» »

Problem pri brisanju datoteke?

Problem pri brisanju datoteke?

VezTax ::

Kako zbrisem eno x datoteko ki sem jo dobil na comp ko jo hočem zbrisat mi napiše : " datoteke ni mogoče izbrisati. Dostop je zavrnjen. Poskrbite za to da disk ne bo poln ali zasciten pred pisanjem oziroma datoteka ne bo v uporabi!" datoteka ni v uporabi ni zascitena in tudi disk ni poln! kako jo zbrisem baje se da z dos commanderjom kje ga dobim? brezpogojno bi jo rad zbrisal!


Tnx

Dax ::

Sistemska disketa, clean boot v MS-DOS, del x; in to je to.

Če pa praviš, da si ziher, da datoteka ni v uporabi, pa poženi malo Scandisk. Lohk, da je kej narobe s FAT-tabelami in da se zato ne da zadeve zbrisat.

Justy ::

Restartaj comp, pol bi se pa mogla zbrisat...pomoje
Jst sem ze tud kdaj kaj hotu zbrisat pa je napisal da je dostop zavrnjen, sem restartu masinko pa se je dalo zbrisat..

noogy2noogy ::

Zaženi mašino v čistem DOS-u in potem izbriši x. Kakšen Norton Commander je zmeraj dobrodošel pri roki...:))

...če ga slučajno nimaš kar vprašaj na forumu...
lp noogy

VezTax ::

Ma kdo link za download WINDOWS COMMANDER FOR DOS?

Tnx

AlchemY ::

spremeni atribute datoteke in je izbrisi,
windows commander for dos ne obstaja, obstaja pa norton commander, ki je for dos:D

Bx ::

pejt samo v dos in napiš : del x
al pa : deltree x
po moje bi to mogl delat
Bx

Dax ::

Bx, a si hapjen... deltree?!! Ne tega delat, pol ti gre cel direktorij, kwa če je fajl v direktoriju \windows ...?? Sicer je kul gledat napis really delete directory windows in pol stisnat Yes, ampak vseen.

VezTax ::

Z atributi je vse v redu! Na dos sem ze prej pomislu prej kot sem napisu ta problem zbrise mi ko greš ukaz dir ga ne pokaze ko pridem v winse pa je spet na d disku. datoteka ma tako ime WIN386.SWP. Prvo sem pomislu da sem jo dobu zaradi ker sem neke programe pobiral iz cedeja prilozenega reviji SWP. Ko jo odprem v NOTEPADU mi napisi datoteka ni na voljo vzstavite nosilec z podatki nekaj takega.:|

Kovax ::

hmmm... win386.swp je swap file od winsuxxov... bi reku, da ga bos tezko zbrisal.. :D

matevzm ::

Eh... :D
Ce nisi strokovnjak, ne pocni stvari, ki ti niso dovoljene. Verjetno je razlog, da ne mores poradirati, a?
Verjetno datoteko lahko poradiras tako, da se ne bo pojavila: zraven moras poradirati se direktorij Windows. :P
Ne resno, ne pocni tega. Tista datoteka, ki jo ti vztrajno radiras, je datoteka, v katero Win odlaga programe, ce mu zmanja spomina. In jo pac uporablja in ti ne bo pustil, da mu jo unicujes.

VezTax ::

Jebe mu windowsu! Se je kar na enkrat pojavla mozno da zaradi tega ker na c disku zmankava placa...Ok.

Bx ::

ne zaradi tega se po moje ni pojavla, ker jo imamo po moje vsi......
zakaj pa te pravzaprav moti???
a zato ker je tako velika (moja cca 70Mb):D:D:D
Bx

--Switch-- ::

Tudi jst sem mel isti problem pol pa sem itak vse skupaj formatiral in je slo tudi tisto!
Ce je datoteka od win se lahko zajebes ker se ti potem lahko cel sistem podre!

Dax ::

Ermm... win386.swp je temp datoteka od operacijskega sistema. NE TEGA BRISAT. Če se ti zdi prevelika, si nastavi swap file na manjšo velikost. Če pa maš na auto, je pa povsem normalno, da je zadeva svinjsko velika. Jst sm pršu že tud do pol giga, trenutno mam pa pri 192 RAM-a okoli 200 mega veliko.

ŠE ENKRAT... NE TEGA BRISAT!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nenaden reset med kopiranjem datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
5692 (610) kilergas
»

64-bitni Windows preloženi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
526697 (6697) Dr_M
»

Diskovni prostor in win386.swp (Windows ME)

Oddelek: Pomoč in nasveti
6701 (680) N-E-O
»

Kateri program za delo z datotekami?

Oddelek: Programska oprema
292442 (2007) gumby
»

Kako ohraniti podatke??

Oddelek: Pomoč in nasveti
12876 (781) Koci

Več podobnih tem