» »

Igra MAFIA

Igra MAFIA

cypher ::

Obstajajo goljufije za igro Mafia (za PC)? Če, kako se jih aktivira?

OmegaBlue ::

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

cypher ::

In kaj narediti z trailerji?

cypher ::

Kam, kako vtipkati goljufije in kako se goljufijr glasijo?
Kako priklicati konzolo?

OrkAA ::

Niso trailerji ampak trainerji...

A trainer is a program written to intercept and alter the memory addresses of games that are running in the background. Usually trainers contain such features as GOD MODE, UNLIMITED LIVES and others that sometimes aren't pre-programmed into the game by its designers.

cypher ::

Se pravi, moram downloadad trainerje. Kaj pa potem?
Jih je potrebno namestit (inštalirat), ali še kaj (npr. prenesti v mapo, kjer se igra nahaja).
Prosim, naj mi kdo(natančno) pove, kako poteka procedura s tem.
Hvala

OrkAA ::

Preneseš v mapo od igre in zaženeš ja... Drugače pa vse v navodilih od trainerja piše.

cypher ::

Obstaja v igri kakšen zemljevid, ki bi prikazoval, kje so skriti avtomobili (Free ride), in ali je možno kako goljufati v Free ride Extreme (npr. tovornjak ne eksplodira, ne padajo bombe, da ni časovnih omejitev itd.) in kje se nahajajo tisti ljudje, ki se nahajajo na mestu začetka naloge (free ride extreme?)

st00rm ::

God must love stupid people because he made so many of them.

cypher ::

Yo.
Kdo ve, kako naj v Freeride Extreme pridem do ženske, ki jo je treba rešiti pred pošastjo. Namreč ne morem do nje, tudi gor po skalah. Naloga se začne v CHINA TOWN, konča v DOWNTOWN.
In obstaja kakšen trik in/ali goljufija, da bi lahko obrnil nalogo, kjer je potrebno z avtom voziti
za letalom in pri tem razdalja ne sme biti večja od 200 m. Letalo mi vsakič uide. Naloga se začne v HOBOKENU.
Ter kakšen trik pri nalogi, kjer je potrebno prepeljati kamion z hitrostjo min. 34 mph, sicer ta eksplodira. Naloga se začne v DOWNTOWN.
Hvala

steev ::

Znam ti povedati le za tisto s kamionom. Ubrati moraš pravo pot.

Tukaj sem ti narisal pravo pot (tok se spomnem igrce, ki sem jo igral pred 2,5 leti. :|

:|

.smidge. ::

Ko si na skalah, ustreli kljucavnico ki drzi zensko ob enemu drogu.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

El Barto ::

Za tisto s kamionom sem jest kr direkt čez most vozu brez problema.
Samo menjalnik je treba dat na ročno in z drugo prestavo vse skup zvoziš.
Za letalo pa ni panike sam po gasu >:D v breg, mal pribremzat, da zvoziš križišče v levo, pa lepo po ulici navzdol čez most, pa malo pribremzat in desno v tunel, pa spet pedal to the metal >:D skozi tunel pa na koncu ulice mal pribremzat presekat zelenico in v ulico pa do konca in si zmagal :D.
Na koncu lahko pribremzaš če hočeš lep avto, ali pa ... >:D
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

cypher ::

No, pred kakšnim mesecem se igro dokončno končal, osvojil vsa vozila v Freeride Extreme. Zanima me pri avtu Trautenberg model J. Na seznamu (ko izbiram vozilo za Freeride) sta dva. Je potrebno narediti še kaj?

waLkeR^! ::

kolk vem vozila suuuXajo ?
Don't annoy me. I can be really really strange.

steev ::

Lahk gre pogledat kere so use misje za freeride x. Tm k je svetilnik, gres do enih vrat pa ti pokaze kje so use misije.
:|

Joža ::

Zdravo!
Zanima me če je v igro Mafia možno vstaviti nove avtomobile. Če je prosim razložit kako.
Hvala!

Joža ::

Lahko prosim odgovorite!
Zanima me če je v igro Mafia možno vstaviti nove avtomobile kot naprimer pri GTA San Andreasu.
Hvala!

.smidge. ::

Lej ne vem ce je mozno dati posamezne avtomobile, vem pa da se dobijo paki ki zamenjajo vse ... sem imel seventies mod, ki ti da druge avte (med drugim) ampak ni blo ok, ker je vse skupaj ful bugasto.

ce te zanima preveri te url-je:
http://mafiamods.org/
http://mafiascene.com/
http://www.mafiaworld.co.uk/mafia/mods....

ampak kar sem jaz modal ni niti ena rec sla ok skoz tako da bodi pripravljen na kaj takega8-)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

cypher ::

Oj.
Kako naj prilagodim resolucijo igre monitorju. Sem zadevo prehitro štartal in zaj****.
Hvala
Superior

cypher ::

Na začetku teme, je link do goljufij za to igro, natančneje trainerjev. Ko sem jih potegnil dol, sem pa dobil čisto drugačno vsebino kot pa pred enim letom.
Ve kdo, kje so ti trainerji?
Superior


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dungeon Lords - ali igra kdo?

Oddelek: Igre
101007 (869) destiny
»

Desperados Wanted Dead or Alive

Oddelek: Igre
151095 (808) MrGTO
»

pomoč v mafii

Oddelek: Igre
161018 (823) .smidge.
»

Mafija Free Ride Extreme?

Oddelek: Igre
81097 (932) (sic)
»

mafia rešitev?

Oddelek: Igre
121329 (1128) .smidge.

Več podobnih tem