» »

Opera mini

Opera mini

tt2 ::

Mene zanima kje se da dobit opera mini za mobi in kako se naloži!??

jurre ::

ne bos verjel..dobis jo na njihovi strani! klik za lenobe :D
potegnes, dol nalozis iz rac na telefon s kablom/ir/bluetooth, ali potegnes direktno s telefonom (vpises link v fon)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

mbbigm ::

Zna kdo malo bolj natančno svetovat kako se ga usposobi, ker meni ne dela. Inštaliral sem ga, ko se hoče povezat na net pa napiše (you do not ha have a working network connection. error: 3.-1-10:80/ )
Je sploh gdo usposobil opero mini na svojem mobitelu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mbbigm ()

zee ::

nastaviti moras, da vzpostavi GPRS povezavo
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jurre ::

meni dela normalno, me pa ko vpisem in potrdim url takoj telefon vprasa ce dovoli aplikaciji dostop do neta.

mohha53 ::

Tako je, najprej moras imeti GPRS/UMTS, al kak drugi dostop. Potem pa samo pozenes aplikacijo in sledis preprostim navodilom. Sicer pa dela odlicno, vendar to ni za kako resno browsanje. Pazi na History, hehe.
Dam vam pa se eno odlicno stran za mobidike >>> KLIK!!

LP; myk

Pa se nekaj, A kdo ve kaj vec o Flash Lite pa o podpori za SE K600i ??? Bi me zelo zanimalo!!!
"Never touch a running system!"

jest10 ::

A še komu ta opera mini noče pošiljati odvovorov na slo-techu?

alkoo ::

Dobro, sedaj sem izčrpal vse svoje znanje...

Torej ne morem usposobiti opere mini na svojem mobilcu (nokia 6151). Vgrajeni brskalnik lepo deluje (preko gprs in umts), opera pa nikakor ne najde internet povezave. Dal sem ji vsa možna dovoljenja za dostop, poskusil sem tudi z neprekinjeno paketno povezavo vendar ne gre. Ob zagonu se začne namestitev, telefon še enkrat vpraša če dovolim dostop do interneta, pritisnem "da", potem pa opera nekaj preverja in napiše, da se ni mogla povezati na internet. Ostane mi le exit. :(

Mi lahko kdo kakorkoli pomaga? Tisti vgrajeni brskalnik je za kakšno resno deskanje po spletu res čisto zgrešen...

Že vnaprej hvala!
LP

mercutio ::

alkoo: poglej v nastavitvah za Java programe, da jim dodeliš povezavo GPRS ali kaj takega ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opera Mini za iPhone oddana v obravnavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6722120 (20209) JayKay
»

Opera za iPhone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6022900 (21582) sirotka
»

Mobilni internet silovito raste

Oddelek: Novice / Rezultati
153613 (2809) zee
»

Opera Mini, blokada ali trenutna nedostopnost?

Oddelek: Mobilne tehnologije
332059 (1569) cadab3
»

Opera Mini 4 beta

Oddelek: Novice / Brskalniki
285015 (3898) jest10

Več podobnih tem