» »

Prvi Free SkypeOut Day

Prvi Free SkypeOut Day

Gigen ::

Nevem če je tema v pravi rubriki, ampak nisem še je opazil nikjer. Danes 11.julij.2005 še dobru ura vam Skype podarja 0.2€ kredita za klice v stacionarne in mobilne telefone.8-O Res da za Slovenijo to pomeni dobre 3 minute na stacionarca in slabo minuto na mobilca. Več informacij tukaj
Ali bo telefoniranje nekoč zastojn, upajmo. Skype rules!!!

V-i-p ::

Bravo Giben, če mene kdo vpraša, škoda ker ni tole šlo v novice...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tero ::

Jo tale 0.2 evra je ravno premalo da bi klical na mobitele v Sloveniji:\
Drugač pa pohvala da zastonj ker dajo to.;)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Alec999 ::

Gigen >> hvala za info 8-) .. na mojmu racuncku je ze nakazano € 0.20

cenik:
Slovenia € 0.052 € 0.060
Slovenia - Mobile € 0.239 € 0.275

Zdej bom pa lohka sprobu kako to deluje ce klices stacionarno :D

Gigen ::

Za vse tiste, ki pa niste upeli dobiti tega darila, pa nikar ne obupajte.8-) Saj Skype obljublja da bodo ta mesec še trije taki dnevi in to se bo nadaljevalo do konca poletja.8-O Zato bodite pozorni na obvestila in lahko si ta mesec naberete še 0,6€ kredita.

Caligula ::

Ja jaz sem vceraj slucajno, ker sem ravno nabavil USB telefon, sel na stran in izkoristil ta bonus.
Sem pa pozabil tu napisat. :8)

Naslednjic ko bo naj se kar kdo spomni tukaj omenit.

perci ::

Caligula, kako se pa kej obnese usb telefon?

Caligula ::

Zelo dobro.
Gobcal danes z Nemci, Anglezi,.. nobenih tezav. S pisarno v LJ je bil najprej mal slabsi zvok potem pa kul.

Se mi zdi, da ima Skype ali pa telefon noise cancelling tehnologijo.
Skratka zvok je kul.
Sploh, ce uporabljas Skype out-placas, da klices na stacionarne in mobilne stevilke po svetu. Vecinoma je to cca 4.8 SIT na minuto.
Recimo po Evropi, ZDA,...

Skratky bye bye Telekom...

Dobi se ga pri Rolanu za 5.900 SIT. Vse deluje preprosto in pa zelo dobro. Skratka nobenih pritozb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

perci ::

Ja, sej za skypeout me predvsem zanima, ce se obnese. No, potem je kul, bom verjetno kar nabavil.

nokia6310 ::

Gigen hvala za info pa tudi tebi VIP res super samo zamudil sem bom naslednjič!
A mi lahko kdo pove kako deluje USB telefon kaj rabiš kakšno kartico ga moraš priklopit na linijo nimam pojma ker prvič slišim za to kako plačuješ pogovore mi lahko pove kdo kaj več?
Hvala vsem.

TgT ::

Vklopis v USB vhod, ki se nahajajo na zadnji strani računalnika. Isto kot bi priklopil digitalni fotoaparat, prenosni mp3 player, flashdisk itd
Hit'N'Run

MEDENA ::

fak ne se jebat celih 20 centov € ti podarjajo :D

SkIDiver ::

Če potegnemo črto so klici prek Skype Out-a na fiksno telefonsko omrežje v Sloveniji cenejši kot pa iz fiksnega na fiksno klicat?

Kaka je razlika? Obstajajo pr Skype Out tud tarife (cenejša/dražja) al je znesek enoten.

Caligula ::

Telefon se vsteka v USB. Lahko tudi na sprednji strani ohisja :D ce ga mas tudi tam.
Placujes preko kreditne kartice-nalagas si kredit. Obicajno po 10 Evrov pri cemer dejansko s kartico placas 11.5 Evra.

Racun se ti nafila v roku 1 ure najkasneje.
Sproti se ti v skypu tudi odsteva vsota, ki ti je ostala. Skratka vse deluje odlicno.
Preprosto zacnes tipkat na telefon stevilko recimo +49... za nemcijo in pritisnes ok.
Kot na navadnem telefonu.

Cisto simpl in funkcionalno. Dobis zraven telefona software, ki avtomatsko zdruzi telefon in Skype.
Tarife najdete pod Skype out na www.skype.com

In ne, v Sloveniji je iz fiksnega na fiksno ceneje z telekoma klicat.
Skype se splaca za klice v tujino, med ljudmi, ki imajo na aracunalniku namescen Skype pa so pogovori brezplacni.
Skratka pol je zastonj, ce nekoga klices na njegov Skype na racunalniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

profii ::

kako je to a maš potem tud na skypu svojo številko al imaš samo nickname?

perci ::

podobno kot pri msnju - klikneš na nick

Alec999 ::

No zdej sem probu preko PC-slusalk/Skypa poklicat na stacionarno. Na glavi sem mel slusalke SPEED CD-410MV in je blo super :D
Zvok sicer ni izti kot prek telefona ampak se da vse lepo razumet. Pogovarju sem se mal mn kot minuto okol 48 sek odbilo mi je 0,06€ tako da mi je ostalo se 0,14€ za ponucat 8-)

Morm rect, da sem zlo navdusen upam da se bo Skype se bl razsiru.

Lp,
Alec999

Lincolin ::

Kako si pa naložim denar (dobropis), če nimam kreditne kartice?

seamaster ::

TEŽKO:)) :)) :))

Qcube ::

Naj bi bilo mozno tudi brez kreditne kartice. Na moneybookers.com naj bi bilo mozno si nakazat na racun preko slovenske bank austria. Na spletni strani od skypa imas navodila.

Gigen ::

Danes ponovno Free SkypeOut Day, zato pohitite in si priskrbite 0,20€ kredita za vaše telefonske klice.:D

Caligula ::

Priden! :D

Sem ze filal oba moja accounta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni mednarodni klici

Oddelek: Loža
356555 (5462) hmm23
»

Alternativa skypu//?

Oddelek: Programska oprema
82420 (2298) Bass0
»

USB telefon za navadno linijo?

Oddelek: Strojna oprema
101250 (1072) monaco
»

Klici v tujino

Oddelek: Loža
82534 (2476) Keyser Soze
»

Skype 1.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
83905 (3905) pivmik

Več podobnih tem