» »

ADSL in XP

ADSL in XP

Tassador ::

Imam ADSL in ga laufam na XP-jih.Problem je pa v tem da nenajdem funkcije Auto Connect-always on.To pa zato ker ta njihov client katerega dobis zraven ne podpira XP-jev tko da ga nemorem inštallerat.Prosil bi vas tudi ce mi poveste idealne nastavitve za ADSL v XP-jih.HVALA!

Peter:D

[t502] ::

kako pa ga sploh instaliras?

jaz mam XP samo mi mrezna ne dela ker je stara ko svet bom pa novo kupil pa hocem biti pripravljen :D

[t502]

Tassador ::

Poklicu sem na 0801000 pa so mi dal en njihov pass, pol sem se pa z isdn-jem registreru na unmu naslovu k mi ga je un mudel dal. :P

Horhe ::

Jz sm meu isti problem, xp pac ne podpira tega kar ma siol na cd-ju, ampak fora je u tem da ma DSL connection že notr, tko da greš sam na add new connection, pa tm poišč dsl, vse maš zrihtan v manj kot minuti ...men dela brez problemov...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Horhe ::

XP ma to ze integriran, pejd na add new connection, pa poglej dsl , v eni minuti mas vse zrihtan, dela k šus...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Tassador ::

Sej jest sem connectan na adsl-ju.Sam problem je to da k jst restartam comp. morm sam prtisnt tko k dial-up.A teb se sam connecta?Kje misls Add New Connection jst sem najdu sam Connection wizard.Dej povej mi plis tocno pot.
Hvala
PETER

Tr0n ::

Jah, potem pac daj povezavo v start-up, da se ti bo od resetu samo povezalo. Pa v opcijah, tak ko imas povezavo si izklopis vse Dialing Options. No, mogoce imas za DSL drugacne opcije. Govorim za ISDN :).

Horhe ::

Ahm...to si mislu... ne jz morm tud sam konektat .... hmm bomo se pogruntal ...
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FreeBSD - Rabim pomoč !

Oddelek: Operacijski sistemi
5839 (705) Poldi112
»

adsl ne dela :(

Oddelek: Omrežja in internet
381782 (1314) polde66
»

router+adsl

Oddelek: Pomoč in nasveti
222245 (2019) TribesMan
»

ADSL problem!

Oddelek: Omrežja in internet
101224 (931) freserovski
»

ADSL & WinXP

Oddelek: Omrežja in internet
8911 (699) scorpy

Več podobnih tem