» »

Trgovina v avstriji exacomp - izkusnje

Trgovina v avstriji exacomp - izkusnje

Matty ::

V naslednjem mesecu nameravam kupiti nekaj komponent in si tako sestaviti racunalnik (AMD 64 3000 (Venice) 939, MSI K8N Neo4 Platinum - nForce4 Ultra ali pa Gigabyte Gigabyte K8NF-9 939 nForce4, RAM, graficno, ene par drugih malenkosti) - ki ga ne nameravam navijati...

Gledal sem po netu in primerjal cene, in nasel sem v A firmo, ki posilja v SLO (12 EUR). Ima kdo kaksne izkusnje s to firmo?

http://www.exacomp.at/

SleepLess ::

Jap exacomp je zelo ql, pa se tako dalec stran od meje niso :)
Imam pozitivne izkusnje z njimi, res pa je da sem kupil direktno tam.

billy ::

Koliko sem jaz gledal te cene v avstriji se mi ne zdijo cenejše kot pri nas, oz bi se pri nas lahko dobilo po isti ceni, pa še za garancijo se ne rabiš bat.

No...za procesor pa plato sem samo pogledat, ostalih stvari nisi povedal kaj misliš kupit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

Matty ::

ma... ni veliko cenejse, je pa vseeno ceneje... npr. navedena MSI plata, je tam cirka 30k sit, pri Mlacomu 37k sit... kupit nameravam pcmcia wireless kartico, ki pri nas stane 19k sit, gor 12k sit, router iste firme je zelo podobna cena kot pri nas, in tako dalje... ne bi pa kupil gor celotne opreme, samo nekatere "manjkajoce dele", pa se to verjetno bi mi kolega iz MB pripeljal...

Vseeno bom pa se premislil...

billy ::

Dotično ti lahko povem za te kose kar si jih omenil. Če ti gledaš po samih dragih slo trgovinah nisem jaz kriv.

Ne zanikam pa, da je kaj ceneje, ampak plata in cpu se dobita pri nas tudi po isti ceni. Če te zanima kje, zasebno.

nodes ::

tudi to ni trgovina z najcenejšo robo v Avstriji, je pa ceneje kot pri nas, seveda čepri nas ne kupujemo kake "šverc" robe

moje izkušnje z trgovinami v tujini...da bi kaj takšnega doživel kot sem včasih v Mlacomu :\ ...... to so "zunaj" že davno prerasli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

DMX ::

Jaz mam same pozitivne izkušnje z Exacompom, pa še cene so Ok. Vendar pa vedno prej pokliči če majo na zalogi, ker se da zgodit,da zaloge na netu ne štimajo. Pa kar po telefonu si lahko rezerviraš, pa pol samo dvigneš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A gre kdo v avstrijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645741 (2977) d0rK
»

Potrebujem mnenja o trgovini PELUGA!

Oddelek: Kaj kupiti
161939 (1381) Realman
»

Kje in kdaj Nforce 4 plate???

Oddelek: Kaj kupiti
221431 (879) MEDENA
»

Dilema glede sistema:)

Oddelek: Kaj kupiti
141355 (1071) Jeronimo
»

Zdej pa res ne vem kakšno grafo kupit

Oddelek: Kaj kupiti
151352 (993) Climber

Več podobnih tem