» »

Logitech G5 Mouse

Logitech G5 Mouse

kuglvinkl ::

Ravno oni dan sem hotel spisati ovico o tej podgani, evo, se jo že da dobit, klik.

Jo kdo že ima? (Sicer težko da bom menjal MX510 :).
Your focus determines your reallity

boštjan ::

hoho fran je pa hiter,tako kot mišak,ampak za moj žep predrag
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Dr_M ::

me prov zanima, ce je tole kej bols od mx518 skreta.

zgleda kr uredu, predvsem so me navdusile utezi, ceprov bi jih mogl bit mal vec. tko za ene 50-60g vsaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matek ::

Ne vem, v čem jim je hec s temi utežmi - še vsa pričevanja gamerjev, ki sem jih bral po netu, so težila k čimlažji miški. Iz MXov so vsi tisto železje ven pobirali, videl sem celo folk, ki je vrtal luknje za tistih par gramov manj, zakaj pol zdaj uteži še dodajajo... Večja teža -> večje trenje -> težje premikanje.

Drugače pa Dr_M, če pričakuješ dosti napredka od MX518, boš po moje razočaran. Itak Logitech nateguje z istim dizajnom in minimalnimi popravki že od MX500. Tale serija ima laser namesto ledice in natančnejši senzor, ostale novosti pa so minimalne pizdarije v stilu kabla, oblečenega v tekstil, teh uteži, pa nogic iz novega fancy materiala...

Jaz bom raje počakal na Razer Copperhead - sicer bo kar se tiče vseh featurjev skoraj identičen temu G5, bo pa malce lepši na pogled (ok, to je subjektivno) in predvsem dokaj pwnorske oblike - dosti oldskool gamerjev uporablja starejše miške (ali pa imajo zalogo mx300-tk), pa čeprav so novi senzorji superiorni, ravno zaradi oblik. Te šapaste miške so sicer dokaj ergonomske, a zahtevajo drugačen prijem in aimanje z njimi bi naj bilo manj učinkovito.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

zbogi ::

miš je bolj hrapava od ostalih, nogice so noro dobre, saj je drsnost na Stealpad S&S celo boljša kot pri MX518 z Stealpadovimi drsniki. Uteži, jst sem tud bil skeptičen, sam ti kr povem, da je full boljši feeling, sem mal stopnjeval težo, pa vsakokrat ko dodam kak 4.5g gviht not, se mi bolj dopade, zdej jih mam že 5 not.

para-site ::

Ja, Kuglvinkl, tudi tukaj se jo dobi, pa še bolj poceni je...

mzidy ::

...COOL-PC ma 5posto na gotovino, torej je pri njemu cenejša(od oka 18.400SIT)->Funtech pa kolikor je meni znano nima gotovinskega popusta;)

para-site ::

Zgleda, da si slabo zračunal, 17.900 je manj od 18.400.;)

mzidy ::

Ups, spregledal al so pa ceno popravili:\

zbogi ::

ceno so popravili, včera je bla 18.900

Suli ::

Mogoče je pa do tukaj iz funtecha?>:D Drugače pa trenutno čakam na to miš, da jo sprobam.:D

mzidy ::

Se mi zdel, da sem js prav videl...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295422 (52318) Kr_Edn
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817173 (15483) Antares88
»

MX518 ali Deathadder

Oddelek: Kaj kupiti
442463 (1831) Volta
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
362625 (1981) DominusSLO
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847539 (5700) Meddo

Več podobnih tem