» »

DVD v avi file

DVD v avi file

d'Regi ::

Ali bi mi lahko nekdo povedal, s katerim programom bi iz DVDja posnel film v avi format (ali kateri koli drugi, ki ne zavzema 4,7 GB prostora)?

LP, Andrej

Fizikalko ::

Super DVD Ripper.

meatwaad ::

Za kodiranje iz DVD v xvid/divx je zelo enostaven in zelo dober AutoGK. Je skoraj popolnoma avtomatiziran Gordian Knot, ki velja za najboljsi program za to opravilo. Pravzaprav klice ostale programe za posamezne naloge, ampak brez skrbi, jih vse instalira samodejno.

Ce pa hoces samo spraviti DVD v DVD 4.7GB, potem pa je DVD Shrink en izmed najboljsih. Avtorja so celo zaposlil pri AHEAD Software, kjer ustvarjajo nov video editing program za Nero Burning Rom paket.

Za bolj podrobna navodila pa je mrbass.org dober naslov. Seveda pa je center vsega kodiranja doom9.org in nepogresljiv doom9.org Forum.

multiscan ::

Kaj pa obratna smer?Iz divx v DVD?Je edino program za to tmpegnc(ali nekaj podobnega)
Meni zadevo dela zeloooooo;(( počasi, uporabljam pa celeron 500M, 128Krama.......

d'Regi ::

Meni tudi dela grozno počasi!
En DVD mi v mpg format spravlja kar 8 ur!
A je to normalno?

800 Mhz Celeron
256 MB RAMa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d'Regi ()

zavajon ::

Normalno je, da dela tako počasi, vendar ne obupat. Pred slabimi 10 leti je celo noč trajalo kompresiranje enega albuma v mp3:) .
Za DivX -> DVD je uporaben tudi DIKO, ki zna hendlat tudi podnapise.

Če se prav spomnim, mi je DIKO na P4 2400Mhz / 756MB pretvarjal en film dobri 2 uri.

lp

Yossarian ::

dregi, po moje je normalno.

Sicer pa je iz avi v dvd zelo enostaven Mpeg4 Direct Maker.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

sloyoyo ::

ne ni normalno.
meni winavi knvertira en avifile v dvd v slabi uri,pa še podnapise direkt v film lahko daš če uporabiš še vobsub, s tem da morata fajla biti v isti mapi in i istim imenom in pa brez končnica.
izgkedat pa mora nekako takole
constantine
constantine

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sloyoyo ()

Yossarian ::

yoyo, mislim, da si malo pomešal. Ti govoriš o programu winavi, mi pa o tmpgenc. Sicer pa tudi mpeg4 direct maker dela hitreje kot tmpgenc. Hkrati pa je on že navedel, kako mašinco ima, ti pa ne. Mislim, da obstaja nekaj razlik. Pa tudi bitrate ne vemo, kakšen uporablja kateri.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

sloyoyo ::

imam le 2400mhz in pa 512 RAMA in in jaz si tega nisel izmislil sam,ker na videohelpu ti vse piše v zvezi s tem programom in lahko ti rečem da je slika ki jo naredi winavi zelo lepa.
pa jaz ljudje ne razumem zakaj izbereje vedno tiste programe ki meljejo do osem ur en dvd skup namesto da bi uporabljali najhitrejšega in v osmih urah bi imel kar osem DVD-jev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

rezanje videa mpg

Oddelek: Zvok in slika
353447 (2979) jan01
»

razret videa (DVD) brez izgube kvalitete?

Oddelek: Zvok in slika
131617 (1401) DominusSLO
»

Kako pretvort avi->dvd video (.vob, .iso,...)

Oddelek: Zvok in slika
71862 (1542) Alain
»

dvd v dvix

Oddelek: Zvok in slika
81363 (1150) Primus
»

Iz DV v DVD zapis

Oddelek: Zvok in slika
252082 (1872) pivmik

Več podobnih tem