» »

Problem s sliko

Problem s sliko

minime ::

Na grafični imam 2 dvi izhoda in sem na enga namotiral dvi vga vmesnik, slika sicer je malo bolj meglena ampak ko zaženem film v bs playerju ali windows media playerju je slika zelo slabe kavalitete .Zgleda da prikaže samo par osnovnih barv.Je problem v dvi vga vmesniku ali kje drugje .Kaj naj nabavim lcd ?

minime ::

Se res nobenmu ne sanja kaj bi bilo narobe.

CaqKa ::

driverje imaš najnovejše?

minime ::

Da najnovejše probal sem tudi starejše pa je vedno isto.Boljša slika je samo ko je brez driverjev , oz.samo win driverji .Takrat je ok slika .Zvedel sem da ima 6800 serija probleme z najnovejšimi driverji .Bom na novo inštaliral winse pa bomo vidli .Drugač mi pa sam servi ostane.

EvilDare ::

Verjetno spet opisuješ težave z najovejšimi Nvidia gonilniki. Problem je neki v zvezi z overlayom. V eni drugi temi jo je Senitel opisal:
Gre za znano težavo driverjev... Lahko greš v nastavitve grafične kartice, izbereš zavihek "Color Correction", prestaviš spremembe iz "desktop" na "overlay" in spodaj izbereš "Advanced mode" za color profile. Lahko tudi zamenjaš video renderer iz overlay rendererja na VMR... Najučinkovitejša rešitev pa je, da daš dol zadnje pol uradne gonilnike iz nZone Forceware 77.76

minime ::

EvilDare Hvala to sem iska.0:) l

iro ::

Kaj pa če bi inštaliral strejše driverje 71.89 ?Pomaga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mini ITX - media box

Oddelek: Kaj kupiti
252602 (2099) zavajon
»

Ni ikon

Oddelek: Pomoč in nasveti
5850 (761) Tammih
»

težave pri predvajanju filmov.

Oddelek: Zvok in slika
51129 (1051) pblaz
»

driverji...

Oddelek: Pomoč in nasveti
11827 (787) Owcka
»

Video izgleda tako kot bi bil "spran" in kockast?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9995 (826) Dr_M

Več podobnih tem