» »

kerga AMD-ja

kerga AMD-ja

SkIDiver ::

Kaj se najbol splača. Duron al Athlon. Mene osebno prvlac Duron 600 sam vraga ne dobis. Dejte svatvat ker procesor.

whatson ::

Duron je kar vredu... in je precej poceni, tako da gledaj proti številki 800Mhz+

ChiefThunder ::

Čist odvisno za kaj bo procesor rabil; za resno delo Athlona za igre je pa duron čist gud, še posebej navit. Če si želiš durona 600 ga lahko kupiš pri dar computers, loh pa tud kupiš hitrejšega durona saj so razlike v ceni med njimi majhne, navijajo se pa vsi enako.

Binji ::

Ni res. Z 700MHz dobis najvec ene 950Mhz, sz 600 MHz pa gres lahko tud cez 1Ghz. Za visje pa ne bi vedel.

element ::

Če ga boš navijal Duron 600, za resno delo TB 700. Če maš več keša, pač kej boljšga (TB 1.2ghz>:D)!

ChiefThunder ::

Kaj si brihten. Itak da durona 700 lohka isto naviješ kot 600, čist odvisn kolk sreče imaš pri izbiri

VASkO ::

ni res, noben d700 skoraj ne gre na 1000. Najboljse serije so 600tke. Poglej tabele!

VASkO ::

ni res! nobena 700tka ne gre na/cez 1ghz. Najboljse so 600tke za doseg 1ghz meje. Beri novice, poglej tabele!

Freak ::

sej lahko d600 najdeš v kakšnih manjših trgovinah, kjer jim je ostal še kakšen! Če boš mel malo sreče ga boš našel!

PRiMoZ- ::

Thunderbird 800Mhz je trenutno kar ugoden nakup.

Koci ::

čist odvisno kaj boš z njim delal, če misliš z z njim bolj špile igrat pol ti je dovolje Duron, če pa misliš na njem kakšne zahtevne grafične zadeve delat, pol pa rajš vzami Thunderbirda

whatson ::

Kot opažam so sedaj thunderbirdi res najboljši nakup...
in kako se boš, (oz. si se) odločil? durona?

morphling1 ::

VASkO duron 700 gre čez 1ghz sam mal se je treba potruditi, recimo phase2 voltage modifikacija na abit kt7 raid, tko da mi dela stabilno na 1120mhz pri 2,3V
Seveda je pa star treba pošteno hladiti (voda+pelt.)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Huey P ::

Duroni so tudi uporabni za dokaj resno delo. Če pogledamo teste so Duroni celo BOLJŠI od Pentium 3!!! Athloni pa so itak najboljši procesorji danes (tud boljši od P4!!!)...
Za igre, internet je najboljša odločitev Duron. Za delo z zahtevnimi (ampak res ZAHTEVNIMI) grafičnimi programi pa pride Athlon in jim podkuri.

Glede hitrosti pa mislim, da se ti najbolj splača kakšen Duron od 600 pa tja do 750 MHz. Vse kar je višje pa osebno mislim, da se ne splača kupovati. Če že misliš kupiti Duron 800 ali 850 je najbolje, da kupiš Athlona 750, ki je po ceni (30.000) blizu cene Durona 850 (28.000).

Če pa si navijalec pa skoraj da ni druge izbire kot, da posežeš po cenejših in "pošasnejših" Duronih in ga naviješ na 850/900/950 MHz, kolko pač misliš, da rabiš.

Glede overclocka pa je vse odvisno od SREČE, MATIČNE in pri izbiri PROCESORJA (teden izdelave, začetnice na jedru, barva jedra...)
Ni res, da Durona 700 ne moreš spraviti na 1000 in več, in ni res da bo vsak Duron 600 šel prek 1 GHz!!!


..::DOOM III: The Legacy::..

SkIDiver ::

Sem se odloču za duron 700 za enkrat. Duron 600 nism nikjer dobu k ga nimajo več.8-)

frik ::

thundelbir 800 je za en kurc je hitr drgač mi pa tak šteka da to ni moralno zato bi ga prvem prodal ki ga kup pa vem da nism edini ki mi šteka, poznam še neki drugih

Koci ::

kupi Durona 900, ki bo nekje junija v naših trgovinah

slavc ::

JAz bi ti priporoču duron 800 sicer pa TB 800-1000MHz:))
LP Slavc

zile ::

Frik: kva ti šteka. Špili
Ja kup si potem boljšo grafično kartico, al pa več rama.
Če boš kupu GTS-a, pa ene 128Mb, ti noben špil k je dons uzun ne bo štekal.
Če ma GTS pa durom 600, je še zmeri velik boljš kot pa če maš T-bird, pa enga voodooja 3.
Got it.

Morpheus ::

Poslus, ce bos procesor navil(pol rabs dobro plato) kup durona 600 al pa 750, k se baje najbols navijata. Ce pa proca ne rabs za igre ampak za graficne programe(ZAHTEVNE), pa rajs kup enga T-Birda.:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411838 (1338) abcde7
»

Duron 650

Oddelek: Navijanje
71060 (958) element
»

problem pri navijanju

Oddelek: Navijanje
271195 (846) Binji
»

3DMark 2000

Oddelek: Navijanje
251276 (992) kralj Matjaž
»

Kater duron je najboljši za navijanje!

Oddelek: Navijanje
182099 (1849) kovse

Več podobnih tem