» »

Kje gostovati?

Kje gostovati?

romario ::

Potrebujem MySQL bazo, PHP4, vsaj 250 MB prostora, FTP dostop, vsaj 10 email naslovov, mesečni prenos podatkov 1GB+, spletna pošta, statistiko dostopa...

glede na ceno se mi zdijo najugodnejši ti trije: hitrost.com, domovanje.com in slohosting.com

katere mi priporočate? Kakšne so vaše izkušnje? Morda kak primer spletnih strani, ki gostujejo pri njih? Reference?

Lep pozdrav,

Mario

MAC.H ::

Hitrost.com in Domovanje.com sta se mi oba izkazala kot zelo profesionalna in učinkovita. S Slohostingom pa še nisem imel opravka.
MAC.H

Skrat ::

Malo se razglej se po temi na vrhu tega oddelka: Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd
Free software is a matter of liberty, not price.

Tody ::

Zaradi dogodkov ki so se meni zgodilo priporočam da ponudnike pingaš in trace routaš, poleg tega pa še kako njiho referenco pregledaš... Če je ping nad 80 bejž preč....

suprpp ::

Js trenutno gostujem na www.neo-serv.net in je glede hitrosti kar v redu, podporo dobim na mail tudi v roku par 10min ce kaj rabim... cena je pa itak super.

Brilko ::

Skyteh.com je en najhitrejših serverjev po mojih izkušnjah...

primus1024 ::

Jaz sem zelo zadovoljen s hitrost.com

Tito ::

Hitrost ima strežnik v ZDA, tako da če je stran namenjena slovenskemu občinstvu bo visoka latenca zagotovo problem ...

Drugače pa priporočam naše pakete, ki so zaenkrat še vedno brez omejitve prenosa in tudi cene so zelo godne.:\

Tody ::

suprpp, hja meni pa ni kej dost več ušeč neoserv. Velikokrat mi javlja da stran ni dostopna. Če jo pingaš rabi zadevao 160 ms da pride nakol. Če te ping ne moti potem raje pojdi na host-gator. Pa poglej kaj je ugodna cena za produkt :D BTW neoserv preprodaja njihove storitve za večjo ceno majhen produkt...

Tody ::

Tito zakaj ste tok škrti z SQL bazami ? Ker prostora se da dost dobit tako ali drugače, rabiš recimor samo nekaj za osnovni portal. Vse ostalo lahko pa malce linkaš. Poleg tega zakaj nimate kake kontrolne plošče ? Al kako zadeva lafua pri vas, moreš za novo bazo zamorit adminu, števec obiskov in razne fowarderji za emaile in take stvari ???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem poceni gostovanje in domeno

Oddelek: Izdelava spletišč
497442 (542) FireSnake
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623532 (2349) Lonsarg
»

Iščem nov hosting - za veliko manjših spletnih strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
719753 (6280) neoserv
»

Gostovanje spletne strani + registracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81784 (1614) neoserv
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
426662 (5768) techfreak :)

Več podobnih tem