» »

15 min COD - zašteka

15 min COD - zašteka

Typhoon1 ::

Situacija je naslednja. Jaz sem call of duty igral že eno leto nazaj in to kar veliko pa mi je vse lepo delalo. Potem sem se naveličal in nekaj mesecev nisem, zdaj pa ko sem spet začel, mi ko približno 15 minut igram računalnik zašteka, tako da ni druge rešitve kot da ga resitiram.
Seveda govorim o multiplayerju. Lepo prosim če bi mi kdo znal povedati kaj je narobe in kako to popravim.

Bojevnik ::

Imel sem podoben problem pri ET, krivi so bili gonilniki za grafično.

Typhoon1 ::

Iz interneta sem zdaj dobil par driverjev, ampak je to povzročilo še večji problem, ko reče da igre(cod) prejšnič nisem končal pravilno(ker mi je seveda zaštekalo) in če hočem igrati v safe mode, če kliknem ne mi resitira računalnik, če pa kliknem da, potem pa se pojavi še eno okno ki pravi da so se pač neke nastavitve na mojem računalniku spremenile in če hočem tudi tu spremeniti nastavitve na optimalne, če kliknem ne mi ga resitira, če pa kliknem da mi ga pa tudi resitira

vsakič ko ga prižgem pa mi tudi javi napako, jaz to pošlem na microsoft in tam mi reče naj grem na: nadzorna plošča --> display --> settings --> advanced --< troubleshooting in dam strojno pospeševanje na "brez", ko to nardim in kliknem ok ali pa uporabi, se mi računalnik ponovno resitira in ko se naslednič prižge, nastavitve niso spremenjene ampak so take kot so bile prej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem pri biosu

Oddelek: Pomoč in nasveti
10985 (843) Duhec
»

Problem trdi disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
383281 (2830) roccat
»

Oddaljen nadzor!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
342835 (2158) r0ky007
»

Težave z ATI Radeon HD 4870x2

Oddelek: Strojna oprema
342565 (1691) Robert_S
»

Procesor..

Oddelek: Kaj kupiti
241321 (1001) Sumo

Več podobnih tem