» »

Google Talk

1
2
3

pivmik ::

A ta Jabber ne podpira offline sporočil, to pa je beda :-( .
A Jabber protokol je tak, da tega ne dopusca? To mi je prva stvar, ki mi manjka na MSN.
Drugače jaz imam Mirando, ki je res čista in hitra stvar, le na začetku ji moreš poštimat vse nastavitve in dodat nekatere nepogrešljive plugine.

Dvomim pa, da bo premagal MSN, meni je avatarček(slika) osebe s kaero se pogovarjaš v redu stvar. Pa zvočno/slikovno komuniiciranje je nekaterim zelo uporabno, prav tako konferenčni pogovori.
Uno tresenje pa neki dolgi in barvni nicki je pa res moteče, ampak raji je to všeč.
Pa še MSN ima monopolsko prednost (je že vsiljen z WindowsiXP in se požene ob zagonu windowsov in outlook expressa).
Google se bo moral bolj potrudit.
LP, Gregor GRE^

CaqKa ::

Če google začne prodajat tak fancy telefonček/slušalke za 2000 SIT, potem bo to kar uspelo.

Hum, če dodajo še video stream... in če začnejo prodajat še telefonček z vgrajeno kamero in LCD screenom, ki bo prikazoval stream... in ki bo morda delal samo s priklopom na router, brez računalnika. Ja, pol bi se zadeva utegnila zelo prijeti.

Glede na njihovo napadalnost se mi zdi tole zelo verjetno. ena majhna zadeva ki se širi kot hudič, in sploh ne moreš verjet kolko hitreje (vsaj z mojih oči) se širi njihova blagovna znamka kot pa recimo kak microsoftov xbox ali pa kaj takega
Hm, poznamo take z ~~***(*)(*)~~##Krneki##~~(*)(*)***~~ ipd. nicki,

inštaliraj si msn plus, pa si nastavi custom names, nima folk kaj da te j*. no vsaj mene nebo.
MSN je pa itak otročji kičasti drek. Mislm.. ne da se pustit sporočila offline uporabniku.. LOL.. da se pa "trest ekran" sogovorniku.
Pol pa še MSN plus, ki "obarva" nicke, ampak za tiste, ki nimajo tega pa naredi z nicka neko sranje.

Pa kaj ti naj jaz, če si klikal samo next ko si ga inštaliral? lepo inštaliraj 7ko pa potem še pluseka čez in idi čez nastavitve obeh, pa izklopi moteče artefakte. za offline sporočila pa imaš gmail. oziroma hotmail, ki je itak integriran v msn.

64202 ::

> za offline sporočila pa imaš gmail. oziroma hotmail, ki je itak integriran v msn.

Fajn je, da kr copypasteas v okncek, in bo naslednic prejemnik pac dobil. Integracije s hotmailom pri drugih klientih ni, sicer pa ne vem niti kako izgleda... ce mas svoj email itak ne deluje (predvidevam:)
I am NaN, I am a free man!

Brilko ::

Ja pa si hotmail za msn zrihti, sej brez google računa si lahka tu sam ... bučnce lušiš >:D ej folk naivni ste...

triple cross ::

Kakorkol že, če bo kdo rabu gmail invite.....ZS

Nejc Pintar ::

eh, msn+ je pa še večji sh*t
Lahko je biti prvi, če si edini!

64202 ::

> Ja pa si hotmail za msn zrihti, sej brez google računa si lahka tu sam ... bučnce lušiš >:D ej folk naivni ste...

In potem se dam winse gor in nato instaliram MSN poleg gaima, ker rabim vec protokolov. Yeah right, pravi ti komu drugemu naivnez
I am NaN, I am a free man!

Tr0n ::

Ah, priznajte - Google will rule the world!

;)

sss ::

če imate MSN+ kliknite na offline userja----> Messenger Plus! Extras-----> Set Come-Back Message

CaqKa ::

ja samo ta zadeva se ne shrani na server ampak na tvoji mašini in dela samo ko si online

VASkO ::

za tiste, ki si dajo pac neke $%&$%$%&($%#"%$#//)&)=$#"%&#$%#"!%#"$%#"%#"/&%/) nicke, si pac svojega napises, zato pa so 3rd party IM programi ala miranda, gaim, kopete, trillian,...

CaqKa ::

hmm kam jim lahko pišem za feature request..

hočem da ima zadeva možnost, speljave audia preko drugih 'zvočnih' kartic v kolikor jih imaš več. (kot pri winampu)
to bi bilo idealno za mojo bluetooth slušalko.
bi po bajti skakal pa bi samo kliknil za sprejem klica... kjerkoli v bajti bi pač bil.. :)

pol bi to bila killer app proti skypeu..
no jaz še vedno ostajam na msnju.. morebiti pa se gugltok pojavi kdaj med mojo internetno telefonijo :>

CaqKa ::

hmm ok se opravičujem.. ima tudi možnost drugega audio device.. zdaj še je treba samo implementirat da bo knof za sprejem klicev na mji slušalki delal

Tr0n ::

windhunter ::

Skype poznamo. Samo moram priznati, da je tale Google Talk v nekaterih pogledih Skype-u superioren. Veliko boljše duši odmeve. Tudi ko imaš zelo občutljiv mikrofon ter mikrofon zelo blizu zvočnikov.

Glede na to, da je beta, se mi zdi da obeta kar precej.


lp
There are 10 types of people in this world,
those that understand binary, and those that don't.

urban99 ::

Ah, priznajte - Google will rule the world!

je to + ali - ?

der_Alte ::

Miranda ima en zelo neumen "feature". Je neuporabna, če si računalnik deli več ljudi, ker si nastavitve zapisuje pod svoj direktorij v Program Files, zato smo v firmi Mirando poslali v digitalna večna lovišča.

Jabber omogoča marsikaj, tudi offline sporočila;
pošlješ uporabniku sporočilo, ko ni prijavljen
se odjaviš
uporabnik se prijavi in dobi tvoje sporočilo
Seveda mora pa to Jabber strežnik podpirat.

Psi je še najbolj hvaležen Jabber odjemalec in nima takih problemov kot Miranda (pa tudi tako grd ni), podpira pa tudi Jabber konference in seveda SSL povezave.

Sam pa sicer uporabljam Kopete, ki podpira skoraj vse (ICQ, AIM, Jabber, MSN, IRC, GroupWise, Yahoo,...).

Tr0n ::

urban99: +

CaqKa ::

heh. ste opazli napredno grupiranje pogovornih oken?
pa enaka fora kot pri mejlih.. ko prebrane zadeve zloži v roleto.. tuki isto.. s kerim se ne meniš ga skupaj zrola ;)

ful dober klient

jaz bi ga imel da bi se povezal na msn omrežje ;)

Tr0n ::

Je kr n33t ja.

Pogresam pa offline sporocila, group/channel talk in mogoce se conference calls. :)

pivmik ::

Miranda ima en zelo neumen "feature". Je neuporabna, če si računalnik deli več ljudi, ker si nastavitve zapisuje pod svoj direktorij v Program Files, zato smo v firmi Mirando poslali v digitalna večna lovišča.

Če že nimate pojma o Mirandi...
Miranda ima tuid 'feature', da je zelo majhna in da bi brez problemov vsak uporabnik skopiral svojo kopijo Mirande pa bi bla zdeva rešena.

Drugače pa v Mirandi je mogoče shranit nastavitve posebej za vsakega uporabnika:
Če ti tole iz datoteke "mirandaboot.ini" kaj pove:
;ProfileDir
;The directory to search for database files. If it's a relative path then
;it's relative to the directory containing miranda32.exe. Default is .
;You can use environment variables, so NT people may like %APPDATA%
ProfileDir=.


Upam, da niste računalniška firma.
LP, Gregor GRE^

ahac ::

Hm.. jabber prav lepo podpira offline sporočila in tudi chat kanale (irc fora), ampak očitno Google tega ne omogoča.
Bedniki.

kabab kabab
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Jux ::

Jao bože mili, tole je pa res novica stoletja. Ob poplavi klientov je zadnja stvar ki jo potrebujemo Google Talk. Kje je pametnjakovič, ki razlaga da se bo tole prijelo med poslovnimi uporabniki. GET SERIOUS. Poslovni uporabniki imajo email, exchange, lotus notes, etc... Ne pa beta aplikacijo, za uporabo katere potrebuješ gmail INVITE in nima ENKRIPCIJE.

Da ne govorimo o novostih kot so "GOVOR PREK MIKROFONA". Jao, toplo vodo odkrivajo, pogovarjal sem se prek mikrofona prek interneta že več kot 6 let nazaj - in sedaj, če že moram govorit s kom, furam skype (ki mi ponuja voice mail, poceni klice na navadne številke, konferenčne klice (6 oseb na enkrat bp) in ima KISS uporabniški vmesnik - hell, še vhodno telefonsko številko si lahko kupim na švedskem, franciji, usa, estoniji, finskem,...).

Res ne štekam. Kaj za vraga je tako pomembnega v Google Talku razen da se v njem vidi želje Googla da drži v rokah vse storitve na internetu. (Iskanje, IM, Pošta, ....)
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

CWIZO ::

Rekel sem da bi bilo fino ce bi se, ne da se bo.
Nauc se brat.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Tr0n ::

ahac: Se pride.

Jux: Ravno Google se bo prijel, ker imajo v planu podpirati stevilna omrezja in kliente. RTFM. :)

Tic ::

Po en stran komi čakam, ker gugl je še vedno presenetil, strah me je pa tega monopola.... kr zmrazi me, ko si predstavljam, kaj vse se lahko zgodi :\
persona civitas ;>

Jux ::

tron: ne bluzi. Nikjer ne piše da se bodo povezali z AIM, YAHOO, MSN, ICQ, etc.... samo da bodo nardili guideline pod katerimi se bodo lahko drugi povezovali z njim, (Earthweb,...)

Vse skupaj je en navaden medijski spin, ki mu vsi po vrsti nasedate. Prosim dejte povedat, kaj tako pretresljivo novega podpira google talk, da bi bilo treba na njega prešaltat? Mislim to da se povezuje v več omrežji - GAIM, MIRANDA, TRILIAN, etc.. se že danes povežejo v večino obstoječih omrežji, google pa govori da se bo lahko v prihodnosti to dogajalo?

Hudi bi bili, če bi lahko klical uporabnike v skype omrežja oz. ostala VoIP omrežja, da bi ponujal cenejše klice, ponujal ful kvalitetno video telefonijo, če bi se lahko povezal v AIM,YAHOO,MSN,ICQ,... Kdo pa bo mojih 80 MSN kontaktov in 50 Skype kontaktov šel prepričevat da gredo na google talk. Kaj naj jim rečem, zakaj naj prešaltajo ko me vprašajo?
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jux ()

Tr0n ::

Zakaj bi nasedali? Za tiste, ki ne uporabljajo MSN/ICQ klientov je to super alternativa. Hitra, enostavna, preprosta, gmail kontakti etc... Jaz nic ne vidim narobe s tem, da se uporabljajo odprti standardi in da je zelja po zdruzevanju IM omrezij.

Jux ::

nasedate zaradi tega, ker se folku zdi da je to cel wow, odkritje amerike. V resnici so pa zapakirali jabber aplikacijo v gmail skin.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Tr0n ::

S tem, da je folku zadeva vsec, ni nic narobe. Ce tako veliko in hitro rastoce podjetje kot je Google podpira odpte standarde in tehnologije, je to lahko v danasnjem casu samo "wow".

Jux ::

Tron ne obračaj besed. Ne moti me da uporabniki uporabljajo google talk. Pravim samo da jih ne razumem čemu.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

pivmik ::

Google je znan po lepem odnosu do uporabnika, brez reklam, nadlegovanj, enostaven in preprost vmesnik, brez nepotrebnih in nadležnih feature-jev.
Poleg tega ima status kul-nosti (Če si mel Gmail si bil 1337, zdej če boš mel GTalk boš 1337 ;) ).

Pa wow je, ker ni šel svojega in novega protokola ustvarjat kot vsi ostali, ampak je uporabil že dobrega, obstoječega in predvsem prostega - Jabber.

Medtem ko MSN in Y! silijo svoje, namesto da bi že uporabili toplo vodo in sodelovali k dodatnem segrevanju in propagiranju nje.
Jz dajam samo respect Googlu.
LP, Gregor GRE^

Tr0n ::

Zakaj ga drugi uporabljajo ne vem.

Jaz ga uporabljam zato, ker sem reden uporabnik GMaila z veliko kontakti, imam rad preproste in majhne aplikacije, ki ne zasedejo veliko sistemskih resoursov in ne vsebujejo nepotrebnih funkcionalnosti ter so minimalisticne po designu. Da za zadevo stoji Google, pa tudi ne skodi, kvecjemu koristi.

Jux ::

Se strinjam z vsem povedanim, meni gre samo na jetra da se razlaga kako oh in sploh je, ker je edina res kul lastnost dejstvo da niso šli ufuravat svojga protokola. Vse (ampak čisto vse) ponujajo drugi programi.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Tr0n ::

Saj je oh in sploh. Ravno zaradi argumentov v tem threadu. :)

To, da podobno funkcionalnost ponujajo drugi programi, pa v tem kontekstu sploh ni pomembno. Nikjer na Google Talk straneh ne pise, da so pa zdaj izumili nekaj novega. Obstaja pa zato velik potencial.

Aja, mogoce bi sedaj prav prisla povezava do Googlovih principov programske opreme.

Google Software Principles

"We believe that you should have a choice in how you communicate with your friends, that you shouldn't have to use one service because that's where you keep your contacts and other information. We launched free auto-forwarding and POP access for Gmail so our users could take their messages with them and use any service they want, and we're committed to upholding this idea of user choice for Google Talk as well. Today, with instant communications, you can't talk to your contacts or buddies in one service while using another service. We hope to change that. We want to work with other willing service providers to enable their users to communicate directly with Google Talk users. And while we hope many people will use and like the Google Talk client, we're committed to making it as easy as possible for you to communicate with your friends using the client that you want--even if it doesn't happen to be ours."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

64202 ::

Mogoce pa podcenjujete to, da google uporablja od IETF-ja priznan standard za IM. Vcasih je bilo tako stanje na podrocju emaila, en kup cudnih poti, prehodov med omrezji etc., danes pa lahko vsakemu na zemlji posljes na naslov ime@domena. Zakaj ne bi imeli en odprt standard tudi za IM?
I am NaN, I am a free man!

CaqKa ::

>>> Kdo pa bo mojih 80 MSN kontaktov in 50 Skype kontaktov šel prepričevat da gredo na google talk. Kaj naj jim rečem, zakaj naj prešaltajo ko me vprašajo?

podvprašanje: koliko teh kontaktov ima gmail?
podvprašanje 2: koliko teh kontaktov ki imajo gmail, ostalih mejlov sploh več ne uporabljajo?
podvprašanje 3: Zakaj bi jih pa ti moral prepričevat da presedlajo? gugl jih bo sam.
poleg tega skype nebo imel za pet dek šunke, ker je gugl enostavno dosti bolj razpoznanva znamka.. pojedo jih bo za malo malco.
in res si bom nabavil eno blutut slušalko, skup z gtalkom bo sekala.
v roku enega dneva imam 7 kontaktov na gtalku..
pač dejstva ki jih je tr0n naštel so ubitačna.
majhen in stiliziran klient, ki deluje. aja če te zanima kaj je inovativnega na njem si poglej kako grupira pogovorna okna.
no jaz skratka v njem vidim enih par novitet, njegova majhnost pa me bo prepričala da bom verjetno res počasi začel tu in tam telefonirat preko interneta. seveda z blutut slušalko, ko bom v kuhinji na malci.

M.B. ::

Jaz bom pa ostal na Gaimu in Kopete in se pogovarjal preko google talk, čeprav že imam jabber račun.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Jux ::

Tron: Pa tebi res ni jasno, da če bi namesto GoogleTalk pisalo tam JožicaTalk in bi mel program isto funkcionalnost, ga nebi nihče od vas niti povohal. Se strinjam je res pohvalno da podpirajo odprte protokole, svaka jim čast, sam pol mi ne razlagat kako je zadeva oh in sploh z ostalimi funkcijami.

@Ca...
>>>>>podvprašanje: koliko teh kontaktov ima gmail?
Mogoče 10-20%, ampak zakaj je to pomembno?

>>>>>podvprašanje 2: koliko teh kontaktov ki imajo gmail, ostalih mejlov sploh več ne uporabljajo?
Ne vem za statistiko med mojimi IM kontakti, ampak od mojih znancev je prešlo kakih 10% na gmail. Ostali ga majo kot drug račun (tudi jst).

>>>>>podvprašanje 3: Zakaj bi jih pa ti moral prepričevat da presedlajo? gugl jih bo sam.
Ker je zame IM neuporaben, če se ne morem pogovarjat z prijatelji.

>>>>>poleg tega skype nebo imel za pet dek šunke, ker je gugl enostavno dosti bolj razpoznanva znamka.. pojedo jih bo za malo malco.
Ja. Sploh z killer appom tipa googletalk. Ki ima vse kar skype ponuja, pa še par miljonov kontaktov zraven, RAJT?

>>>>in res si bom nabavil eno blutut slušalko, skup z gtalkom bo sekala.
v roku enega dneva imam 7 kontaktov na gtalku..
Bravo, jst lahko tud najdem 7 geekov, ki so mahnjeni na google znamko in si bodo naložil gtalk. In bluetooth slušalko jst mam z skypom, in seka dosti bolj, ker me lahko pokličeš na lokalno številko, pa mi tukaj zvoni telefon. Dej dej. V moji knjigi nisi glih brihten če si šele zdele pogruntal da lahko uporabljaš bluetooth slušalko za pogovore prek interneta, mislim to funkcionalnost maš v 90% IM programov že par let. Da sploh ne govorimo o resnih VoIP zadevah, kot je recimo skype. Mislim, če si tako impresioniran nad govorom prek interneta, zakaj si nisi btooth slušalke omislil že prej? Že vidim. Ko bo google dal vem GoogleVideo, bo spet WOW, kupil si bom kamero, da se bom lahko pogovarjal prek interneta.

>>>>>pač dejstva ki jih je tr0n naštel so ubitačna.
majhen in stiliziran klient, ki deluje. aja če te zanima kaj je inovativnega na njem si poglej kako grupira pogovorna okna.
To vam dam, GUI je od nekdaj močna stran googlovih zadev in tudi sam se ga nebi branil.

>>>>>no jaz skratka v njem vidim enih par novitet, njegova majhnost pa me bo prepričala da bom verjetno res počasi začel tu in tam telefonirat preko interneta. seveda z blutut slušalko, ko bom v kuhinji na malci.
A ne razumeš da trenutno nimaš komu telefonirat z Gtalkom, razen tistim 7 kontaktom. Res ne razumem od kje tebi tako odkritje amerike ravno z GoogleTalk, očitno je bilo potrebno sam dost medijskega spina pa ljudje kot ti že mislijo da držijo boga za jajca. Vsi ostali smo že davno odpovedali naročnino telekomu in se pogovarjamo prek skypa po celem svetu. Za drobiž.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jux ()

Tr0n ::

Jux: Ocitno tebi ni jasno, da se tukaj ne gre samo za IM aplikacijo. Sicer je pa tako ze vse napisano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

CaqKa ::

hmm ok odgovori, ki jih trenutno pač ne znam odgovorit.. priznam :) malo preveč si zaverovan v svoje.
pa očitno si tudi malo ppreveč proti guglu. (btw kje je mathaii?)

nevem no.. skype zame ni neka resna VoIP zadeva, glede na to da žere bandwidht tudi ko se ne pogovarjam.. sem pa očitno s skypeom malo premalo seznanjem, bo ležalo na tem da sem v prvem tednu skypea imel še vedno samo 2 kontakta..

aja imaš pa nek čudn krog kolegov.. glede na to da jih ima tako malo gmaila.. od mojih kontaktov jih ima vsaj polovica gmail.
to da imam v gtalk kontaktih 4 gike, še nič ne pomeni.. a misliš da msnja so pa sprva začele takoj vse pupe uporabljat, pa pol šele giki?
btw.. hvala za kompliment, da sem geek, samo žal nisem več. Čeprav znanje iz 'računalništva' še vedno ostaja.

Jux ::

hmm ok odgovori, ki jih trenutno pač ne znam odgovorit.. priznam :) malo preveč si zaverovan v svoje.
pa očitno si tudi malo ppreveč proti guglu. (btw kje je mathaii?)

Ne, ni problem da sem zaverovan v svoje. Problem je, da tudi sam ne znaš razložiti zakaj kar na enkrat ta evforirja za pogovore prek interneta. In zakaj ravno z Gtalk?
In ne pavšalno ocenjevat ljudi, ki se ne strinjajo z tvojim menjem da so malo preveč proti googlu. Verjetno imam zaradi tega gmail račun, uporabljam google kot iskalnik in gledam satelitske slike z google earth. Ja, pa froggle in ostalih storitev še nikoli nisem uporabljal.

nevem no.. skype zame ni neka resna VoIP zadeva, glede na to da žere bandwidht tudi ko se ne pogovarjam.. sem pa očitno s skypeom malo premalo seznanjem, bo ležalo na tem da sem v prvem tednu skypea imel še vedno samo 2 kontakta..

No ja, pač takrat nisi lavfal nakrog in vsem razlagal, naloži si skype, naloži si skype oz. tega ni počel skype.

aja imaš pa nek čudn krog kolegov.. glede na to da jih ima tako malo gmaila.. od mojih kontaktov jih ima vsaj polovica gmail.

So pač taki ljudje, ki ne potrebujejo gmaila niti se jim ne da prejit na gmail.

to da imam v gtalk kontaktih 4 gike, še nič ne pomeni.. a misliš da msnja so pa sprva začele takoj vse pupe uporabljat, pa pol šele giki?
btw.. hvala za kompliment, da sem geek, samo žal nisem več. Čeprav znanje iz 'računalništva' še vedno ostaja.

Btw, tudi jst sm - konec koncev se pogovarjava na slo-techu. Hotel sem ti samo podati opazko, da pač ljudje ki se spoznajo na računalništvo, pač nimajo težav prejit na novo storitev. (Za nas je to samo par klikov, pa je) Za mojega očeta, mamo, etc... pa ni zadeva tako preprosta.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

64202 ::

Zanimivo, glede SIP-a: stran na www.google.com

4. Do you plan to support other real-time communication protocols?

Google Talk supports XMPP with the beta release. We plan to support SIP in a future release. Additionally, we will evaluate other protocols as appropriate, to continue to deliver on our commitment to open communications.

5. What protocols are used for voice calls?

Google Talk supports a custom XMPP-based signaling protocol and peer-to-peer communication mechanism. We will fully document this protocol. In the near future, we plan to support SIP signaling.
I am NaN, I am a free man!

Doman ::

Je ker program, kjer se lahko na enem mestu uporablja... irc, yahoo msn & microsoft MSN?

Kami ::

Da.

Trilian, Gaim itd.

Reanimated ::

Edn ko je reku da bo gmail zrulav world:
GMAIL: sedaj moraš dati še številko, ko pa bo 6 gigabajtov placa, boš moral še plačati ;((
Glede Google Talk-a, bi pa rekel, da zelooo dolgo ne bo prekosil msn, poleg tega ima pa tako ali tako grafiko malo bolj butasto, malo spominja na GMAiL
im freakZ

CaqKa ::

Gtalk zna pošiljat filetke:
http://www.google.com/talk/whatsnew.html

#000000 ::

Evo k nalašč, že cel dan razmišljam kako se reče clientu ki omogoča MSN, Icq in še ene par drugih variant IM, je pa blo napisano v temi kjer smo/ste razpravljali, da je razbit skype protokol, kak mesec dva nazaj ?

Jest pa te teme ne najdem nikakor, tko da če kdo ima link, al pa ve za ker sw naj bi šlo, se priporočam. LP

CaqKa ::

trillian?
miranda?
gaim?

#000000 ::

O mater res se ne spomnim imena, vem samo da ima tako sivo-modro ikonco :D ostalo pa nimam pojma.

hvala ti, samo po ogledu strani, sem 100 da noben od teh ni bil, vem da naj bi podpiral skype msn in še kerga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pidgin v Lubuntu

Oddelek: Operacijski sistemi
12897 (628) Icematxyz
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815641 (9464) slitkx
»

Google talk + Vista = IE script error ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71231 (1146) gokky
»

ANKETA- kateri program za neposredno sporočanje uporabljate in ZAKAJ

Oddelek: Omrežja in internet
192109 (2109) Gwanaroth
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117336 (13016) 64202

Več podobnih tem