» »

Modifikacija ohisja...

Modifikacija ohisja...

xpozed ::

Mene pa zanima, ce kdo ve kje bi se dal dobit nacrte za modificirat ohisja (za prebarvat, izrezat itd...), pa zanima me tudi, ali je ze kdo kaj takega pocel s svojim ohisjem- in kaj mu je uspelo ustvariti?
>:Dhvala za odgovore

msmiha ::

Nevem zakaj maš Slo-Tech na njem je bilo že polno takšnih in drugačnih novi. Nekaj člankov je celo na Slo-Techu. Pogledaš pa lahko še to stran. Ne more škodit :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Xpose ohišje postav pred sebe, pa en navadn svinčnik v roke pa mal projeciri domišlije na ohišje. Pa boš vidu kaj se ti bo dobr dopalo pa kaj ne.

xpozed ::

Jst sm nov na tem forumu, tko da nism vedu da mate kej tazga na temu page-u gor! se opravicujem...:))

xpozed ::

msmiha hvala za link...

Cwetto ::

probej še mojo stran, kjer je v slikah opisana moja modifikacija...
http://cwetto3000.tripod.com/case/

luni ::

cwetto zelo dobra modifikacija, ce bi bil se vedno urednik na slo-techu bi ti predlagal da napises se en clanek za nas... tako pa ti bo to moral ponudit kdo drug (sergioooooooooooooooooooooo)
Artificial Intelligentia

kuglvinkl ::

Točno! Ob izpoljnjenem pogoju (da se Cwetotu da), Luni prtež Sergiotu, naj prosi Cweta, naj podrobno (ampak res podrobno!) napiše članek oz. guide za mod ohišja. Ko me lokalni pobje sprašujejo, kaj naj še naredijo s svojo kišto, jim preprosto odvernem: Slo-Tech. In potem izvejo, da še začeli niso.

Jah, če nimaš keša na GeF 3, maš zihr 4k SITnih za pet ventilatorjev, vijake, mrežice, barvo>:D!!!

Dejmo pobje, dejmo!!
Your focus determines your reallity

xpozed ::

Pa a bi lohk napisu kolk te je vse skupaj kostalo ko si nabavlo(pa kaj vse si nabavu)? hvala za odgovor!:))

alien-w ::

tukaj je moj mod, , tukaj je sergiotova kishta, tukaj icemanova ter tukaj TESKAnova! Jest mislm, da imas kar precej branja za zacetek... bi pa pasalo se kaksne nove ideje vidt (alla Cwetto).

xpozed ::

Sm ze prebral, mate se k`ksn drug naslov? vem da morim, sorry...|O

Cwetto ::

ok, cena celotnega projekta je napisana pod mojim opisom modifikacije, če slučajno nisi zapazil.

drugače pa lahko napišem podroben opis, pa bom dal na mojo stran, uredniki slo-techa pa bodo pogledali opis in če jim bo všeč, bodo pač dali med članke.

aja, drugače pa delam sedaj popolnom novo kišto iz karbonskih vlaken. res da ne prevaja toplote, ampak to bom rešil z dobro ventilacijo in vodnim hlajenjem.
ohišje bo zgoraj imelo take lepe ergonomične ročaje, kot jih ima power mac.

Tomi ::

Najbolje je pobarati očeta, ki ima gotovo pol stvari, ki jih rabiš. Drugače pa imajo tehnične trgovine ves hardware, kar pa se elektronike tiče, pa je najboljša trgovina IC elektronika.
Drugače pa vprašaj, če česa ne bi našel..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Konkretne" modifikacije

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141718 (1480) DjTonic
»

"EK-case 2004" leseno ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
394111 (3016) Dr_M
»

SLO-MODS (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
783501 (2728) rc-car
»

podroben opis mojega case-moda

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111232 (1004) xpozed
»

Kaj vse ste nardil z Abakom?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263448 (3016) iCe

Več podobnih tem