngelOfDeath
»

Vodenje službenega kompa kar od doma

Oddelek: Pomoč in nasveti
71150 (1010) urban99
»

Alternativa File and Printer Sharingu for Microsoft Networks

Oddelek: Operacijski sistemi
161252 (1038) pivmik
»

več userjev povezanih na en computer, s kermu programom?

Oddelek: Omrežja in internet
7806 (716) Djuro
»

Remote desktop vprašanja!

Oddelek: Programska oprema
6937 (829) andrej

Več podobnih tem