» »

Kateri hladilnik za cpu

Kateri hladilnik za cpu

dolfi ::

Zanima me kateri hladilnik bi lahka dal gor na bratona 2500+ mobile da bi ga lahko navijal, sedaj imam vulkano 11 pa ne hladi najbolš. V mislih mam pa nekej od thermalright ali od thermaltake.

Hvala za informacije:) :) :) :)

kopriwa ::

Thermalright SP97 (eden najbolših za SocA)
imam enga za prodat, ZS če želiš

luckeyluk ::

thermalright je eden izmed najsčabsih imel sm ga in je bil zelo slab kupi si boxx!

kopriwa ::

ja če si pozabu gor vent dat pol so pa eni najslabših:\

Jan987 ::

jest mam pa nenavitga anthlona xp 2400+ pa mi temperatura jedra na polni obremenitvi doseže 80stopinj pol se pa ugasne. Temperatura socketa pa je do 60 stopin.

kateri hladilnik do 7k mi priporočate. Placa med prvimi kondenzatorji in napajalnikom imam samo 102mm (asus a7n8x-x). Zdej imam zalmana 6000al/cu in vent na full, prej z box colerjem pa je blo še VELIK VELIK slavše. Hladilnik je nameščen vredu in je namazan z zalmanovo termalno pasto (na tanko).

dxx ::

Jani, tukaj ni problem v hladilniku ampak v prepihu čez ohišje. Namesti 2 80mm ventilatorja(ali še več):D na ohišje in stvar bi mogla delovati.

Grimlord ::

Sem mel thermaltake (V11+), zdaj imam thermalright (SLK900A+Ys-Tech). Slednji boljši ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Jan987 ::

dxx: zedj sem nabavu semprona 3000+ BOX (barton jedro) in ima procesor 15stopinj manj vse ostale komponente pa imajo okoli 5 stopinj manj. Zdej bom na ohišje namestil še en 92mm zalman in ga dal na 5v

dxx ::

Jani, super, me veseli da ti je končno uspelo zmanjšat temp., tiste ventilatorje pa vseeno namesti.

jest10 ::

Jaz pa priporočam tegale Poceni in dober za svoj denar. Durona 1600@2124MHz na 1.75V mi je ohladil iz 68stopinj na 50. Prej sem imel BOX hladilnik. Še bolje bi se pa verjetno obnesel tale

msms ::

Jaz ti priporočam tega.
Specifikacije

jest10 ::

Tale Polo 735 Extreme je "rahlo" glasen, če ni na minimalnih obratih.

msms ::

Ventilator je debel 32mm in zato že na minimalnih obratih piha kar dobro.
Primerljiv je z tem.
Pri minimalnih obratih porabi ~1W, tolko kot običajni ventilatorj, na polnih obratih pa več kot 5W. Polni obrati so namenjeni predvsem za navijanje.

dolfi ::

Kaj pa thermaltake tower112, kk bi se pa to obneslo?

Shybby ::

Vulcano 12 je super.imam na minimum obratih ( se ne sliši ) temperatura pa ne pride čez 55 stopinj! pa proc navit 2.5@3.2 barton

pinx ::

Volcano 12 na ~3000 obratih, CPU v podpisu 46°C (idle), full load 51.

bbooyy ::

zanima me kateri hladilnik bi mi priporocali za AMD Athlon XP
ali se vsak hladilnik ujema z maticno?
maticna je GA-7N400-L

v|ctoR ::

Kupil sem nov P4 3.0 Ghz 2MB cach box in ko grem v bios pogledat temperaturo kaže 64°C !
Mislite je to normalno !?!? 8-O :| :O

Jan987 ::

jah to je že kr mal velik tud za intela.

v|ctoR ::

Sej se izklopi če je temperatura previsko....Right ? :\ Mislite bi blo ke bolše če znova namažem termalno pasto ... ?
Al ke bi vi naredli ? :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417973 (15096) Wofk
»

Kje kupit ventilator za socket 745

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121040 (884) IČA
»

Povprečje 57-59°C?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131497 (941) jest10
»

dviganje voltaže

Oddelek: Navijanje
461407 (1059) sirotka
»

visoka temparatura procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211398 (1040) jurre

Več podobnih tem