» »

Kje lahko dobim forum v slovenščini

Kje lahko dobim forum v slovenščini

jkocja5 ::

Živjo
imam en forum na http://www. Phpbbserver. Com/phpbb/index. Php? Mforum=jkocja4
ampak je v angleščina
se ga da prevest v slovenščino
če ne; kako lahko dobim kkšen forum v slovenščini in kje

Hvala
življenje ni praznik, je šolski dan

Tody ::

Hm ja phpBB se da dobit v slovenščini odsfrej na njihovo spletno stran www.phpbb.com in pod download boš našel tudi slovenščina, veliko užitkov pri administriranju !

jkocja5 ::

jaz sem bil na njihovi spletni strani
sam ko presnemem slovenski prevod ne morem odpret (za odpiranje po uporabi)
kater program moram met da bom lahko odprl prevod

mi lahko kdo pove kaj o delu s php
življenje ni praznik, je šolski dan

mte ::

brez osnov o phpju mislim da nimaš kaj delati s php skripti. Potem se dogaja da uporabniki na forumu brezveze sprašujejo take stvari, ki jih najdeš v vsakem začetnem tutorialu o phpju. Kdo bi si mislil da obstaja že precej postov v tem forumu in da ob vpisu "php tutorial" v google dobiš ravno to kar iščeš??

Tody ::

kot prvo za dodajanje slovenščine res nerabiš nobenega znanja o php in html ali CSS če hočete, kot drugo ti dobiš .ZIP file če ga nisi prepoznal je dost zoprno da ne rečem kaj drugega. Uporabi program namenjen temu winzip ali winrar, odpakiraj datoteko in preberi README datoteko in da ti prišparam malček časa, na FTP skopiraj vsebino datoteke Slovenian v mapo languages (al neki podobnega je uglavnem jeziki po naše) in v admin panalu pod nastavitvami (preferenc) tm v glavnem meniju za nastavljanje ker je zdaj izbrana angleščina izberi slovenščino.POZOR to je samo osnovni prevod, zna se ti prikazat napake, ker imaš nadgradnjo osnovne deske. Napake se kažejo v tem da ja je kaj v angleščini ali preprosto nič ni napisano in so samo prazni kvadratki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHP kvaliteten tutorial/knjiga

Oddelek: Programiranje
182065 (1710) Gandalfar
»

Pomoč pri designu - HTML/PHP/CSS

Oddelek: Izdelava spletišč
81404 (1404) Atos
»

Učenje PHP-ja

Oddelek: Izdelava spletišč
252706 (2380) upirna
»

Skripta za prikaz najnovejšega na forumu

Oddelek: Izdelava spletišč
391656 (1261) c0dehunter
»

PHP bukva?

Oddelek: Programiranje
201197 (1057) McAjvar

Več podobnih tem