» »

GF2MX400 memory overclock

GF2MX400 memory overclock

grex ::

en administrativni problem mam. Kazalec za memory overclock mi gre samo do 100 (torej od nič do 100) kljub temu, da je že originalni clock 166.

A se kaj drugega uporablja za to??

VASkO ::

poglej pod hlajenje in modifikacije - navijanje geforcev preko BIOSa - se ressis brezveznega navijanja prek gonilnikov.

ABX ::

Sej vse lepo in prav, samo ta ne zna navijat niti preko tweak-ov kaj šele da bi varno flesh-iral bios.
Ti raje menjaj progi za navijanje, probaj z kakim NVMax. Sicer ne deluje vse povsod (še vedno iščem nekaj za navit z D21.80 in w2k), je pa daleč najboljši kar sem jih videl okoli.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

grex ::

No no, sej ne, da ne bi znal navijat al pa fleširat biosa. Tud pogledu sem si že, katero čipovje imam na kartici, da pravi bios downloadam. Post sem poslal, ker mi res ni bilo jasno, zakaj driverji, ki dajo možnost za overclock, dajo možnost le do 100 in sem potemtakem mislil, da je nekaj narobe.

No uglavnem, I will look into it....

msmiha ::

S čem pa navijaš? Kaj si probal vnesti v register tisi key. Če ga nisi mi mailaj pa ti bom poslal key
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ABX ::

Uni key lahko dela samo če je bil narejen za določen OS in za pravilno verzijo gonilnikov. V nasprotnem primeru naš fuaku.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

zaj_tam ::

Jaz mam drivere 21.81 pa sem z nvmax om lahko omogocu navijanje samo naj mi kdo pove kak se zdaj to dela pa ce obstaja kaksna meja do katere je varno iti(mam geforce 2 MX 400 pa mi pise da je Nvidiina pa ne vem ce mam gor ventilator)

danielka84 ::

a maš res GeForce3 mx, pa še 400-tka je!? :) yea right
pol še ga pa men zrihtaj, ti dam 10k...

:):\

Aja, verjetno si se zmotil...
ni-da-ni

zaj_tam ::

Vsakic ko se zaganjajo programi v windowsih (na zacetku- mislim programe ki tecejo v ozadju in se samodejno zazenejo) mi ekran utripne (za kratek cas postane crn) potem pa slika spet pride vcasih se mi pojavi na ozadju ozek kratek trak ali dva (na tem delu je ozadje zabrisano) ko pa odprem program in ga po zaprem (ali pa mapo) mi traka ce ju pri tem prekrijem izgineta. To se mi dogaja odkar navijam. Sem sel predalec?

chucki ::

seveda si šel predaleč!!!!!!!!!!!!8-O
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

zaj_tam ::

zdaj sem s pomocjo regcleanerja odkril nov program ki se zaganja v ozadju ob zagonu wisow. Menim da prihaja od geforce 3.0 Tweakerja (ne navijam z njim ) in sem tak naredu da se vec ne zazene pa zdaj tudi slika vec ne utripne pa tudi trakcov vec ni. Se vedno menite da sem se predale... Ups zdaj sem opazu da so se tudi ure vrnile na default. Res sem sel predalec.

VASkO ::

to pa je softversko navijanje, ko se ura naenkrat preklopi za ful vlko vrednost. ce navijes prek BISa kartice, je lahko tudi bolj stabilno (pri meni je)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Malo pomoči pri navijanu

Oddelek: Navijanje
362058 (1450) gofra
»

navijanje winfast px 6600

Oddelek: Navijanje
482808 (1592) Nande
»

modifikacija GF2 Pro kaj pa GF2 Mx?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221146 (819) SlaveMaster
»

Koncno! Enostavno navijanje GeForcov preko BIOSa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513714 (2817) Milko
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201380 (1116) eraserr

Več podobnih tem