» »

SP2 uničil moje dokumente

SP2 uničil moje dokumente

Ajax ::

Pre kratkim sem z cdja namestil SP2 različico ki mije izbrisala vsebino My Documents, a ve kdo če se da te fajle kako dobit nazaj ???
FC DRAVA & Mr. Dee JAY FAN CLUB ;-)

Kami ::

Dosti programov je za obnovit izbrisane datoteke (seveda, če še niso preprisane).

Najboljše da pogooglaš za kaki file recover program :)

LoneWolf ::

SP2 nic ne brise My Documents.
Na prste lahko prestejes pol ducata bolj verjetnih razlag kot populisticno kazanje s prstom na SP2. Poskodbe datotecnega sistema zaradi slabega vzdrzevanja lahko rezultirajo v praznih mapah, posebej po vecjem premetavanju datotek po disku; vsebina My Documents je odvisna od tega, s katerim uporabniskim imenom si prijavljen v Windows; nenazadnje obstaja precej virusev, zlasti Word makro virusev, ki dejansko lahko zbrisejo vsebino My Documents, itd. itd.

Za zacetek lahko najprej ugotovis kaj se je res zgodilo, ce je to v dometu tvojih sposobnosti, potem pa ocenjujes moznosti za resitev podatkov. Naslov tega topica je pa milo receno ignorantski, hujsaski in povsem nepotreben.

Ajax ::

OK naslov je res zgrešen, v bistvu hočem povedat da se je na podlagi moje "napake" to zgodilo, kr sem dal upgrade in na1x so moji dokumenti resetirani, sptet je noter sam ona mozartova simfonija :D
FC DRAVA & Mr. Dee JAY FAN CLUB ;-)

mojsterleo ::

Saj ne da bi težil ampak zakaj moraš imeti dokumente spravljene ravno v tistem butastem folderju My documents 8-O? Mene bi bilo čis strah tlačit pomembne tekste ke...

Naredi si lasten imenik npr. dokumenti pa noter shranjuj vse tekste. Winsi ti ga sigurno nebojo šli brisat ker ni sistemski (razen če daš format). V wordu si naštimaš ker folder nej uporablja kot privzet za tekste in si zadel terno.

Aja pa delaj si redne backupe tekstov na kak RW / sekundarni disk:D.

Microsoft ::

My Documents je dost kul zadeva. Nevem, zakaj si tja notri ne bi shranjeval dokumentov.

Drgace pa, ce mas My Documents ikono na namizju, dej pejd pod Properties od te ikone, pa si lahko nastavis target na drugo particijo ali pa drug disk.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

korenje_ver2 ::

mogoce si mel slovenski windows in angleski sp2 ??? sigurno je nekje shranjeno. poglej v mapo :\Documents and Settings\ oz. \Dokumenti in nastavitve\

Caligula ::

Pa dobr no-ta nesposobnost ze najeda pocasi. A ne znate system restore funkcije uporabljat?

korenje_ver2 ::

ja nismo vsi tolk nesposobni kot ti, da za vsak drek dajamo system restore.

Caligula ::

Eni ste celo tako nesposobni, da van mi jasno, da Windowsi prav za take kot si ti sami od sebe delajo restore pointe, da jih nesposobnim ni treba. Ker ti ne zaupajo, ker vedo, da si nesposoben.

Ajax ::

ok folk, tnx za pomoč dokumenti so se nahajali v C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents, kr če greš v My computer so prikazani sam dokumenti od trenutnega userja... malo amaterska napaka, sam vseeno :D ajde
FC DRAVA & Mr. Dee JAY FAN CLUB ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows xp upgrade to windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
452734 (2290) bluefish
»

Dodajanje map v my computer

Oddelek: Operacijski sistemi
81176 (1060) imagodei
»

My tralala files folder

Oddelek: Operacijski sistemi
101084 (960) muzičar
»

Izginotje podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
61127 (1068) Dead_Eye
»

Pomoč pri nastavitvah NTbackup.exe v win xp

Oddelek: Programska oprema
291597 (1326) XWY

Več podobnih tem