» »

Napajanje s-ata diska

Napajanje s-ata diska

SonGoku ::

Lep pozdrav!
Včeraj sem dobil novi komp, v katerem je anovi s-ata HITACHI T7K250 160GB 7200 SATA-II 8MB disk. Priklopil sem ga le na napajanje na katerem piše sata, ne pa tudi na običajno napajanje. Morda je v tem vzrok, da mi v windowsih disk vedno pokaže tam v safely remove hardware. Ali je vzrok za to kje drugje?:8)

prosim za pomoč

Ch4N93 ::

napajanje je vseeno, katero priklopiš, navaden molex ali pa SATA

"safely remove hardware" pa ti verjetno napiše, ker SATA kontroler podpira "plug´n´play" in winsi "vidijo" disk kot prenosno napravo
Ni nam lahko...

Mavrik ::

Safely remove hardware ikonica se ti bo vedno pokazala v winsih ko priklopiš SATA disk, ne glede na plato, napajanje ali karkoli drugega.
The truth is rarely pure and never simple.

SonGoku ::

:8) se da to kak izklopit ker ko kliknem gor nikjer ni nič da bi zginlo to:(
Pa dejansko ti winsi podpirajo sata II? se mi zdi da disk ne deluje kaj fascinantno hitreje. btw plata vse podpira. Pa pojavil se še mi je en problem. Ko sem s cd-ja za matično (dfi lanparty nf4 ultra-d) instaliral potrebne stvari mi je med instaliranjem nvidia networka javlo več errorjev8-O kao could load.. je maybe cd zanič?

lp

Mavrik ::

Disk ti seveda ne bo deloval opazno hitreje... že zaradi dejstva da so trenutni diski po hitrosti še vedno počasnejši od PATA vodila, kaj šele SATA.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vklop/izklop sata diska med obratovanjem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5980 (890) trek@s
»

WD my book zmrzne na e-sata

Oddelek: Pomoč in nasveti
202241 (1859) MrStein
»

Varno odstranjevanje USB-ključa

Oddelek: Strojna oprema
192441 (2125) djordjevic
»

SATA disk ???

Oddelek: Strojna oprema
101504 (1278) neres
»

usposobitev NCQ-ja

Oddelek: Strojna oprema
131480 (1312) TheJack

Več podobnih tem