» »

explorer.exe

explorer.exe

zjda ::

Hello!
Mam en problem in sicer:
Ko prižgem comp mi vse naloži v parih sekundah in to je to. Potem pa dvokliknem na mulino mapo Incoming in se procesor dvigne na 100%. Odprem task manager-ja in vidim da je to explorer.exe. Če dam end task in potem new run spet vse dela kot bi moralo ampak bog ne daj, da se samo dotaknem te mape. Kaj bi bilo lahko krivo?
Mam Win XP SP2, NOD32, Antispyware.
Hvala vnaprej za kakršnokoli pomoč

pikachu004 ::

update-aj nod32 in preglej sistem..
ce ne.. probaj izbrisat mulo in jo se enkrat instaliraj

AngelOfDeath ::

Klikni na kak .avi film in povej kaj se zgodi :)

footprint ::

Heh, jz sm imel isto na večih sistemih težave. Potem sem iskal po netu, kjer sem našel nekaj skromnih forumov in še bolj skromnih besed zakaj se to dogaja.

Torej:
Problem je v AVI datotekah. Gre pa predvsem za tiste FAKE avi-je ki jih je na Muli en miljon. Če ta 600MB avi film odpreš z binarnim editorjem boš videl da so notri razen headerja in footerja same 00-le. Torej podatko ni.
Obstaja pa orodje AVImedic -> http://geocities.com/avimedic/ le ta analizira in popravi film če je mogoče.

Kaj sem storil. Zbrisal sem vse AVI file, ki so bili Fake in sistem ni povzročal težav.

Have fun...
Footprint

zjda ::

No, najbrz bo to!
Ampak mi ne pusti zbrisat, zato bom probal, če se da kaj z varnim zagonom... Je pa še nekaj: Odkar mi ta mula tako j*be sistem se tudi nod 32 vsak dan javi, da imam trojana v mapi moji dokumenti. Problem pa je, da ga tudi vsak dan zbrišen tko da... Kaj pa to? Najbrz je to dvoje povezano ane?

veteran ::

Problem je v AVI datotekah.

klik

Tic ::

Če maš naštimano tako, da ne dela predogleda filmov, je vse ok ;)
persona civitas ;>

__luka__ ::

zbrises lahko z total (windows) commandrejem

testirano deluje, sm meu isti problem neki cajta nazaj, samo nc vec - ne vem zakaj ne 8-)
the truth is out there

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: __luka__ ()

B_Marley ::

>Odkar mi ta mula tako j*be sistem se tudi nod 32 vsak dan javi, da imam trojana v mapi moji dokumenti. Problem pa je, da ga tudi vsak dan zbrišen tko da... Kaj pa to? Najbrz je to dvoje povezano ane?

Sem pri eni kolegici naletel na podoben problem...po moje to nima nic z e-mule (razen morda da si stvar potegno od tam). ce ne gre zbrisat je velika moznost da je nekje loader...in ce skopiras kaj ti nod32 napise in pogooglas se dostikrat najde resitev, katere file je potrebno zbrisati da se tega znebis...torej se kaki in-depth pregled v nod-u se prej drugace pa bi jaz postopal po tem postopku...

problem z explorerjem pa je v veliki vecini res AVI file.

je pa en ukaz, ki v veliki vecini primerov resi take probleme...format c: :D
She is electric. Can i be electric too?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: B_Marley ()

Tic ::

In ko ponovno nalozis win spet steka zarad avija, res super rešitev. :O
persona civitas ;>

B_Marley ::

Predvsem sem se orientiral na prvi del...ker so problem z avi file ze razlozili drugi...
She is electric. Can i be electric too?

Tic ::

okhay reggae masta! ;)
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne da se zbrisat filma

Oddelek: Pomoč in nasveti
121395 (1182) andper
»

Neverjetno zgodbe..ali tu ne..kateri virus me je prejebal???

Oddelek: Pomoč in nasveti
202009 (1289) Azrael
»

Problem z brisanjem pokvarjene AVI datoteke!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151479 (1215) smolep
»

AVI preview v eDonkeyu???

Oddelek: Programska oprema
111896 (1705) BigWhale
»

Kako popraviti .avi

Oddelek: Sedem umetnosti
161758 (1493) dobaluka

Več podobnih tem