» »

Problem z zagonom

Problem z zagonom

Samo ::

Imam en problem in to je, da ko prižgem računalnik (pritisnem na gumb za vklop) se nič ne naredi oz. čisto minimalno, računalnik dobi tok drugega pa ne, niti BIOS se ne zažene. Problem rešim tako, da ga resetiram in vse je OK. To se mi je začelo dogajati potem, ko sem v računalnik vstavil še drugi disk.Prosim vas, če kdo ve kaj bi bilo vzrok temu naj mi sporoči. Samo

ChiefThunder ::

Možno je, da maš kj napajalnik zjeban oz. je preslaboten. Kva pa če daš un drug disk vn, pa pol dela?

Elemen_T ::

Verjetno je preslaboten. To da ne dela težko verjemem, ker če nebi, se nebi naredilo popolnoma 0.

crt ::

Jaz imam isti problem... Najprej sem imel en cd-rom in pekač. potem mi je cd-rom crknu in sm ga zamenjal(creative 52x) in ko pritisnem gumb za prižgat računalnik se mi pojavi slika od biosa in tam stoji. ko resetiram vse deluje normalno. plato pa imam intel seattle bx...

lep pozdrav Crt

matevzm ::

Mislim, da ima podoben problem prijatelj na Athlonu 600 (Asus K7M)in 300W napajalniku, drugace je racunalnik precej prazen.
Razloga nisem ugotovil, a zadeva je nekaj casa delovala normalno.

Samo ::

Sej fora je v tem, da s samo enim diskom normalno dela. Na računalnike se še kr spoznam, ampak zakaj po resetiranju "normalno" dela, prej pa ne, pa nebi vedu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se mi ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5215029 (4780) acookook
»

Amis internet - problemi

Oddelek: Omrežja in internet
202670 (2162) shadeX
»

Ni ni boota

Oddelek: Pomoč in nasveti
11895 (746) MasterMiG
»

Antec ali Enermax?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422980 (1945) tha_man
»

Ali res potrebujem najnovejši procesor?

Oddelek: Novice / Procesorji
102577 (2577) dr.J

Več podobnih tem