» »

Windows Millenium + USB ključ

Windows Millenium + USB ključ

~Panter~ ::

En kolega mi je dal notebook z inštaliranim WinMe in me prosu, nej mu naredim backup dokumentov. Problemčk je, ker mu disketnik ne dela, nima pekača, nima mrežne .... No, ima pa usb vtič ... Problem se pojavi, ko vsatvim usb ključ in začnejo winsi morit da rabijo driverje :\ najprej sem se seveda odpravu iskat kluču priložen cd, kjer driverji so, ampak samo za win 98. Sem malo iskal po netu in povsod piše, da imajo WinMe že vgrajeno podporo za usb ključe ....
USB flash drives are using the USB protocol to interoperate with PCs (Macs too!) and devices with a USB port. Typically USB Flash Drives use mass storage class drivers that are incorporated in Windows Me, Windows 2000 and Windows XP ...

Tud na strani od proizvajalca ključka ni nobenih driverjov ....
Kuko winse nahecat da bo ključk delou?
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

perci ::

A ne moreš ene PCMCIA mrežne not ruknit, da ne bo problemov...:\

~Panter~ ::

Ja, sm razmišlou tud že v tej smeri, samo, nimam doma nobene.
Pa ponavad če se v eno stvar zapičm, jo probam spelat ...




No, jutr bom povprašou kolega če ma na lagerju kakšno PCMCIA za posodt 0:)
Tečnoba jest sm hotu to po "hitrejši" poti narest pa mi ni ratal >:D
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Yacksy ::

Probi po netu kaj poiskat. Na tvojem mestu bi kar driverje od win 98 probal gor ruknit. Mora da dela>:D
Shit happens

civic_ ::

windows millenium, so le grafično polepšani windows 98, znani po nestabilnosti. ampak v osnovi so pa win 98. tako da ne bi smelo bit problemov.

~Panter~ ::

Vem to ...

prva stvar k sem jo probal je bla, da sm šou inštalirat driverje, ki so samo za 98, sm si reku, sej more delat .... heh, zalavfam .exe pa lepo napiše da nimam win 98 in da ne morm tega inštalirat ....

Po netu sm že velik prebrskov (striček google), in nikjer ni driverjov za Win ME, povsod piše da jih ne rabjo :|
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

roscha ::

Kako bi jaz speljal stvar:

Ena live linux distribucija, mount diska in USB key-a, kopiranje podatkov. Fertik. Samo še format c: >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gigabyte 970A-UD3P Rev 2.0 in USB 3.0 problem

Oddelek: Strojna oprema
102520 (2325) Sami
»

Na pomoc! Tezave z USB

Oddelek: Strojna oprema
61114 (921) Azrael
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411482 (1085) andrej
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585081 (4223) andrej
»

Windows ME (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
775007 (4126) Simko

Več podobnih tem