» »

.ape/apl

.ape/apl

lebang1 ::

Dobil sem muziko,pa sta bila v mapi le 2 fajla en s končnico .ape (280mb) drugi pa z .cue
Z monkey's audio sm razširil to in dobil 10 fajlov velikih okoli 5kb s končnico .apl
Kaj naj naredim da bom tu ven dobiu muziko??

Good Guy ::

cur odpri z alcoholom oz deamon toolsi
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

lebang1 ::

Če .cue zaženem z daemon tools mi javi neko napako ,tako da sem to zagnal z monkey's audio,sam potem se pojavjo .apl..... Nekje drugje pa mam tudi .ale,samo brez cue, zako da ne vem kako zagnat ??

enough98 ::

S cim pa poganjas muziko?
Meni foobar2000 normalno odpre .cue in zaigra iz tistega .ape, na katerega se pac nanasa.

lebang1 ::

Za muziko mam windows mwdia player,samo neki je pisalo da bi mogu met winamp da bi mi delalo...

enough98 ::

Za winamp ne vem (ne uporabljam).
foobar odpre sigurno, sem za vsak slucaj sedaj preveril.

matrix2 ::

tudi sam sem bil v zagati glede končnice .ape* potem le prišel zadevi nekako do dna. Sam imam high-end player znamke NAD, ki med drugimi predvajatudi formate HDCD pa tudi XRCD format. Itak v osnovi smatram da so tile foramti en velik komercialni nateg pa še originalni CD-ji so nekaj dražji od kvazi navadnih formatov. Pa tudi ko lowdate tako opevane in file z neta ki bi naj bili v XRCD ali HDCD formatu to po mojih ugotovitvah niso, ampak le datoteke pretvorjene iz MP3 v WAV format. Saj če so komadi v tem formatu meni na player-ju napiše in obarva z rdečo, do sedaj pa vsa glasba, ki bi naj bila kvazi v takem formatu ni zaznal indikator na player-ju:D

Zatorej, hmmm treba se je malo zamisli koliko je vredno uničit prazen audiofilski medij:D

Pa še eno skromno vprašanje z katerim programom je možno ugotovit ali so bili fili že kdaj pretvorjeni v MP3 format??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za APE

Oddelek: Programska oprema
6913 (831) Tr0n
»

Cd image neznan format?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7991 (866) Highlag
»

iso file

Oddelek: Programska oprema
72216 (2008) basinc
»

Kater music/pekac program podpira koncnico APE?

Oddelek: Programska oprema
121457 (1336) Racunalnik
»

ape file

Oddelek: Pomoč in nasveti
111779 (1667) Cuoresportivo

Več podobnih tem