» »

Prosim za mnenja o dotičnem prenosniku

Prosim za mnenja o dotičnem prenosniku

kewo ::

Kupujem prenosnik in se zanima ta TEGA. Zanima me vaše mnenje. Mislim, da ponuja za svoj denar največ. Kako dobri so pravzaprav ASUS prenosniki? Za vsako informacijo vam bom hvaležen.

kewo ::

Nihče nič?:|

Jan987 ::

baje so asusovi prenosniki kar kvalitetni in mislim da je tudi ta. pomoje če boš na njem zaigral še kakšpno igrico je to OK! varjanta. Drugač pa mislim da smo ravno o tem prenosniku danes že razpravljali v temi prenosnik do 280k ali nekaj podobnega kjer je opisanih kar nekaj prenosnikov tega cenovnega razreda

kewo ::

Hvala, bom poiskal temo. Ravno zato kupujem tak prenosnik, ker bi rad na njem odigral tudi kakšno igro.

kewo ::

Ni omenjenega tega. Še vedno prosim za kakšen komentar:P

Jan987 ::

ja če boš igral igre je to kar cool zadeva baje pa seo teli asusi kar kvalitetni

Dalmatinc ::

o tem asusu skor nikjer nc ne najdem...a kdo ve kaksen je... a je bolsi od acer 1694? /1690 serija?

no kaj mislte, a se splača al se bl splača u kero drugo firmo dat dinarcke...

kewo ::

Če pogledam specifikacije, je to res HUD prenosnik.

Dalmatinc ::

ja sam očitno nbenga ne zanima razen naju:D

kewo ::

Ta forum je itak u kurcu. Po en teden se čaka, da kdo odgovori na ksn topic. Bolš, da ga sploh nebi blo:\

Dalmatinc ::

5 let nazaj poglej: napsi topic dobu 15 ogovorov u 30min. Jah zlati časi slo-techa.

slon ::

lp
Jaz mam asus m6v
Specifikacija:
1.8 dothan
2x256mb
80gb hd
isti lcd
dvd rw
ati X600 64mb ram
Slika je ok. Asus garantira da so lcd brez napak.
Sama izdelava se mi zdi uredu. Ker je to moj prvi prenosnik sem nad njim navdušen.
Glede na cene se meni zdi vreden tega denarja. Igrc še nisem igral. Edina napaka je ker sem kupu 1.8 proc in ne 1.866. Zdaj dela na 400mhz drugače pa bi na 533 mhz. problem boš pa mel ker ni slo tipkovnica(rešitev so nalepke).
+:
- slika je ok, vidni kot je tud dober.
- ohišje ok ne škripa in neizgleda poceni plastika.

-:
- proc
- drag ram za dokupit.
- vent od grafe se sliši, ampak ni tako moteče,
- če si desničar in uporabljaš miš imaš brezplačno ogrevanje desne roke- prezračevalne reže za cpu so na desni.

slika
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slon ()

kewo ::

@Dalmatinc

Točno tako. Edini forum, na katerem je res užitek postati je Mn3njalnik. Postaviš topic, v desetih sekundah že odgovor. Tukaj pa nič. Kot, da bi bilo mrtvo vse:\ Mi je kar težko postavit kakšen topic, ker vem, da bom čakal po en teden, da bo kakšen odgovor:\

@slon

Je še kakšna razlika pri tipkovnici, razen šumnikov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kewo ()

NjamNjam ::

@Pacer

Če bi bil jaz ti, nebi nikoli kupil ASUS prenosnika.

1. Slaba podpora
2. Zadnje plate so v k...
3. Pozanimaj se mal okrog (ORIA, DISS, pa še mal mac-e poglej)

kewo ::

Kako to mislis slaba podpora in slabe plate? Plate so itak iste v ASUS al pa v drugih prenosnikih. Sej jih ne delajo samo za ASUS:|

NjamNjam ::

Nočem pluvat po ASUS-u. Ampak zadnje čase so se res pokvarl.

Maš recimo DELL Inspirion 700m, HP Compaq nx6110 P-M,... in ostale za solidno ceno.

So pa seveda tudi boljši.

kewo ::

Bi ti bil hvaležen, če mi najdeš prenosnik za podobno ceno, z isto zmogljivim hardwarom.

NjamNjam ::

Pa še nekaj,

V ASUS prenosnikih so samo ASUS plate,
Isto kot v ostalih.

Vsi proizvajalci prenosnikov imajo tudi svoje plate (board-e), razen če je to, kateri sestavlja pri nas sprenosnike iz "bog si ga vedi katerega no-name ***** (COMTRON) ali vedi ga 20% defektnih plat x proizvajalca", za katerega tudi dobi določen rabat, ali pa ga po toliko nižji ceni kupi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
818266 (3290) kmetek
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257174 (5179) jancus
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706682 (4666) _marko
»

Asus prenosnik v akciji, se splača?

Oddelek: Kaj kupiti
292814 (1919) carpenter
»

Chiligreen prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
161848 (1580) Eru

Več podobnih tem