» »

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V)

1 2
3
4 5

Tilen ::

6600 GT dual core za zmagovalca v CSS.

Glavna nagrada pri sourcu je bla super, za druge pa se mi zdi skor mal nepravicno.

Recimo 1v1 turnament v UT2004 je dobilo prvih 4 nagrade (ce se ne motim--> pri sourcu prvi 3) in celo boljse (tiste od 2 mesta dalje) kot recimo CSS klani kjer je moralo igrati 5 ljudi kateri so morali takticno premagat drugih 5, dobili pa recimo za 3. mesto "slabso" nagrado kot tisti, ki je igral UT 2004 in zasedel 4. mesto (1v1). Sicer naše nagrade za 3. mesto v CSS nisem jaz vzel (ALIEN>:D !) je pa kul da so bile, itak, drugic se se sam potrudite, da bodo bolj pravicno razdeljene.

Tekmovanja kr OK, pošteno, le COD mislim da so ble neke frke, ko se recimo "naši" niso mogli vec joinat v tournament, ker se je tekmovanje kao ze zacelo pa se 10 min po tistem "zacetku" ni nihce igral na serverju...

Ce potegnemo crto cez vse skupaj morm rect da sm bil prvic in da bom spet priso, ceprav sem z MB-ja in je to ful ful dalec in je voznja v Secovlje kr utrujajoca. DC++ hub roxa (Pajo s skoraj 1 TB seedi :*). Veliko oz. vsaj mi smo se dost druzli z drugimi igralci in nekaterimi prireditelji. Temperature so bile vrjetno visoke vendar zaradi majhne vlage v prostoru tega ni bilo za opazit. Kak je blo s picami ne vem, ker sem se raje vozil v bliznji Mercator po svezo hrano in pijaco. Varnost, kot je ze alien rekel, super! Denarnice, mobitele puscali kr na mizah pa nic. Blizu nas je sedel tut zbogorgon, zaradi katerega smo mel tut za ene 30% vec obiskovalcev, ker je pac mel njegovo kisto malo fejst hudo porihtano pa se v UT-ju jih je ownal sam odsel pred tekmovanjem, skoda. ;)

Skratka super, komaj cakam da spet pridem, ce bom le lahko.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Alpheus ::

No kar se nagrad tice so bile super, sicer se mi pa zdi bedasto razglasit prej nagrade, da bi pritegnili vec idiotskih klanov, ker se pri NESTu ne gre samo za igranje clichéjevskih igric ampak tudi nekaj storit, naučit in... leechat :D

Drugače je pa blo ful zakon, čeprav nam je pogosto primanjkovalo pijače. Igrali smo Q3 (DM/CTF), UT, UT2004, COD, CSS, nekateri AA in ET pa tudi C&C:Generals, Starcraft, Warcraft 3, Heroes of Might and Magic I, Age of Wonders, DynaBlaster :D etc.

Pa še nekaj problemov smo meli z enim od UTP kablov na začetku, ki so bili rešeni (good job Slo-tech team :))) in smo meli tudi občasne izpade elektrike (black-screen of anger :D) v enem od "sektorjev".

Ja... pa spali smo tudi, eni več eni manj nekateri nič.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Zheegec ::

Štroma je zmanjkalo 1x, ravno pred začetkom CSS finala :D

Aja, pa pravila bi morala nujno biti objavljena prej. Saj smo imeli Fantastičnih5 ki poznajo pravila pa so potem oni nekaj skockali, ampak to ni to. Pa seznam map recimo, pa kako se bo Cod igral...

Pa saj to so že bolj malenkosti, v primerjavi z organizacijo NEST.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Alpheus ::

No recimo NEST je bil ful dobro zorganiziran s tehnične strani: Interna spletna stran s sedežnim redom, statusom public serverjev, urnik za predavanja, news, etc, DC++ hub :)) :)) pa ful nabasano omrežje.

Drugače pa sem pogrešal UT2004 public serverje in težko je blo ljudi prepričat stisnit F1 za yes vote za ctf gametype (note: bilo nas je 12 v q3dm17 in sem rabu 4 rund da sm jih preprical igrat ctf... :\ - sicer za to ni kriv ST, lahko bi pa dodali nekaj public vote-anj za gametype/map na info strani pa recimo več adminov z rcon dostopom.)

Pa še do pijace je blo tezko prit, kar me je najbolj motilo.

o mimo grede: rail + camp = Sergio ;(( ;((
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alpheus ()

christooss ::

ALIEN kaj se pa govori glede jeseni? :)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

GUFY ::

Bilo je super vročina kot se za morje spodobi, nabijanje UT 2004, navijanje... Se vidimo naslednje leto.>:D :D

Alpheus ::

Bilo je super vročina kot se za morje spodobi, nabijanje UT 2004, navijanje... Se vidimo naslednje leto.>:D :D


aha, ful navijali, samo bo še treba vadit UT2004, a ne? :))
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Shark-357 ::

Recimo 1v1 turnament v UT2004 je dobilo prvih 4 nagrade (ce se ne motim--> pri sourcu prvi 3) in celo boljse (tiste od 2 mesta dalje) kot recimo CSS klani kjer je moralo igrati 5 ljudi kateri so morali takticno premagat drugih 5, dobili pa recimo za 3. mesto "slabso" nagrado kot tisti, ki je igral UT 2004 in zasedel 4. mesto (1v1). Sicer naše nagrade za 3. mesto v CSS nisem jaz vzel (ALIEN>:D !) je pa kul da so bile, itak, drugic se se sam potrudite, da bodo bolj pravicno razdeljene.

---------------------------------

@Tilen
Nagrade za četrto mesto v UT2004 ni bilo je bila moja tamala četrta (bravo Sunshine:D )nagrajena so pa bila prva tri mesta......

Zgodovina sprememb…

H4rVeSteR ::

Kdaj bo kšn povzetek z nest-a s slikami in podobnim?


PS: nasledn let prčakujem turnir u Minesweeper-ju in PES4
***I have a dream***

Tilen ::

hm.. pol sm pa narobe bil obvescen sam vseen se mi zdi nefer glede na stevilo igralcev ki se trudi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Kami ::

Ok, zaj sem pa še jaz home, da napišem moje menenje :))

Nasploh mi je blo super in sem užival :)

Zaj pa, da še malo pohvalim pa povem kaj bi lahko blo bolše :P

[+] Kul osebje (so pridno menjavali toalet papir, pobirali smeti okoli itd).

[+] En polek mene je mel težave z netom (mislim, da mu ni dhcp dodelil IP-ja al kaj je blo ;)) pa jih je prišlo več, pa so se trudli pomagat itd :P
Pol tud en prineso eno drugo mrežno pa so zamenjali pa probali, pa switch menjali, ftp kabl in na koncu pa mu je le net delal (mislim, da je bil ftp kabl kriv je nekaj jebal sam nisem 100%).
Torej praktično niso več vedli kaj bi naredli pa so se še trudli, dokler niso pogruntali :P

[+] Fajna postrežba na 'recepciji' :)

[+] Stran z informacijami je bla zelo kul (posebaj kdo ki sedi)

Drugače o predavanjih nemorem kaj preveč povedat, ker sem bil samo na enem za ostale pa ni blo časa :)

[-] Kot prvo me je malo motlo 'ozvočenje' oz. kako so se stvari odvijale pred mikrofonom.
Tisti, ko je govoril (Primož par x) je ponavadi preveč tiho povedal, pa če si mel slušalke gor al pa jih sploh nisi mel nisi dobro slišal kaj je blo povedano.
Res je, da so nekatere stvari več krat povedali (npr. za predavanja) večine pa niso :)

[-] Druga stvar, ki pa mi je bla kar moteča pa je bla mala neorganiziranost pri tekmovanjih.
1. Kako bodo potekala tekmovanja ni pisalo nikjer [ura] (nam ni noben reko, da še moremo en match špilat, pa je prišo kr en ob 21:30 do nas pa reko, da bi mogli match špilat proti njim prej že, pa tega nam sploh ni noben povedal, no pa smo vseeno šli pol špilat ob 21:30).
Lahko bi naprimer napovedali, kdaj pa kdaj naj kdo špila.

2. Sistem točkovanja/poteka tekmovanja je bil tud bogi.
Nikjer nisi mogel zasledit kak bo pravzaprav potekalo točkovanje/potek tekmovanja.
Sicer je na strani zgledalo tako, kot da igra vsak klan z vsakim in NE gre na izpadanje.
Pol ko nam je pisalo zraven našega klana 'to be played' 3 sem na ircu vprašal kdaj zaj špilamo pa proti komu, in je en na reko, da se je spremenil format poteka tekmovanja, da je na izpadanje (ok spreminjanje na sredi tekmovanja ni glih ok ;)).

Pri CoD je blo malo boljše, kr si pri standings lahko takoj videl, da gre na izpadanje pa tud ostalo je blo malo boljše.

Mislim, da bi bilo drugače najboljše, da bi se špilalo na 'uradnih' serverih (CoD 2vs2) pa bi bil pri vsakem matchu prisoten kaki admin (to tud pri CS).

Z tem, ko sem napisal ne mislim nič slabega, samo povem pač kaj bi lahko blo bolše.

Drugače pa sem si tud CoD snel ene par ur pred tekmovanjem (pred tem še ga nisem špilal) in STASI enako pa sma špilala za fun ne za nagrade pa je blo kul ;)
No tak smo meli tud pri CS:S, smo tud samo za fun furali in ne preveč na zmago pa je blo vseno zabavno pa tud tekmovalno :D

Drugače je blo če vse skupaj povzamem super.
Nasledno leto spet definitivno pridem.

Aja slike bom pol uploadal nekam tisto kaj mam :)

PS: Še mate kako pico na zalogi, še mam glih 1k tu :D

Tilen ::

Ker klan si ze bil ti pr css ? :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Kami ::

ston3d tud zadnji :))

darkolord ::

8-)

frenk ::

je blo relativno vredu:)

ampak nest2k3 je bil precej boljši od zadnjih dveh, čeprav info page ni bil tako dovršen in čeprav nam je vn metal štrom...jest upam da se kej dela na tem, da se nest spet sprav na tak nivo, pa brez zamere:)

če ne igraš igrc in če te ne zanima linux, sql, gpl in ostale podobne zadeve nimaš na nestu skor nč več za delat:\...no ja loh ješ pice in leechas:D:|

d20 ::

ja, vec, (no, pravzaprav sploh ksno) HW/modding predavanje!!!
http://www.worldjumpday.org

Kami ::

Tukaj mate (upam, da nebo kaj narobe kr jih je kr nekaj :P)



















































Več mate tu

PS: Ma kdo od tretjega dneva kake slike maybe?

patriot10 ::

fajn je blo8-)

sicer pa Yin-Yang do Tokia!:D

Alpheus ::

[+] En polek mene je mel težave z netom (mislim, da mu ni dhcp dodelil IP-ja al kaj je blo ;)) pa jih je prišlo več, pa so se trudli pomagat itd :P


yup, that's me :(
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Microsoft ::

Pa kaj se se zdej vozte nazaj al kaj?:\

Nc ni videt komentarjev, kak je blo pa to. Al ste se cisto zmatrani, pa spite?:P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

asd ::

ja dej povejte kaj o nagradah no....me zanima v ut2004 (kdo je bil 1.2.3. in nagrade) in še v cod (nagrade) .

hruske ::

Za tekmovanja bi moral imet tako, da bi bila tekmovanja na urniku za točno določen čas, če bo prijavljenih manj kot 16, ne bo nagrad, če bo igralcev manj kot N, se bo igralo tako, če več, pa drugače...

Tako bi se vedelo v naprej kako, kaj in kdaj se utegne igrat.
Samo škoda, da sem se tega šele zdaj spomnil.
Rad imam tole državico. <3

Dami ::

Ej kami, kaki sajt maš to da čisto vse slike stisne? Če se da popravi kr takih slik se ne da gledat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

gzibret ::

A celo spali ste...... 8-O
Vse je za neki dobr!

Jaka83 ::

Evo, tukaj je RAR vseh slik, ki sem jih uspel poslikat (ja vem, ni jih veliko).

KLIK

Drugače je bilo pa vzdušje QL, samo organizacija tekmovanj me motila. Recimo OC in moding tekmovanje popolnoma mimo.

PS: 6800 se je lepo zmodala v 16×1/6vp, tko da bolj hepi ne bi mogel bit. :D Sam še ta heatpipe morm dol dobit, da dam vodo gor. So vijaki tolk zategnjeni, da gre zlo težko (Šratla mi je samo enega odvijačit).

Jan987 ::

kdo pa je bil prvi navijanju in kakšen procesor je navijal in za koliko? kakšno nagrado je dobil?

profii ::

kje so pa une slike k jih je un od jae sliku?

asd ::

ja dejte povedat nagrade od posameznih iger tekmovanja....

Sergio ::

Alpheus: ownam te, jebiga... Sej te ni treba bit sram... >:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

nicjasno ::

hruske: Glej, saj ni blema, je pac treba to tvojo idejo na naslednjem nestu implementirat. Jaz sem takoj za, ker je bilo s tekmovanji prava stala. S tem da predlagam, da se tekmovanja zacnejo ze v soboto popoldne. Ne komaj v nedeljo okrog 11-ih, ko ze ljudje pocasi pakirajo.

Aja, pa se to, tekmovanja bi bilo fajn napovedat po zvocniku, tak ene 2x, da ljudje res vejo da se zacne, ne pa da eni zvemo za zacetek tekmovanj, ko ze vsi cakajo, da joinamo server. Ker na nestu je tak da dostikrat ne gledas na uro.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nicjasno ()

asd ::

nagrade damn povejte že kakšne so bile od vsake igre na tekmovanjih !!!

....

Barac00da ::

Ob priliki naj še eden pove, katera modifikacija je zmagala.
---------------------------------------
A ti mene zumeš brjatu?

Strijc ::

Modifikacija -> Jakoslav :D 8-)
AMD & ATI & ABIT

Alpheus ::

Alpheus: ownam te, jebiga... Sej te ni treba bit sram... >:D


@Sergio:
aja? no meni se je bol tako zdelo da se me bojiš pa si se zato na zgornji platformi skrival >:D >:D
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Jaka83 ::

Alpheus: In kaj ti je branilo, da ga nisi spikal s tiste platforme? Sej ne da podjebavam, ker kempanje gre tudi meni na k...., samo vsakega kemperja lahko sklatiš iz njegovga spota, če si dober.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaka83 ()

boštjan ::

slike se ne vidijo
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Jaka83 ::

Tukaj imaš moje slike:

KLIK

Za ostale pa ...

Kami ::

Ha bandwith excedet :D

Kami ::

Zaj mate spet gori, še one od Jakoslava sem dal gor.

Seveda so vse pomanjšane na 800x600 pa malo kvaliteta zmanjšana, ker drugače ma vse skupaj okoli 180 mb :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

STASI ::

Kolk je Gufy navil svoj comp, da je zmagal. Pa kakega?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Sergio ::

* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.


... izsek iz loga iz konzole v casu tournamenta.... >:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Eddy ::

GUFY je navil amd-ja 64 iz 2000MHz na 3000MHz.
www.ekwaterblocks.com

asd ::

kaj ste vi eni Retardi=? bi prosim povedali nagrade o posameznih tekmovanj še letos???

Jaka83 ::

asd, jaz sem za zmodano kišto dobil Gigabyte 6800 128MB DDR AGP8× kartico in World of Warcraft, ki sem ga na mestu šenkal, pa mal drobnarij (magnetki - WTF, kuliji, Gigabyte zastavce, torbica za CDje/DVDje). Ostali naj pa povejo kaj so dobil, da ne bom na pamet govoril.

Edino za Gufyja vem, da je dobil MP3 player in slušalke, pa DVR NEC pa še mal drobnarij.

patriot10 ::

A celo spali ste...... 8-O


btw, nekateri smo furali, tk da se je blo treba drug dan naspat...

Alpheus ::

Alpheus: In kaj ti je branilo, da ga nisi spikal s tiste platforme? Sej ne da podjebavam, ker kempanje gre tudi meni na k...., samo vsakega kemperja lahko sklatiš iz njegovga spota, če si dober.


Saj sem ga :)) sam nisem mel čas vedno delat ker sem tudi po flag mogu.

* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.
* Alpheus was in the wrong place.


ja to je pa fake ker je v bistvu pisalo 'Alpheus killed itself.' ker se mi ne da čakat da dol padnem, ampak prtežem Y, ki je bindan na '/kill'

drugače je pa tudi huda: * Segio almost dodged Alpheus's rocket. >:D
drugače sem ga pa ponavad z machinegunom, hehe.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alpheus ()

BigWhale ::

Magnetki so za brisanje diskov... ;>

Matek ::

Alpheus: In kaj ti je branilo, da ga nisi spikal s tiste platforme? Sej ne da podjebavam, ker kempanje gre tudi meni na k...., samo vsakega kemperja lahko sklatiš iz njegovga spota, če si dober.

Jah sej so ga poskušal sklatit, dva sta šla na njega, posledica je bla pa...

**** was pummeled by [Fluffy]sergio
**** was pummeled by [Fluffy]sergio

HUMILIATION! >:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Jaka83 ::

HEHE

pwnage na veliko.

simpatija ::

Da še jaz dodam svoj komentar na vikend tam dol na obali. Zelo mi je bilo všeč, da je prišlo več punc kot prejšnje leto. Kot kaže ste se fantje le opogumili in pripeljali svoja dekleta, frendice, simpatije, sestre, mame... :P Do naslednjega leta jih še natrenirajte ut al pa q3 al pa cod al pa css al pa... in jim zrihtajte computer, da bomo naredili en ženski klan :D.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3500+ overclocking & neznan restart

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231351 (1057) KrCbelca
»

R 9550! Rabm hitre nasvete (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
623800 (3123) Jan987
»

Vroč procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
61132 (1025) Dr Evil
»

lsass.exe in panda platinum internet security 2005 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61664 (1598) OtonVM
»

Slovenija 1:0 Italija

Oddelek: Loža
181675 (1214) ABX

Več podobnih tem