» »

Format c: in zbogom particije !?

Format c: in zbogom particije !?

R@C@ ::

Imam en grd problemček in sicer me niti ne zanima kako bom podatke dobil nazaj, zanima me samo zakaj se je to zgodilo.

Torej V compu sem imel 2 trda diska. Na prvem disku particijo C in D na drugem disku pa E,F,G. Zadnji teden mi je računalnik delal štale z nekimi virusi in svinjsko zakoreninjenimi adawari in brezveznim resetiranjem in sem se odločil za format C: in si zaželel svežega sistema.(mah se je itak že 2 leti nabirala svinarjija gor) Ko sem sistem postavil na novo pa sem ugotovil da obstajata samo še particiji C in D, se pravi drugi disk je imel (v disk manage) obliko undistributed space. Torej sem ga lahko le na novo formatiral in potem file recovery kar sem pač lahko rešil. Mi lahko kdo prosim razloži zakaj je bilo temu tako, kaj je imel drugi disk veze s formatiranim prvim..... večina so bli gor video posnetki in muska ter igre.

Spajky ::

To je zato, ker ti je virus spremenil particijsko tabelo, in dokler je on bil gor, je prevajal svoje podatke o njej OS-u in je blo vse v redu (kao). Ko si ga pa zbrisal, pa tega ni blo več in OS ne vidi zblojene part.tabele ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Združitev particij

Oddelek: Pomoč in nasveti
182983 (2619) MIHAc27
»

spreminjanje particij...

Oddelek: Pomoč in nasveti
212176 (1655) superb_
»

Zagonski disk kot drugi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
71127 (1029) solatko
»

Virus - uničen trdi disk???

Oddelek: Strojna oprema
91378 (1172) shrimataji
»

Kopiranje disk to disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
121499 (1286) Kriko

Več podobnih tem