» »

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (V)

1
...
3 4
5
»

Tilen ::

Ce ti po pravici povem sem imel tudi sam namen vzet hladilno torbo in jo napolnit z onimi pingoti al kaj so :) Vsaj prvi dan mislim da bi bla hladna voda oz. vsaj pitna =)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

patriot10 ::

drugače sem pa opazil, da Ljubljančani pa tle z teh koncev, sploh ne dojamejo takih provokacij in zajebavanja, kr takoj se hočejo skregat, mi štajerci mamo kr naprej take, itak da prideš tja, kr k enmu, pa mu rečeš da ga poownaš, pa ni važn kje, pa se nasmejimo, pa kurc, ljubljančani pa koj v jok :D


tako sm se js upekel ko sm reku da te poownam v NFSU2 =)

lp, Yin-Yang | P@3ot;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: patriot10 ()

Primoz ::

Stranišča se je pač čistilo vsaki 1.5 - 2 uri ... jaz bi se zamislil še nad kom drugim (in ne samo nad nami -- organizatorji). In ja ... se je ene trikrat zgodilo, da so bila po dveh urah v zelo "zanimivem" stanju.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Jaka83 ::

Ja, stranišča so poglavje zase. Sam men se je zdelo še vredu, kaj bi šele rekli na stranišča na gospodarskem razstavišču potem. :D

Težko je ker je pač tolk folka na kupu in za nameček še moškega spola. Če bi pa dal napisa na vrata, da mora vsak za sabo spucat WC, pa itak ne bi nič dosegel.

Men niso bila tolk zanemarjena stranišča, sem videl že dosti hujše, sploh na kakšnih partijih.

nicjasno ::

Eni pac nimajo osnovne higiene porihtane. Tako kot se eni ves vikend niso niti 1x stusirali in preoblekli.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Jaka83 ::

HAHA, to je pa spet še en spotikljaj. Sam folka ne moreš prisilit. Men je šlo tud na živce, če je folk okrog mene smrdel, pa kaj. Nisem pa tak tip človeka, da bi v faco nekomu rekel: "Dej spokaj se stran pa pridi nazaj, ko boš stuširan in preoblečen." Pač potrpiš in si misliš svoje. Sej to je pri g33kih normalno, da se ne tuširajo pogosto in da ponavadi lahko s špohtelnom staro kožo dol lupiš. :D
Men je šlo na živce, ko sem se eno uro po tuširanju že ves lepil in sem komaj čakal, da spet vidim vodo.

BigWhale ::

Meni se je zdelo cudno, da so organizirana tekmovanja takrat, ko so predavanja. Vsaj tako je zgledalo. :)

frenk ::

ja sej zato k si kuj prešvican sem se jest sam 1x stuširal:D

drgač pa so bli wc-ji res svinjski in sm ga enkrat moral prow spucat predn sm sploh kej loh naredu...fajn bi blo če bi mel ločen wc...en za v stoje in en za v sede;)

ja drug let se mormo "dirkači" mal bol organizirat, ker sm dol sam s sabo špilal GTR...no ja enkrat se je žrtvoval tud GUFY in pa Jakoslav...slava jima:)

Jaka83 ::

ROFL, in tisto žrtvovanje je izgledalo nekako takole:

frenk: A si že ven iz boxa?
Jakoslav: Ja, že pelje... ups, sm že ven iz proge. Dej greva znova, k mi je šel motor. :D

Če ni volana, ni nič. Sicer sem se probal trudit, ampak na gamepad ne gre. ;( Drgač pa hvala ker sm lahko probal na volan vozit frenk. ;)

Dimic ::

Kje so une slike k jih je skoz 1 profesonalc slikal ??

Kami ::

Tukaj v mapi dan1 in dan2.

Nekdo pa naj še zrihta od tretjega dneva, pa one ko so slikali, ko so prejeli nagrade :)

Oni od jae ko je slikaj, je reko, da bo slike maybe dal na net (bomo vidli, če bo kaj z tega)... >:D

profii ::

ja tiste slike od unega z jaeta že dougo iščem... kje so??

Eddy ::

Kdaj bo uradno poročilo NESTa 2005?
Zanima me kaj bo napisano.
Imam nekaj komentarjev, ketere bi rad naisal pod poročilo ;)
www.ekwaterblocks.com

Primoz ::

Slike so pri meni. Bo članek (kmalu). Če ima še kdo kakšne slike, ki bi jih rad delil z drugimi, naj to prosim sporoči (primoz@slo-tech.com).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Dimic ::

So ze kje uploadane?
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3500+ overclocking & neznan restart

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231351 (1057) KrCbelca
»

R 9550! Rabm hitre nasvete (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
623797 (3120) Jan987
»

Vroč procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
61132 (1025) Dr Evil
»

lsass.exe in panda platinum internet security 2005 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61663 (1597) OtonVM
»

Slovenija 1:0 Italija

Oddelek: Loža
181674 (1213) ABX

Več podobnih tem