» »

Kje in kdaj Nforce 4 plate???

Kje in kdaj Nforce 4 plate???

Racunalnik ::

Govorili/svetovali ste da pocakam na nf4 plate da jih dobijo na sredini decembra.Klical sem 3 firme med njimi tudi mlacoma in se jim tudi sanja ne kdaj jih dobijo,nekateri med njimi pa komaj da vedo kaj govorim.

Tako da ce kdorkoli za katerokoli firmo ve kdaj dobijo plate bi se priporocal za naslov firme in za firmo plate.


---------------
nakupi, nakupi, nakupi... - P.
  • spremenil: Predator ()

Dr_M ::

bodo ko bodo, pa nic prej.

ce bodo prnas hmal po novmu letu, bo to ze uredu.

prej dvomim da bodo, glede na to, da jih se v tujini ni.
spekulirati je nesmiselno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Primoz78 ::

Uff...zaenkrat nisem prevec navdusen nad prihajajocimi NF4 platami...predvsem ker sem pred kratkim nabavil GF6800 GT na AGP...:|

Lp Primoz

Racunalnik ::

O to je pa sra*je ce bo tolk za cakat.

mojsterleo ::

Govorili/svetovali ste da pocakam na nf4 plate da jih dobijo na sredini decembra.Klical sem 3 firme med njimi tudi mlacoma in se jim tudi sanja ne kdaj jih dobijo,nekateri med njimi pa komaj da vedo kaj govorim.

>Čarovniška kristalna krogla pride v železninarskem poslu zelo prav! :P. Čiči pa čaki :)) :D. Pa baje bojo cene 8-O.

-- Leo

Racunalnik ::

Osnovna verzija naj nebi presegala 35ksit gor dol!?

Je res tisti osnovni PCIe slot toliko boljsi za graficne kartice al kako?

Dr_M ::

hja cene bodo ja.
zarad razne navlake, kot so 4 dodatni sata kontroleri, 1x dodaten gbit lan in podobno. itak pa je vsaka nova stvar na zacetku draga.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Racunalnik ::

Zdele sem klicu se na JAE (dobil sem eno smotano babo na telefon) in so mi vlili novo upanje ko so mi dejali da mogoce do tega petka dobijo ASUS 8N SLI deluxe plato stala bo pa 55ksit in mislim da mi je rekla z ddv.
Ce je kdo tak car lahko se sam poklice in preveri se enkrat za ceno,ker mene je starh tiste babe:D

Link
ASUS plata




Se orginal ASUS starn.Zgleda pa ta plata kr ZVAU8-O


Zanima me se recimo ce dobim to plato imam eno kartico za 30ksit brez ddvja ze izbrano(pcie),zanima me pa to da ce bi jest kupil dve za isto ceno slabse in jih dal obe notri ce je to bolje ali slabse?

mojsterleo ::

Zdele sem klicu se na JAE (dobil sem eno smotano babo na telefon) in so mi vlili novo upanje ko so mi dejali da mogoce do tega petka dobijo ASUS 8N SLI deluxe plato stala bo pa 55ksit in mislim da mi je rekla z ddv.

>Prednaroči plato (če se da) čene je ne boš dobil (saj veš, poznanstva). Kljub ceni bodo plate pošle kot sveže žemljice, naslednji paket pa bo najbrž po novem letu :\. Kristalna krogla, kje si? :))

-- Leo

Zgodovina sprememb…

Roadkill ::

MS KN8 NEO4

Hvala bogu, da do 1. februarja en mislim kupovat zadeve, ker ne dam nad 40k za plato.

raptor1 ::

v tujini so ze nekaj casa na prodajnih policah

vidi ::

Ja, ampak tale zadevca, ki jo pa v jae ponujajo je pa vseeno ena lepa zverinca! A se je mogoče kdo naroču na celoten komplet - me zanimajo rezultati tegale sli 2x6600GT>:D

link (AMD 64 + nf4 + 2x6600GT)
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

Grey ::

LOL 55k SIT. Ne dam, še posebi zato, ker je v Avstriji dooost cenej.

Racunalnik ::

Briga mene za 55ksit,sej ko so ugotavljali tukaj gor da bo najcenejsa plata okol 35ksit in najdrazja SLI okol 60ksit ni nihce nic rekel.Meni se gre pa itak samo zato da jo dobim ker sem ze zaradi cakanja skoraj nf3 kupoval.

Nevem ce so na tisti strani tistega sli kompleta z graficnimi z ddvjem ali ne ker drugace je to full ceneje kot ostale cene pri nas.

WhiteWolf ::

A ne pise 45k?

Racunalnik ::

Sej meni je bilo receno 55ksit,zdej nevrjamem da je tale stran napisana vceraj ker so meni predvcerajsnem rekli da bo stala okvirno 55ksit,razen ce je tolk cena v tem akcijskem kompletu,ker nevem zakaj bi potem prodajali komplet ce si ga lahko sam kupis.

SleepLess ::

Kolikor mi je znano, so v avstriji mnogo cenejse, pa tudi ponekod na zalogi :>

nicnevem ::

Ti je znano mogoče tudi v kateri štarcuni? ;)
..npr. Gradec, al pa na Dunaju, ker mislim kak dan po božiču tja skočit...

..še laično vprašanje...kakšne bombončke (poleg dveh grafičnih in pci-e) prinašajo te plate?

aja, 2 grafične podpira samo SLI nabor ? :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nicnevem ()

SleepLess ::

Tachyon: v www.exacomp.at jih dobijo 28 decembra (SLI in normalne variante, mogoce celo kaj prej) jaz sem si eno rezerviral, da nebo potem tezav. Drugac pa jih po drugih trgovinah tudi ze majo (malo poglej, tu sem jaz pac nasel svojo plato po najugodnejsi ceni). Narocil sem pa si MSI K8N Neo4 Platinum, ki nima SLI-ja, ampak je vseeno sodec po testih dobra plata.

MEDENA ::

cene ?

nicnevem ::

MSI K8N Neo4 Platinum-54G Socket939 ATXFSB1000 incl.PC54G2WLAN NForce4 Ultra ... 171.50EUR
..torej 41 jurjev.

Za primerjavo: e-misija ... 49 jurjev.

Razmišljam da bi si pravtako eno rezerviral...SleepLess, si jim poslal mejl al poklical al kako? Moja nemščina je namreč bolj slaba..:8)

SleepLess ::

Moja nemscina je tudi slaba :>, sem rekel prijatlu naj jim mejl poslje pa se pol zmenis dalje :) Res ql trgovina.

MEDENA ::

za 8k se pa res ne splača jebat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSI K8N NF4-SLI Diamond

Oddelek: Kaj kupiti
471785 (1227) Dead_Eye
»

Nov računalnik na PCI-E.

Oddelek: Kaj kupiti
282433 (1414) Jeronimo
»

Ali bi tole delalo brezhibno?

Oddelek: Kaj kupiti
151095 (813) SebaR
»

Nakup Novega Compa Po Komponentah

Oddelek: Kaj kupiti
364198 (3552) cassiel
»

Plate na nForce4 ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
514410 (3200) Wortex

Več podobnih tem