» »

Crknil hdd. Kako dobit podatke nazaj ??

Crknil hdd. Kako dobit podatke nazaj ??

#000000 ::

Zdravo. Imam velik problem, zgleda da je počepnil eden od diskov
Warning: Immediatly Back Up your data and replace your hard disc drive a failure maybe imminent
tole mi izpiše ob startanju sistema. "na tem disku so win 98" medtem pa ostali diki špilajo normalno. Ker je verjetno disk res šel v maloro, me zanima če obstaja kak program ki ti povrne podatke tud iz takega diska. ?? Podatke pa moram magar pričarat ker je gor en kup tehničnih risb in drugih pomembnih podatkov. Vsak nasvet dobrodošel. LP

bmen ::

Dokler se še vrti poskusi backupirati vse kar imaš.

- Če pa je že počepil - včasih pomaga, da ga za nekaj časa daš v hladilnik in nato poskusiš prekopirati kar se še da

fora s hladilnikom je "rešila" podatke iz dveh diskov (no ja cca. 95% vseh važnih podatkov - maile in dokumente smo skoraj vse dobili dol).
... B ...

#000000 ::

Mislim da se ne vrti več ker nardi samo "pk pk" in potem dobim to opozorilo. A pol probam s skrinjo, kok cajta pa ga nej pustim noter.?

#000000 ::

Skrinja na žalost ni pomagala, sploh se ne obrne. Disk je v piz.. sem ga nesu v eno firmo, kjer so rekl da vkolkor jim uspe dobit dol dwg-je me bodo olajšali za 25.000 sit. Niti ni drago, upam da bo jim bo uspel. Hvala za pomoč in LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podjetje za reševanje podatkov

Oddelek: Strojna oprema
264450 (3571) solatko
»

Reševanje podatkov z trdega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
101134 (938) bf4ed
»

Klikanje v disku in zmrzovanje

Oddelek: Strojna oprema
173192 (2221) e-marko
»

Trdi disk -> uničen -> kako do podatkov???

Oddelek: Strojna oprema
312321 (1798) everyone
»

Kako odstraniti prilepljen hladilnik iz Pentium 1 proca?

Oddelek: Strojna oprema
101087 (928) Jakka

Več podobnih tem