» »

podroben opis mojega case-moda

podroben opis mojega case-moda

Cwetto ::

no, nekateri ze veste, da sem naredil kar lustno modifikacijo ohisja in da je na moji strani http://cwetto3000.tripod.com/case
kratek opis z veliko slikami.
Sedaj sem dodal še podrobe nopis, napisan v wordu. Nisem še naredil linka do njega, lahko pa ga snamete na, ce vpisete:
http://cwetto3000.tripod.com/case/casem...

obvescam tudi urednike strani, ce se jim zdi opis vreden, da pride med clanke, naj tudi pride... :)

SkIDiver ::

Mene zanima kako ohišje si kupu na bolhi. Je to mogoče AT ohišje?

Cwetto ::

ja at ohišje je. itak imam še amd k6-2 300 procesor (začsnno), tako da nisem rabil atx. sedaj pa kupujem athlona 1.4 in bom zadnji del samo predelal, da bo atx plata lepo pasala, napajlnik pa že imam.

xpozed ::

No sej jst bom tud opedenal svoje ohisje do naslednje sobote oziroma nedelje, pa vam poslem na ogled svoj izdelek...:P

msmiha ::

Jaz sem si tudi modificiral ohišje. Sam problem je, ker nimam fotoaparata;(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Neo32 ::

Cwetto midva mava podobn ohisje AT, tko da k sm jest kupu novo plato sem tud mogu mal odzadej rezat, sam sem se komad namatrov pa se pol prevelka lukna je prsla. Tko da pamet u roke preden gres s kaksno fleksarco al pa kej druzga zagat. :D Men je blo na konc mal zal sam je*i ga. Shit happens!!!

xpozed ::

Ja pa kaj greste sploh AT predelovt v ATX? nabau se atx pa je reseno...8-O

Neo32 ::

Ne ce si vanj vlozu kar nekaj ur:) dela pa kaksnih 10k ali vec tolarjev.

Cwetto ::

ja, da bi kupoval novo ohišje.... v čem je poanta? pol veselja ti naredi že izdelava ohišja, ko te vsaka možna stvar zajebava.. :)))

xpozed ::

Ja jst mam ze itaq ATX ohisje, in da bi su AT nabaulat sam za to da bi ga predelu- cista bedarija a se vam ne zdi?

Cwetto ::

ja, narobe si me razumel. normalno, da če maš atx ohišje, ne boš kupoval at!!!
kaj pa če bi rad BIG TOWER, nimaš pa še nobenega??? In če se že lotiš predelave, zakaj bi dajal 20000 sit za atx big tower + nekaj 10000 za modifikacijo, če lahko kupiš big tower at za 2000 sit +napajalnik 7000 sit (300 W) + modifikacija nekaj 10000 sit.

xpozed ::

Se cist strinjam s tabo...:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715935 (4090) gfighter
»

moj nov case

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101506 (1193) Cwetto
»

Modifikacija ohisja...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
12979 (671) Tomi
»

koncno moje vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8935 (701) Cwetto
»

še en case mod,tokrat moj

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91308 (1020) Huey P

Več podobnih tem