» »

Kater music/pekac program podpira koncnico APE?

Kater music/pekac program podpira koncnico APE?

Racunalnik ::

Dobil sem en Audio cd ki ima stisnjen file z koncnico APE.Zraven je se CUE ampak ko ga odpres v nerotu pravi da ne podpira koncnice APE zato me zanima kater drug program podpira to koncnico.

borutz ::

najbolje da si ga pretvoris v mp3 z All to Mp3 Converter

Matek ::

Ne ga pretvarjat, to je Monkey audio, eden boljših glasbenih formatov, ki kompresirajo brez izgube. Če ga boš dal v MP3, boš izgubil kvaliteto. Najbrž je cel cd v enem kosu, tisti cue poleg pa nosi podatke o trajanju komadov, da ga lahko potem s kakim programom razsekaš na pesmi.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

icek ::

Malo poguglaj, pa bos nasel plugin za nerota. Potem mu samo das cue sheet in ze pece.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

Racunalnik ::

Madnammato:Vem da je to najboljsi format,saj je tudi cd audiofilski zato me pa zanima kako naj ga zapecem kot avdio cd brez kakrsnih koli pretvob.

A resitem je plugin za nerota?Pa sigurno ne obstaja kak program prov zato?

Ziga Dolhar ::

z MonkeyStudiom ga razpakiraš v wav.
https://dolhar.si/

Racunalnik ::

Pa se ne delajo pri pretvorbah izgube?Men se zdi da rabis program k ze sam zna prebrati vsebino paketa in da ga tako potem tudi zapece.

Racunalnik ::

Sem potegnu ta monkey codec pack,ampak ko ga odarhiviras je notri 7 direktorijev in nimam pojma kaj nej stem delam.

Je pa to format ali cd,SACD in to naj bi delalo v navadnem playerju.

Zgodovina sprememb…

icek ::

Vse kaj potrebujes je datoteka nxMyAPE.dll, ki jo skopiras v c:\program files\Common files\Ahead\AudioPlugins

Potem pa v nerotu burn image in oznacis cue sheet in ti zapece audio cd. Ne rabis pretvarjat v wav.
Rider of Theli
www.air-tv.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

Racunalnik ::

ICEK:Hvala to je to.

Racunalnik ::

Sem ze zapeku en cd.Sem pa vseeno opazil da je bil recimo ta rip na 44khz in 16 bit,med tem ko na orginal coverju pise da je ta SACD 24bit tehnika.Tako da je nazalost spet odvisno od tistega ki to kompresira.

iration ::

Kje si to opazil, na ape-ih ali že na posnetem cd-ju? Ker audio cd ne more biti posnet drugače kot na 44khz.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Racunalnik ::

Ja log file kompresiranja je zraven packa bil kjer je pisalo da je 16 bit 44khz.Ko pa gledas orginal sliko od cdja k je zravn pa pise da je to SACD ali pa de ja to 24bitna plata.

Mislm ze na cdju je zadaj opozorilo da je to SACD in da ga lahko das v navaden hisni cd player in da bo cd spilal.Se pravi da je to nek ornk format k glih se dela na hisnem predvajalniku,ker durgace vrjetno nebi bilo tega opozorila.

Pa cd sem mislu da bo imel manj sumov ko je recimo sred komada kaksna tisina.Je pa tudi res da je ponavadi bolj izbrana (audiofilska) glasba na teh cdjih tako da je tezko govoriti kaj je in kaj ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cd image neznan format?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7983 (858) Highlag
»

*.ape in *.cue

Oddelek: Programska oprema
81154 (999) Mr.B
»

iso file

Oddelek: Programska oprema
72206 (1998) basinc
»

.ape/apl

Oddelek: Pomoč in nasveti
6992 (911) matrix2
»

ape file

Oddelek: Pomoč in nasveti
111771 (1659) Cuoresportivo

Več podobnih tem