» »

Geforce drivers

Geforce drivers

MRB0rYS ::

Najprej se zahvaljujem vsem ki ste mi odgovorili na flešanje kartice dons mi je to uspelo.

Pojavil se je pa drug problem z neta sem potegnu ta nove driverje sedaj pa ne morem več naviti kartice ni več dveh drsnikov da bi jih lahk prestavu kako naj to rešim da jo malce navijem pa še a se nebo grela ker nima hladilnika prolinkova je HVALA.:D:))
b0rys

TESKAn ::

poglej v novice - na HardOCP - ju so sestavli članek o navijanju. Aja, da dobiš tiste sliderje nazaj, morš nardit manš spemenbo v registru. Kero, pa ne vem točno.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

frudi ::

sprememba registra, o kateri govori TESKAn, je tale...
copy&past naslednje vrstice v poljuben fajl s končnico .reg:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\NVIDIA Corporation\Global\NvTweak]
"CoolBits"=dword:00000003
"QuickTweak"=dword:00010020


fajl shrani in dvoklikni nanj da se zadeva vnese v register (ko te vpraša, če želiš vsebino fajla dodati v register, seveda odgovori pritrdilno.


ampak!! če uporabljaš 6.50 verzijo gonilnikov, potem ta trik ne pomaga - iz meni neznanega razloga se s to verzijo gonilnikov ne da navijat. v tem primeru uporabi powerstrip ali pa instaliraj drugo verzijo gonilnikov.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

MRB0rYS ::

Frudi hvala pa sej sm najdu nekje sm že pozabu eno datoteko *.reg k to nardi bom probal.:P

MRB0rYS ::

Ja glih na hardocp sm dobu ta *.reg ga kliknu in jaomene sliderja sta se pojavla in geforca sm navil na 210/195 Hvala vam junakom;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 Installer (64-bit) - težave

Oddelek: Programska oprema
152812 (2202) fr!Xy
»

ForceWare V91.31 (WinXP)

Oddelek: Strojna oprema
101185 (1024) Person
»

Ikone w widows xp so izginile !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202035 (1753) K0K0
»

GF2MX400 memory overclock

Oddelek: Navijanje
111031 (807) VASkO
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201359 (1095) eraserr

Več podobnih tem