» »

Adsl

Adsl

LuGi ::

Ej folk povejte kolk kb/s dosezete z adsl-om

g0Run7 ::

stari jst ga nimam:D

Tr0n ::

Folk pravi da laufa 65 kb/sec max.

G[e]c ::

Tron prov mas, ti ze bedira ISDN ce se prov spomnem si cel pomp naredu k si isdn dobu :)

Tassador ::

Odvisno iz kje dl-jas.Ce je uredu server je kumot 64-65k/s

[t502] ::

Maksimum je 65k/sec dokler SiOL ne bo uvedel boljsega paketa.

To je ze bilo 100x prebrodeno :\

[t502]

El Diablo ::

Meni je povprečje 60 Kb/s max pa preko 100 Kb/s. Če DL veliko števio filekov z različnih stržnikov. Saj če pogledaš promet so občasno bursti veliko preko nazivnih vrednosti. Drugače pa bi naj bila 60-70 normala.
Diablo

whatson ::

Ja,.. dela z 65k... sicer je pa odvisno na keri centrali si...

drugače pa zmes potegne prek 70 kilo,.. ja
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

luni ::

ma to da potegne preko 64KB/s (512kb/s) je preredko in samo pri dolocenih fajlih ki se stiskajo, tako da se na to ne zanasaj... ce ne bos eden izmed srecnezev ki jim je SIOL pozabil "vgraditi omejitev", potem kar racunaj na 64KB/s in vse visje odmisli
Artificial Intelligentia

DC- ::

Tko moje iskušnje so take.
ADSL mam že lep čas bil sem med prvimi komercialnimi uporabniki v lj.
Download je tm med 60kb/s - 64kb/s. Ne uporablam nobenih teh za "pospeševanje" uporabljam tistga k pride z IE 6.0 ali pa linuxov wget in Konqueror.
Ene 2x se mi je zgodilo da se je omejitev na 512kbs malo pokvarila in se je download malce povečal tam do 100kb/s.
Zelo bi bil pa vesel če bi se siol spomnil kakšne nove pakete. Jaz osebno bi ul vsaj 256kbs in niti ni nujno da je statični ip samo da ne prekinja nasilno linije.

DC-

[t502] ::

DC- ::: jaz bi tudi bil vesel novih paketov ali pa vsaj upload na 256k/sec. Nasilno prekinjanje vsakih 12 ur pa tudi nevem zakaj imajo.

Tisto kar vam kaze 65k+ na IE-ju je napaka. IE ne zna dobro racunati hitrosti :\

[t502]

||_^_|| ::

ADSL vleče max 64KB/s ampak so tut izjeme. Ker je ta omejitev softwerska lahko učasih kakšn kilobajt al pa 10 več potegne in gor in dol. ampak tle se govori o parih sekundah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL - Mnenja!

Oddelek: Omrežja in internet
452142 (1036) Mlchk
»

kbel in prenos iz neta!

Oddelek: Omrežja in internet
382301 (1439) [t502]
»

ADSL a je to res a sam govorijo?

Oddelek: Omrežja in internet
361798 (1104) BigHugo
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321685 (909) yimi
»

ADSLvsCABLE

Oddelek: Omrežja in internet
311572 (1119) krucymucy

Več podobnih tem