» »

Samsung COLOR Laser printer, cuden zvok?

Samsung COLOR Laser printer, cuden zvok?

alex32 ::

Pred nedavnim sem kupil Samsung COLOR Laser printer CLP-550N vendar imam cuden obcutek, namrec, ko preide iz mirovnega stanja v printanje prvega lista zacne oddajat cudne zvokove in se nekaj trudi (neki strka), cas zagona je pa tud dolg ... eden mi je reku da se cistijo kartuse ... ne vem, obracam se na vas nasvet, mnenje ..

Je torej ta zvok normalno stanje?

Hvala

Dr_M ::

eden mi je reku da se cistijo kartuse ...

:\ :\ :\

dej upras tega "enga" ce je ze sploh kdaj vidu laserca?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bobby ::

tiskalnik je nov,. ima garancijo, dej probi najprej na en pooblaščen servis poklcat pa nej ti tm dajo info iz prve roke. če te bo še naprej motil, pa na servis nes. simpl as that.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

boštjan ::

vem,da ko smo v službi nekaj cajta uporabljali ta laserc,je tud pred prvim printom kar nekaj cajta nekaj mlel,toda meni se ni zdelo dolgo. v sekundah povedano, alex32, kako dolgo čakaš na 1.print?
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Mitler ::

No Osebno ta printer posedujem tudi jaz in ga dokaj pogosto uporablaj. Za segrevanje rabi okol minute (lazerci se sergrevajo pred tiskanjem) ampak ko zacne tiskat nisem se zasledu kakega cudnega zvoka tako da je bols da ga odneses k trgovcu in da ti ga pregldajo.:)

alex32 ::

Za prvi print rabi cca minuto in v tem casu se slisi tist cuden zvok, neki skrta not ... vsakih deset sekund recimo ... se pravi, da oddaja tist zvok ko se zadeva ogreva ... po prvem printu tistega zvoka ni vec slisat ... vendar me kljub temu moti ...

bom poklical na servis ...

hvala

Tea Time ::

Lep pozdrav.

Imam problem z omenjenim tiskalnikom Samsung CLP-550N.

Namreč po zagonu napiše "Invalid Imaging Unit". Kaj to pomeni? Večkrat sem potem preprosto izklopil printer in ga ponovno vključil in je delal... Zdaj pa se ne da več prepričat... :)

Če kdorkoli kaj ve, prosim...

LP
Have a break!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse tiste, ki kupujete printer za lastno podjetje oz. kjer se bo delalo večje št. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
548299 (3052) noraguta
»

Nakup barvnega laserskega tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
161890 (1585) Tea Time
»

[Laserski tiskalnik] - barvni do 100.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
192398 (1996) glinik
»

Printer rabi 100 let, da stvar naprinta

Oddelek: Pomoč in nasveti
101346 (1127) Matthew
»

Samsung CLP-500N printer (Ima kdo Izkušnje?)

Oddelek: Strojna oprema
71374 (1267) boštjan

Več podobnih tem